999 rezultate për

mehmeti

Zbulohet agjenda shtetërore për Ditën e Çlirimit Fehmi Mehmeti, anëtar i Këshillit Organizativ për Shënimin e ditës së Çlirimit ka folur rreth agjendës së nesërme me ras
Transportohen në të njëjtin automjet, vrasësi kërcënon dëshmitarin “E di ku e ke familjen dhe e di adresën”, ka kërcënuar sot i dënuari për vrasje, Bedri Krasniqi, dëshmitarin e mbrojtur
Kim Mehmeti: Një kryeministër s'mund të sillet si budallai i mëhallës Shkrimtari dhe publicisti Kim Mehmeti e sheh krizën e fundit politike në Shqipëri si pasojë që ka ardhur nga sjellja e p
"Ina Ina hiqi bre*ët", Ylli Dylgjeri i kujton Ramës dosjen sekrete pasi e shkarkoi nga puna Ylli Dylgjeri, Drejtor në Agjencinë e Trajtimit të Koncesioneve dhe PPP-ve është shkarkuar nga detyra dhe urdhrin për kë
Gjykata jep dënimin pë shqiptarin që vrau me thikëgruan në Itali 30 vjet heqje lirie është dënimi për shqiptarin Xhevdet Mehmeti, 57-vjeçarin i cili një vit më parë vrau me thikë bashkë
Prokuroria italiane merr vendimin për shqiptarin që vrau gruan Burgim të përjetshëm. Kjo ishte kërkesa fillestare e prokurorisë italiane për Xhevdet Mehmetin, shqiptarin që vrau gruan
VV merr një goditje, i largohen 50 aktivistë (EMRAT) 50 aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje, nga Mitrovica janë larguar nga ky subjekt politik. Hysni Hasani thotë se si kr
Videoja e atentatit: Si u qëllua miku i Llanajve në Vlorë (VIDEO) Në datë 14 janar të këtij viti në lagjen 'Pavarësia' në Vlorë Mikel Mehmeti u plagos në një atentat me armë zjarri.
Shkrimtari i njohur sulmon Ramën: Mos heshtni ndaj këtyre kriminelëve Shkrimtari i njohur, Kim Mehmeti ka bërë një reagim të ashpër kundër kryeministrit, Edi Rama. Ky reagim ka ardhur pa
Specialja nuk ndalet, edhe shtatë komandantë janë të dyshuar Vetëm në valën e parë të ftesave nga Zyra e Prokurorit të Specializuar, në kuadër të Gjykatës Speciale, janë përfshirë t
Zbërthehet rrëmbimi i "Nanit", me kë njihej ai I ekstraduar nga Kanadaja në vitin 2008, pasi ishte i dënuar për akuzën e vjedhjes me dhunë, Leonard Mehmeti, babai i tr
Djaloshi nga Skënderaj është i sëmurë, ta ndihmojmë Kërkon ndihmën e shoqërisë 4-vjeçari nga Skenderaj, Hasan Mehmeti, i cili është diagnostikuar me kancer në veshkë. Nd
Erdhi Mehmeti, Partizani largon ndihmëstrajnerin serb Me afrimin e Dritan Mehmetit në rolin e zëvendëstrajnerit, një pjesëtar i stafit teknik del i tepërt te Partizanin. Bëhe
Një grua merr një post të rëndësishëm në polici Miradije Kelmendi është emëruar Kryeshefe Ekzekutive e Inspektoratit Policor të Kosovës, mandati i së cilës zgjat 5 vjet
Policia e Kosovës shfaqet në Shqipëri Policia e Kosovës dhe ajo e Shqipërisë kanë nisur sot patrullimet e përbashkëta. Në një ceremoni simbolike patrullime
Çudi alla shqiptare! Drejtori në arrati firmos dokumenta e merr pagën nga shteti Çuditë në Shqipëri s'kanë të ndaluar në Shqipëri. Dash Mehmeti, drejtues i hekurudhave, në arrati, vazhdon të mbajë
Pse po heshtet për akuzat monstruoze të dëshmitarit? Muaj me parë, Shkumbin Mehmeti në një rrëfim, ka akuzuar vëllezërit Ibrahim dhe Qerim Kelmendi për organizim të shumë vr
Deputetët zgjedhin Fehmi Mehmetin guvernator të bankës Kuvendi ka votuar Fehmi Mehmetin për guvernator të Bankës Qendrore të Republikës së Kosovës. Nga 110 deputetë, për Mehme
Arrestimi i njeriut të ISIS, SHBA falënderon policinë shqiptare Drejtësia amerikane ka falenderuar Policinë e shtetit shqiptar pasi vetëm nëpërmjet bashkëpunimit kanë arritur të arrest
Si u zbulua furnitori shqiptar i armëve të ISIS nga agjentët e nga FBI Sajmir Alimehmeti, shqiptari që u arrestua 2 vite më parë si i dyshimtë në aktivitete terroriste ka befasuar gjykatën so