999 rezultate për

mega

Mega hiti doli, publikohet zyrtarisht kënga e Tayna dhe Mozzik (VIDEO) Ditën e djeshme në internet doli kënga e Mozzik dhe Tayna. Ndonëse, "Edhe ti", ishte planifikuar të publikohej më 28
Shpagim? Harry dhe Megan duhet të kthejnë mbrapsh 2.4 milion paund Çifti që vendosi të tërhiqej nga detyrimet mbretërore për të bërë një jetë të zakonshme, do duhet të kthejë mbrapsh rret
Megan dhe Harry "zhvishen" nga titujt mbretërorë Princi Harry dhe Meghan nuk do të përdorin më titujt e tyre të HRH dhe nuk do të marrin fonde publike për detyrat mbretë
Princi Harry shfaqet në publik, vazhdon detyrimet mbretërore (FOTO LAJM) Princi Harry është shfaqur më në fund në publik, që prej lajmit se ai dhe Megan u tërhoqën nga titujt mbretërorë. Ai u t
Napoli refuzon mega-ofertën e Realit për gjigandin e mbrojtjes Kalidou Koulibaly është njëri ndër mbrojtësit më të kërkuar në Evropë shkaku i paraqitjeve të tij me Napolin. Mirëpo, pi
Mega hiti është gati, Mozzik zbulon detajet e bashkëpunimit me Taynën (FOTO LAJM) Prej kohësh në media qarkullon një lajm ku thuhet se dy super këngëtarët shqiptarë, Tayna dhe Mozzik do të bashkëpunojnë
Çfarë zbulojnë prokurorët për cilësinë e betonit në banesat e ndërtuara në Durrës Tetë nga nëntë anëtarët e familjes Lala humbën jetën më 26 nëntor, pasi lëkundjet e tërmetit shkatërrimtar e kthyen ndër
Dy super yje dhe 120 milion euro, megaopericioni është afër Lëvizja e shekullit në merkaton e futbollit. Gjithçka për Kylian Mbappe dhe është Barcelona që është gati të bëjë një çm
Megaoperacioni në Greqi, kapen 560 kg "mall" Një operacion i forcave speciale greke EKAM dhe Forcave të Nderhyrjes së Shpejtë në Elefsija dhe Korinth ka çuar në seku
Mbajnë larg sëmundjen e keqe, mos i ndani arrat nga tavolina Të hash një grusht me arra në ditë ju ndihmon në ngadalësimin e rritjes së tumorit kancerogjen, thuhet në një studimi të
Vëmendje! Kërkohet fituesi i 227 milion dollarëve Nëse keni blerë një biletë llotarie në Teksas, duhet të kontrolloni mirë ku e keni hedhur pasi mund të jeni fituesi i 22
Mega operacioni i policisë, 34 në pranga, mes tyre dhe shqiptar Policia italiane ka zhvilluar një operacion të gjerë antidrogë në Latina, duke arrestuar gjithsej 34 persona. Operacioni
Mega operacioni me 57 të kapur, Lleshaj: Kemi sekuestruar 55 milionë Euro dhe shumë gjëra të tjera Ministrin i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar në lidhje me operacionin e finalizuar ditën e sotme më 57 të kapur në Sh
Mega operacian nga forcat speciale gjermane kundër mafies shqiptare, nëntë të arrestuar Në orët e para të mëngjesit të së martës, forcat speciale të policisë gjermane zhvilluan kontrolle në disa shtëpi në Obe
Dihen përfitimet, por këto janë efektet anësore të vajit të peshkut Përfitimet e vajit të peshkut nuk janë gjithmonë të qarta, dhe mund të kenë efekte anësore të papritura. Disa peshq d
Mega operacioni anti-drogë me 23 të arrestuar, mes tyre dhe një shqiptar Një megaoperacion i policisë greke ka vënë në pranga 23 persona, mes tyre edhe një shtetas shqiptar emri i të cilit nuk
Ky është telefoni i parë me kamer 64 megapixel “Realme Xt” është telefoni i parë që del me një aparat fotografik 64 megapixel. Kompania ndau një prezantim të telefo
I mbytur në borxhe, shqiptari shkruan letrën prekëse dhe var veten në Greqi Një shqiptar ka vendosur t'i japë fund jetës mëngjesin e ditës së sotme. Nggjarja e rëndë ka tronditur komunitëtin sh
Mega operacion, amerikanët arrestojnë 700 emigrantë pa letra Diku 700 emigrantë që po punonin në një fabrikë të përpunimit të ushqimit pa dokumentacione janë arrestuar në Misisipi.
Votimi familjar, shikoni si votohet sot (FOTO LAJM) Në fshatin Kranë të bashkisë së Finiqit qytetarët po votojnë familjarisht. Pamjet e siguruara nga Faxweb.al tregojnë fam