999 rezultate për

megi

Në formë të shkëlqyer, si duket vajza e Jozefina Topallit pas lindjes (FOTO LAJM) Vetëm pak muaj më parë ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli është bërë gjyshe pasi vajza e saj, Megi, solli në jet
Dhëndri "misterioz" i Jozefina Topallit poston foton e parë të djalit (FOTO LAJM) Krishtëlindjet janë festuar edhe në familjen e sapokrijuar të Megi Topallit dhe Angjelin Serreqit. Ka qënë ky i fun
Gjyshe për herë të parë, Jozefina Topalli një shëtitje me nipin buzë liqenit (FOTO LAJM) Para pak kohësh Jozefina Topalli u bë gjyshe për herë të pari pasi e bija, Megi solli në jetë në fëmijë. Ajo dhe partner
Gjyshe për herë të parë, Jozefina Topalli shfaqet me nipin në publik (FOTO LAJM) Më datën 17 të muajit gusht, ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli, u bë për herë të parë gjyshe. Vajza e saj Megi,
Vajza e Jozefina Topallit u bë nënë për herë të parë, ndjekësit zbulojnë emrin dhe gjininë e fëmijës (FOTO LAJM) Një muaj më parë vajza e Jozefina Topallit u bë në në për herë të parë. Megi solli në jetë një vogëlush, të cilin gja
"Kam një dell të përdal", Megi Pojani është gati për tu martuar (FOTO LAJM) Megi Pojani është prurja më e re që po bën namin në Showbizin shqiptar. Ajo e ka nisur karrierën e saj si gazetare në
Jozefina Topalli bëhet gjyshe, Megi sjell në jetë fëmijën e parë (FOTO LAJM) Ish-kryetarja e kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli, është bërë ditën e sotme gjyshe për herë të parë. ‘Newsbomb’ k
Jozefina Topalli bëhet gjyshe, Megi sjell në jetë fëmijën e saj të parë (FOTO LAJM) Një ëngjëll është shtuar sot në familjen e Jozefina Topallit. Vajza e saj, Megi ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë.
Vajza e Jozefina Topallit shtatzanë, kush është bashkëshorti (FOTO LAJM) Pas ndarjes nga Luiz Ejlli, Megi ka nisur një marrëdhënie të re, të cilën duket se e ka bërë serioze dhe partnerin e saj
Pas bashkëjetesës, vjen lajmi i ëmbël, vajza e Jozefina Topallit është shtatzënë (FOTO LAJM) Pas ndarjes nga Luiz Ejlli, Megi ka nisur një marrëdhënie të re, të cilën duket se e ka bërë serioze dhe partnerin e saj
Vajza e Jozefina Topallit në një lidhje të re, publikohen fotot e saj me partnerin (FOTO LAJM) Vajza e Jozefina Topallit, Megi ka nisur prej kohësh një marrëdhënie tjetër romantike dhe vetëm tani u bënë publike disa
Nga Era Istrefi te Luana Vjollca, vipat që i "vodhën" suksesin motrave të veta (FOTO LAJM) Nuk është e lehtë në ditët e sotme të bëhesh i famshëm dhe njëkohësisht të jesh i dashur për publikun. Në botën e art
EMRI/ Zhduket 13-vjeçarja shqiptare në Angli Një vajzë me origjinë shqiptare është shpallur e zhdukur në Britaninë e Madhe. Vajza 13-vjeçare e quajtur, Megi Buka
Qenkemi gabuar, vajza e Jozefina Topallit nuk quhet Megi Megi Topalli edhe pse ndoshta pa dëshirë është bërë gjithnjë pjesë e botës së të famshmëve për vetë faktin që është vajz
“Ta gëzosh diplomën Megi edhe pse je në parajsë!” Riselda me fjalë të ndjera për studenten e saj (FOTO LAJM) Pedagogia e Universitetit të Arteve Riselda Sejdia, ka përkujtuar sot një nga studente e saj më të dashura, e cila është
Megi ngatërron Shkullakun me Shullazin, shpërthejnë të qeshurat në çadrën e protestës Në protestën e opozitës që po zhvillohet edhe në këto momente i është bashkuar edhe gazetari Armand Shkullaku. Ndaj t
Të paktën 4 të vdekur nga tajfuni "Megi" (FOTO) Të paktën 4 persona kanë mbetur të vdekur në vend si pasojë e tajfunit "Megi" që goditi sot bregun lindor të Tajvanit.
Manjola Nallbani së bashku me familjen (FOTO LAJM) Manjola Nallbani ka promovuar albumin e saj më të ri "Tingujt e Shpirtit", në një event në të cilin ka mbledhur miqtë dh
Ja dedikimi i Topallit për vajzën (FOTO LAJM) Jozefina Topalli i ka kushtuar një dedikim mjaft special së bijës, me rastin e ditëlindjes së saj. Këtë mesazh ajo i'a k
Megi Ajtyresa "zhvishet" nga politika, foto hot në plazh (FOTO LAJM) Ishte imazh i Partisë Socialiste në fushatën e nxehtë publicitare të zgjedhjeve të 23 qershorit, duke i bërë ftesë në di