999 rezultate për

mehmeti

"Im atë e parandjeu vrasjen e vëllait", dëshmia e nipit të ish-kryeministrit Mehmet Shehu Kjo eshte historia e panjohur e familjes së ish-kryeministrit shqiptar, Mehmet Shehu, që nga periudha e Monarkisë së Zog
"Kadri Hazbiu na thirri në zyrë ne katër zv.ministrat", dëshmia e ish-deputetit Publikohen disa nga historitë e panjohura të ndodhura në mes krerëve kryesorë të udhëheqjes së lartë komuniste në Byronë
Ndërron jetë zyrtari në Kosovë Anëtari i kryesisë së degës së LDK-së, Shyqeri Mehmeti ka ndërruar jetë. Lajmin e hidhur e ka konfirmuar ish-deputeti i
Epidemiologu shpjegon pse po e kalojmë butë pandeminë në Shqipëri (VIDEO) Epidemiologu Ilir Alimehmeti, në një lidhje direkte me “Ditari” në A2, shpjegoi arsyet pse Shqipëria po e kalon shumë më
Fotot e rralla, Kur Enveri me Mehmetin takoheshin me gjyshin e Kim Jong-ut në Vlorë (FOTO LAJM) Memorie.al publikon disa foto të panjohura që i përksin viteve 1956-të, ku diktatori komunist i Shqipërisë, Enver Hoxha,
449 raste pozitive, 11 pacientë në gjendje kritike për jetën Në Klinikën Infektive janë duke u trajtuar 51 pacientë të konfirmuar me COVID-19, ndërsa, për nëntë të tjerë priten rezu
A janë shqiptarët më imunë? Mjeku: Jemi pranë pikut të COVID-19! Mjeku Ilir Alimehmeti tha se nisur nga ecuria e deritanishme e virusit COVID-19 në vendin tonë duket se jemi duke hyrë n
Aksident i rëndë në Prishtinë, humbin jetën tre persona Tre persona kanë humbur jetën në një aksident në autostradën Prishtinë – Shkup, në afërsi të fshatit Babush. Lajmin e
"Donin të vinin Enverin kundër Mehmetit", Nexhmije Hoxha tregon prapaskenat e shkarkimit të Beqir Ballukut Nexhmije Hoxha ka qenë dëshmitare në shumë ngjarje të mëdha politike që kanë ndodhur, kryesisht gjatë gjysmës së dytë të
Ali Mehmeti: Nuk mendoj se rasti "Monstra" është kryer nga shqiptarë “Edhe atëherë edhe sot nuk mendoj se këtë krim e ka bërë ndonjë shqiptar. Ju kam thënë të gjithëve se nëse këtë e ka
E pazakontë, ish-kandidati i drejtohet KQZ: Dua të bëhem deputet! "Si pasojë e vendeve vakante, sepse parlamenti ka mangësi në numra si deputet, që duhet të jenë në parlamentin shqiptar
"Më bëj deputet!", letra e çuditshme që ka mbërritur pranë KQZ-së (FOTO LAJM) KQZ ka protokolluar ditën e sotme një shkresë të cuditshme. Eshtë pikërisht një kërkesë e qytetarit Tasim Emin Mehmet
"I dha fund jetës", Nexhmije Hoxha rrëfen si e njoftoi Ramizi vdekjen e Mehmetit Enver Hoxha, me gjithë shqetësimin e një dite më parë, do të bënte adetet e mëngjesit e po përgatitej për mbledhjen e ra
"Enveri u shqetësua nga krushqia me kriminelë e Mehmetit", rrëfimi i Nexhmije Hoxhës Nexhmije Hoxha, në librin e saj “Përjetime dhe meditime në jetën time politike" shprehet se Enver Hoxha ishte shqetësuar
Kim Mehmeti: Edi Rama deri vonë nuk e dinte se ka shqiptarë në Shkup I ftuar në emisionin e Adi Krastës “A Show” në T7, shkrimtari dhe analisti i njohur Kim Mehmeti ka biseduar mbi tematika
A do të ndryshohet data e zgjedhjeve? Flet Ali Mehmeti Në Maqedoni kanë nisur të ngrihen pikëpyetje nëse do të ndryshohet data e zgjedhjeve. Për këtë është përgjigjur Ali M
Kërcet arma në klubin e natës, 4 të plagosur Një përleshje me armë ka lënë katër të plagosur në një klub nate gjatë orëve të para të ditës së sotme në Prishtinë, rap
Historia e burrit nga Kavaja: E kapa gruan me tjetrin, tani nuk më lejon të shoh vajzën Emisioni “Historia ime” trajtoi këtë të premte historinë e fortë të një babai, i cili kërkon që të takojë vajzën e tij,
Partizani merr vendim për Dritan Mehmetin Partizani ka vendosur për të ardhmen e Dritan Mehmetit, me këtë të fundit që do të drejtojë skuadrën B të “Demave të Kuq
Zënka me Lerdën: Zëvendëstrajneri nuk paraqitet në stërvitje, largohet nga Partizani ? Dritan Mehmeti nuk do të jetë më zëvendëstrajneri i Partizanit. 39-vjeçari nuk ka qenë i pranishëm në seancën stërvitore