999 rezultate për

meeks

Historia trishtuese e “kriminelit më të bukur në botë” që tani është model i suksesshëm (FOTO LAJM) Në një intervistë të sinqertë, Jeremy Meeks, 35 vjeç, i cili u bë i njohur si “krimineli më i bukur në botë”, ka folur r
E dashura e kriminelit më të bukur në botë shijon jetën e natës (FOTO LAJM) Ajo ishte duke shijuar një natë vajzash pa Jeremy Meeks të shtunën. Megjithatë Chloe Green tregoi se ajo ishte ende p
Goca më mirë harrojeni, krimineli më i bukur në botë do të martohet Gjërat po bëhen serioze në mes të Jeremy Meeks dhe Chloe Green. Burime të afërta me çifton thonë se ai po planifikon t’
I preferuari i vajzave, lajm i keq nga krimineli më i bukur Gjërat po bëhen serioze në mes të Jeremy Meeks dhe Chloe Green. Burime të afërta me çifton thonë se ai po planifikon t’
Jeremy Meeks është fejuar (FOTO LAJM) Para tre muajsh modeli Jeremy Meeks, i ka dhënë fund martesës 8-vjecare me gruan e tij. Por tani, modeli Jeremy Meek
Lajmi më i ri nga Jeremy Meeks, vajza mos u mërzisni Gjërat po bëhen serioze në mes të Jeremy Meeks dhe Chloe Green. Burime të afërta me çifton thonë se ai po planifikon t’
Tradhëtoi gruan, Jeremy Meeks fejohet me të dashurën (FOTO LAJM) Të gjithë e njohin kriminelin më të bukur në botë Jeremy Meeks, i cili vetëm dy muaj më parë u kap mat duke tradhtuar ba
Pasi tradhëtoi gruan Jeremy Meeks del hapur me të dashurën (FOTO LAJM) I burgosuri më i bukur dhe më i famshëm në botë Jeremy Meeks dhee dashura e tij më e re Chloe Green nuk mund t’i shqitn
Pas tradhëtisë, gruaja e Jeremy Meeks kërkon divorcin (FOTO LAJM) Jeremy Meeks, i konsideruar si i burgosuri me i bukur ne bote, do të divorcohet së shpejti. Pasi u fotografua në mome
Bëri bujë si i burgosuri më i bukur në botë, por atij nuk i ndahen problemet (FOTO LAJM) Nëse keni qenë aktiv në internet dy vitet e fundit, nuk ka mundësi të mos i dini të gjitha rreth Jeremy Meeks, ish i bur
Krimineli që çmendi femrat, arrin marrëveshje për modelim (FOTO LAJM) Falë fotografisë së realizuar në burg, bëri që shumë femra anembanë botës të hidhnin sytë nga ky mashkull me sharm dhe s
Rama në SHBA, takime me kongresmenët amerikanë Në vijim të vizitës së tij në SHBA, kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama ka zhvilluar takime me disa kongresmenë ameri