999 rezultate për

meghan

Princi Harry dhe Meghan Markle morën një lajm pikëllues (FOTO LAJM) Duka dhe Dukesha e Sussex morën disa lajme të trishtueshme ditën e djeshme, pasi u zbulua se 360 elefantë ngrordhën për
Meghan Markle sërish shtatzënë, pse të gjithë po dyshojnë? (FOTO LAJM) Ish-dukesha e Sussex Meghan Markle, sipas tabloideve britanike është në pritje të fëmijës së dytë. Nuk ka ende një ko
Nuk po e përballojnë jetën e re? Princ Harryn po e ndihmon shoqja e Princeshës Diana (FOTO LAJM) Princi Harry dhe Meghan Markle, bashkë me djalin e tyre, u transferuan në Los Angeles në mars para mbylljes së koronavir
7 lloje make up-i sipas Meghan Markle që mund t'i aplikoni edhe ju Meghan Markle ka metodat e saj për të shkëlqyer gjithmonë në grim. Largimi nga radhët e familjes mbretërore, duket se i
8 veshjet nga të cilat Meghan Markle hoqi dorë që kur u martua me Princin Harry (FOTO LAJM) Nuk ka dyshim që stili i jetës tonë mund të diktojë se si vishemi. Në rastin e Meghan Markle, kjo është super e vërte
Meghan nxjerr zbuluar sekretet: Kush e bën ligjin në Pallatin Mbretëror (FOTO LAJM) “I gjithë Pallati Mbretëror në këmbë sa herë që Kate të kërcasë gishtat”. Ky lajm i publikuar nga mediat e huaja po tron
Pas kërcënimeve, Meghan dhe Harry do paguajnë shumën marramendëse për sigurinë e tyre Nëse Meghan Markle dhe princ Harry po investojnë në diçka tani, ajo është siguria e tyre. Pas problemeve të shumta me po
Rregullat e ashpra mbretërore, rastet kur Kate dhe Meghan shkelën kodin e veshjes (FOTO LAJM) Zbulimi i djeshëm se përçarja famëkeqe mes Meghan dhe Kate u ndez nga një palë çorape të fëmijëve tregon se, protokolli
Kujt ja merrte mendja, një palë geta lindën "urrejtjen" mes Kate dhe Meghan (FOTO LAJM) Fakti që mes dy kunatave, Kate Middleton dhe Meghan Markle, marrëdhëniet nuk janë të mira është diçka e ditur. Por de
Luksi i mbretërorëve, kush nga princeshat është më e pasur? Ju kishte lindur ndonjëherë pyetja se kush është më e pasur Meghan apo Kate? Dy Dukeshat janë shumë të ndjekura dhe g
Meghan zgjodhi mënyrën më të veçantë për ta befasuar Princ Harry-n në ditëlindje (FOTO LAJM) Dukesha e Sussex, 38 vjeç, ka gjetur një mënyrë të veçantë për ta surprizuar Princ Harry-n për ditëlindjen e 35-të të ti
Para se të takonte Mbretëreshën, si mori Meghan leksione për të pirë çajin (FOTO LAJM) Para se Meghan Markle të bëhej dukeshë, ishte një njeri normal si të gjithë ne. Në fjalë të tjera, nuk dinte rregullat d
Thanë se do jetojnë si njerëz të thjeshtë, del fotoja nga rezidenca luksoze e Meghan dhe Harryt Pasi morën "bekimin" e mbretëreshës, e cila aprovoi vendimin e bujshëm për të lënë detyrat mbretërore, Meghan dhe Harry
Harryt i mungon mbretëria? Princi nuk duket aspak i lumtur 1 muaj pas shpërnguljes Kanë kaluar pak më shumë se një muaj që kur Princi Harry dhe Meghan Markle bënë shpërnguljen e guximshme në Kaliforni dh
Kur nuk ishte dukeshë, mediat turpërojnë Meghan me fotot joshëse (FOTO LAJM) Mediat britanike kanë publikuar disa fotografi të ish-dukeshës, Meghan Markle. 38-vjeçarja shfaqet duke pozuar në tapeti
Duket si një kështjellë, kjo është shtëpia e re e Meghan dhe Harry (FOTO LAJM) Pasi u larguan nga Mbretëria e Bashkuar, Meghan dhe Harry shkuan në Kanada, ku qëndruan disa kohë para se të shpërngules
Sot Archie feston ditëlindjen e parë dhe në rrjet po qarkullon video e rallë e tij (VIDEO) Djali i Meghan Markle dhe Harry-t, feston sot 1-vjetorin e lindjes. Që prej lindjes, bebi Archie ka bërë disa dalje publ
"Sillej si divë", fotografi zbulon pjesën e trupit që Meghan Markle urren t'ia fotografojnë (FOTO LAJM) Meghan Markle quhej “princeshë” pa qenë e tillë. Kështu ka rrëfyer një fotograf dhe kameraman që ka bashkëpunuar me Megh
Meghan Markle premton gjëra të mëdha pasi pandemia të largohet Meghan Markle uron që kjo pandemi globale të mbarojë sa më shpejt pasi ka për të realizuar gjëra shumë të mëdha. Pasi Me
Meghan Markle thyen pritshmeritë, amerikanët të gatshëm ta shohin presidente (FOTO LAJM) Meghan Markle dhe Princi Harry janë vendosur në Los Angeles të SHBA, pas dorëheqjes sensacionale nga rolet në familjen m