999 rezultate për

meha

U ekzekutua e pastaj u dogj, si ndodhi ngjarja e rëndë në Pejë Detaje të reja kanë dalë në dritë për viktimën që u gjet në fshatin Llabjan të Pejës. Ngjarjen e ka konfirmuar edhe
Alban Meha shënon supergol nga goditja e dënimit (VIDEO) Gjithmonë jemi mësuar të shikojmë gola spektakolarë nga goditja e dënimit nga Alban Meha, i cili vazhdon të shfaqë mjesh
Mosha ikën talenti mbetet, shijoni super golin e Mehës (VIDEO) Edhe pse po mbush 34-vjeç, Alban Meha nuk e ka humbur aftësinë për të goditur nga distanca. Kështu ndodhi dhe në ndes
"Snajperi" shqiptar përfundon në ligën amatore të Gjermanisë Alban Meha ka lënë skuadrën e SV Elversbergut për të kaluar te Hessen Kassel. Alban Meha, futbollisti që e veshi fane
Kim Mehmeti: Një kryeministër s'mund të sillet si budallai i mëhallës Shkrimtari dhe publicisti Kim Mehmeti e sheh krizën e fundit politike në Shqipëri si pasojë që ka ardhur nga sjellja e p
Si u ekzekutua Fatos Ferracaku, Prokuroria sekuestron kamerat e sigurisë Prokuroria e Shkodrës, raportohet se ka sekuestruar të gjitha pamjet e kamerave të sigurisë në zonën ku u bë ekzekutimi
Ishte i mbaruar! Qytetarët dëshmojnë tmerrin në Shkodër pas ekzekutimit mafioz Dy persona të maskuar me motor iu afruan Fatos Ferracakut dhe shokut të tij Fatmir Mehaj duke qëlluar në kokë Ferracakun
Detaje të reja nga atentati në Shkodër, vdes Ferracaku Detajet e fundit vinë nga atentati i sotëm në Shkodër. Nga spitali njoftojnë se Fatos Ferracaku ka humbur jetën ndërsa i
A ka burrë që guxon të marrë nuse në Kërçovë? “Kur kërkojnë nuse në Kërçovë, nëse nuk je i zoti të veshësh në dylyma të arit 250 mijë dollarë, atëherë nusen nuk ta ja
U rrahën në komunë, flasin zyrtarët e përfshirë Asamblisti Hysni Mehana ka shpjeguar përleshjen fizike që ka ndodhur gjatë seancës së sotme në Kuvendin Komunal të Skend
Kërkohet hetimi i prokurorisë për Komisionin e Murat Mehës Ish-ambasadori i Kosovës, Lulzim Peci ka kërkuar nga deputetët ta votojnë Demarkacionin. Ai ka komentuar edhe raporte
Alban Meha debuton dhe shënon super gol në Champions League (VIDEO) Alban Meha duket se nuk e ka harruar specialitetin e tij. Ish-mesfushori i Kombëtares shqiptare, që tashmë përfaqëso
Skënderbeu e nis merkaton me dy largime Benda pak ditëve pothuajse e gjithë struktura drejtuese e skuadrës së Kukësit është çmontuar. Largimi i trajnerit Mladen
Meha reagon ndaj raportit të Bulliqit Agjencia Kadastrale e Kosovës ka reaguar ndaj Komisionit të ri për Demarkacionin e që, sipas tyre, po bëhet tentimi për
Historia qesharake/ Shkon për të blerë 5 metra dru e përfundon me 3 Xhafer Mehani, nga fshati Bakshi i Obiliqit, të dielën bashkë me të birin kishin dalë në treg të druve në Prishtinë për
Meha përsëri i shpëton ndjekjes penale Murat Meha, kryeshef i Agjencisë Kadastrale të Kosovës (AKK), i ka shpëtuar ndjekjes penale edhe në shkallë të dytë. Gjy
Frikësohet Meha, thotë se nuk do të punojë për demarkacionin Kryeshefi i Agjencisë Kadastrale, Murat Meha, ka zbutur fjalët dhe ka ndryshuar qëndrimin në lidhje me kërkesën e Qeveri
Meha nuk e pranon se po punon paralelisht për demarkacionin Agjencia Kadastrale e Kosovës demanton lajmin se ka pranuar ndonjë vendim qeveritar për ndalimin e çfarëdo aktiviteti të
Qeveria dyshon se Meha po pengon punën për demarkacionin Qeveria e Kosovës nuk është mjaftuar me shkarkimin e Murat Mehës nga Komisioni për Shënjimin dhe Mirëmbajtjen e Kufirit
Krerët e prokurorisë bënë një "Party me Prokurorë" të dielën Një konak në Bogë të Rugovës ka grumbulluar parinë e Kryeprokurorëve, Kryetarëve të Gjykatave dhe nënkryetarin e PDK-së,