E FUNDIT/ Formacionet zyrtare, Parma-Inter
999 rezultate për

meghan-it

Jeta e re sapo ka nisur, Harry dhe Meghan fotografohen duke zbritur nga avioni (FOTO LAJM) Pas ndonjë fotoje të Meghan-it të shkrepur tek-tuk, ajo dhe Harry u fotografuan për herë të parë bashkë, që pas vendimit
Princ William thyen heshtjen pas largimit të Harry-t dhe Meghan-it nga mbretëria (FOTO LAJM) Para disa ditësh, Harry dhe Meghan, njoftuan se kanë hequr dorë nga roli mbretëror. Ato kanë vendosur të jetojnë si të p
Për një arsye domethënëse, Meghan Markle vesh sërish fustanin e famshëm (FOTO LAJM) Pas turneut në Afrikë, princ Harry dhe Meghan Markle shkuan bashkë në ndarjen e çmimeve WellChild, që kanë për qëllim të
Mbretërorët ndihen të turpëruar nga veprimi i princ Harry-t dhe Meghan-it Disa ditë pas letrës së princ Harry-t, ku lajmëronte se do të merrte masa ligjore kundër tabloidëve britanikë (kinse pa
Meghan ndryshon traditën mbretërore, vendos rregullin e ri Dukesha e Sussex, Meghan Markle, si aktiviste për të drejtat e kafshëve, i ka ndaluar familjes mbretërore që të shkojë p
Pse askush nuk ia del me të? Tjetër largim nga stafi i Meghan-it Princesh Meghan, vijon të tërheq vëmednjen e publikut që pas martesës së saj me princ Harryn. Së fundmi asistentes,
Meghan nuk rri dot kot, mbretëresha i jep punën e rëndësishme Java e parë e 2019-s ka shënuar një ngjarje të rëndësishme për Meghan Markle. Mund ta quajmë “punë”, megjithëse Meghan s
Fillojnë krizat, Harry i ndalon këtë veshje Meghan-it kategorikisht Megjithëse po përparon shumë shpejt Meghan duket se ka ende punë me pamjen e saj për t’u dukur si një anëtare e familjes