999 rezultate për

megi

"I çmende sheikët", Megi Pojani pushime luksoze në Dubai (FOTO LAJM) Megi Pojani, për publikun shqiptar njihet si aktore e cila ka marr pjesë në disa premiera filmi dhe një vajzë aktive në
"Je bërë si Megi Pojani", ndryshimi drastik i Violës zhgënjen rrjetin (FOTO LAJM) Viola Gjoleka u bë e njohur gjerësisht për publikun në "Hostel By Anabel" e më pas si aktore në "Love Likes Tirana".
"Ke kryer marrëdhënie me Megi Pojanin?" Getinjo zbulon të vërtetën (FOTO LAJM) Modelja bukuroshe shqiptare, Megi Pojani dhe reperi Getinjo po tërheqin vëmendjen e ndjekësve për shkak të “ngacmimeve”
Megi Pojani e veshur me ngjyrat e flamurit të komunitet rom? Megi Pojani, për publikun shqiptar njihet si aktore e cila ka marr pjesë në disa premiera filmi dhe një vajzë aktive në
Roza Lati sulmon hapur emsionin e Megi Pojanit: I luajn fenë duke u fërkuar (FOTO LAJM) Nëse mendoni që gocat e televizioneve kur kanë ndonjë gjë me njëra-tjetrën hedhin thumba, ja ku kemi rastin e Roza Latit
"Dënimi më i madh që mund të merrja", Megi Pojani e infektuar me Covid-19 (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Megi Pojani njoftoi në profilin e saj shumë të populluar në Instagram se ishtë infektuar me COVID-19, p
Megi Pojani infektohet me COVID-19 Një tjetër person publik është infektuar me Covid-19. Bëhet fjalë për Megi Pojanin, e cila ka njoftuar në rrjetet social
Quajti Megi Pojanin shkarravinë? Ori Nebijaj: Nuk e tërheq mbrapsht (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, moderatorja e njohur e programit të mëngjesit ‘Wake Up’, Ori Nebijaj tregoi me anë të një statusi përs
Upss! Thumbi i Orit i djegu keq Megi Pojanit, dhe lufta është e hapur (FOTO LAJM) Thumbi i hedhur nga Ori Nebiaj duket se i ka djegur shumë Megi Pojanit, një moderatore e re në "E Diell". Pak orë më
Është në një lidhje? Megi Pojani i përgjigjet pyetjes "1 milion dollarëshe" (FOTO LAJM) Rrugëtimi i saj si personazh i famshëm nisi si një protagoniste në një projekt të realizuar online për të përfunduar në
Me qese në kokë e duar të lidhura, kush e mori peng Kejvina Kthellën? (VIDEO) Kejvina Kthella është marrë peng nga Megi Pojani. Dy vajzat shumë të njohura në Shqipëri, duket se kanë krijuar së bashk
Kujt i rri më bukur? Nora Istrefi dhe Megi Pojani bëjnë "xing" me veshjen (FOTO LAJM) Nora Istrefi dhe Megi Pojani kanë bërë "xing" me veshjen. Bukuroshet kanë zgjedhur të dya fustanin e verdhë me të një
Një goleadore e vërtetë, Megi Doçi fiton "Këpucën e Artë" U zhvillua sot në ambientet e Federatës Shqiptare të Futbollit ceremonia e dorëzimit të Këpucës së Artë për futbollin e
Videoklip me Kejvinen dhe Megi Pojanin, Kida paralajmëron super hit (FOTO LAJM) Kida është padyshim një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare. Një muaj më parë, ajo publikoi bashkëpunimin me
Kujt i rri më bukur? Nora Istrefi dhe Megi Pojani bëjnë "xing" me veshjen (FOTO LAJM) Nora Istrefi dhe Megi Pojani kanë bërë "xing" me veshjen. Bukuroshet kanë zgjedhur të dya fustanin e verdhë me të një
Megi Pojani shtatzënë? Publikoi foto me barkun e rrumbullakosur dhe fansat po çmenden (FOTO LAJM) Megi Pojani është prurja më e re që po bën namin në Shoëbizin shqiptar. Ajo çfarë Megi di të bëjë më mirë është të bë
Rrëfimi prekës i 24 vjeçares që mposhti kancerin: Çfarë më motivoi çdo ditë Një histori frymëzuese është ajo e 24-vjeçares, Megi Alimuçaj. Kur ishte vetëm 22 vjeç Megi është diagnostikuar me kance
Megi Pojani mirëpret komentin: Meqë u mbyllën faqet +18 do të vizitojmë profilin tënd (FOTO LAJM) Megi Pojani është prurja më e re që po bën namin në Shoëbizin shqiptar. Ajo e ka nisur karrierën e saj si gazetare në
"S'ka bërë ndonjë punë të madhe", Megi Pojani "ironizon" live këngëtarin që do bëhet baba (VIDEO) Pak ditë më parë çifti më i fundit i zbuluar në shoëbizin shqiptar, Kledi Bahiti dhe Pejana Elezi konfirmuan zërat se do
E krahasuan me aktoret e filmave +18, reagon Megi Pojani (FOTO LAJM) Megi Pojani është prurja më e re që po bën namin në Shoëbizin shqiptar. Ajo e ka nisur karrierën e saj si gazetare në