999 rezultate për

megapiksele

Asus paralajmëron rivalin e tabletëve të Apple dhe Samsung (VIDEO) Asus së fundmi ka projektuar tabletin më të ri i cili pritet të jetë dhe rivali kryesor i tabletit të Samsungut, Galaxy
HTC gati për modelin më të ri të Nexus-it HTC së fundmi ka bërë të ditur se do të sjellë në treg dy telefona të rinj Nexus për Google-in. Njëri nga këta smartfona
Galaxy Note7 vjen me dy versione Pritet që smartfoni i ardhshëm i kompanisë Samsung, Galaxy Note7, do të jetë në dispozicion me procesor Snadragon 821 (a
Samsung gati telefonin e ri të palosshëm Kompania Samsung së fundmi duket se është duke punuar për një telefon të ri të palosshëm, i cili do të jetë pasardhës i
Samsung Galaxy J3 Pro me ekran 5 inç (FOTO LAJM) Samsung zyrtarizon telefonin e ri të quajtur Samsung Galaxy J3 Pro. I listuar në uebfaqen zyrtare të kësaj kompanie kor
Motorola ka gati modelet Moto G4 dhe G4 Plus (FOTO LAJM) Motorola pritet që me 17 maj të prezantojë smartfonin e saj Moto G4 (i gjeneratës së katërt) dhe Moto G4 Plus. Këto janë
Njihuni me telefonin më të ri Samsung Galaxy C7, është modeli më i ri i telefonit nga Samsung, i cili do të ketë trup të hollë prej metali njëjtë sikurse mode
HTC 10 prezantohet nesër (FOTO LAJM) HTC tashmë ka gati modelin më të ru të telefonit HTC 10, i cili do të hidhet në treg për të gjithë përdoruesit. Sipas fo
Huawei ka gati modelin P9 (FOTO LAJM) Huawei P9 është telefoni më i ri i cili do të prezantohet zyrtarisht me datë 6 prill. Nga fotografia më e fundit e përha
Samsung prezanton Galaxy J3 (FOTO LAJM) Samsung po punon tashmë për të realizuar krijimin e telefonit inteligjent Galaxy J3. Sa i përket specifikave, Samsung Ga
Gionee W909 telefoni me dy ekrane (FOTO LAJM) Kompania kineze Gionee, së fundmi ka krijuar një telefon më të fundit i cili del jashtë kornizave, ai është është një mo
Galaxy A9 Pro telefoni më i ri në treg (FOTO LAJM) Galaxy A9 Pro është telefoni më i ri i hedhur në treg nga komapnia më e madhe teknologjike Samsung. A9 Proështë një tele
Huawei P9 me ekran 5.2 inç (FOTO LAJM) P9 është telefoini më i ri i paralajmëruar nga Huawei por akoma nuk është zyrtarizuar. Huawei P9 raportohet se do të vij
ZTE po punon për smarfonin e ri ZTE A2017 (FOTO LAJM) ZTE po punon për të sjellë në treg smartfonin më të fuqishëm. Sipas ëebfaqes GFXBench, kjo pajisje vjen me emrin ZTE A20
Samsung prezanton Galaxy Tab A 7.0 (FOTO LAJM) Samsung pas hedhjes në treg të dy telefonave të rinj Galaxy S7 dhe Galaxy S7 Edge, ka gati tabletin e ri të quajtur Gala
Samsung prezanton tabletin Galaxy Tab A (FOTO LAJM) Galaxy Tab A është tableti më i ri që Samsung ka prezantuar së fundmi. Galaxy Tab A 7.0 (2016) përmban ekran 7 inç LCD m
Ja si duket Samsung Galaxy A9 Pro Samsung është duke punuar në versionin Pro të smartfonit Galaxy A9. Ky smartfon ka ekran 6-inç, kamera kryesore e këtij
HP Elite x3 me ekran 5.96 inç (FOTO LAJM) HP po punon për të sjellë në treg për të gjithë përdoruesit modelin më të ri të telefonit Elite x3. Elite x3 do të j
Huawei prezantoi modelin Y6 Pro (FOTO LAJM) Huawei ka prezantuar telefonin më të ri Y6. Y6 Pro është një telefon me ekran 5 inç HD, dhe fuqizohet nga procesori Medi
iPhone 5SE vjen me tre ngjyra (FOTO LAJM) Kompania Apple së fundmi ka njoftuar se do të sjellë pajisje të reja në treg, përfshirë telefonin e ri 4-inç iPhone 5SE,