999 rezultate për

mediut

Liroi nipin e Enver Hoxhës e mikun e Mediut, kush është gjyqtari "zemërbardhë" i Fierit Çuditë në drejtësinë shqiptare nuk kanë të ndaluar. Ditën e sotme Gjykata e Fierit ka liruar Sardian Sulejmanin duke
Kjo është zëvendësja simpatike e Fatmir Mediut, por që adhuron tjetër politikan (FOTO LAJM) Brunilda Laboviti është zv/kryetarja e Partisë Republikane. Ajo asiston në drejtimin e partisë së bashku me Fatmir Mediu
Kjo video e Fatmir Mediut po "thyen" internetin (VIDEO) Një video e kreut të Partisë Republikane, Fatmir Mediu, është bërë hit në rrjetet sociale. Duke marrë një video ka Me
Dasma lukzose e vajzës së Fatmir Mediut me djalin e Fiqiri Ismailit (FOTO) Dasma e vajzës së deputetit Fatmir Mediu dhe djalit të kryebashkiakut të Vorës Fiqiri Ismaili ka qenë një nga më të përf
Dorëhiqet nënkryetari i Mediut Alfred Deshati ka dhënë doreheqjen nga posti i nënkryetarit të Partisë Republikane, pasi sipas tij, partia po drejtohet
Pas Mediut, edhe Pollo nuk kundërshton një aleancë PS-PD kundër LSI-së Duket e vështirë, por në Partinë Demokratike po ngjizet idea e një koalicioni me bazë të gjerë me socialistët në pushtet
KOMENT/ Basha dhe Berisha i bën gol Mediut në minutat shtesë Është kthyer në një telenovelë tashmë kandidimi ose jo i Agron Dukës nën siglën e së djathtës në Durrës, vendim nga i ci
KOMENT/ Kandidati republikan në Berat, marrëveshje apo diversion i Bashës ndaj Mediut? Partia Demokratike ka zyrtarizuar kandidaturën e Kasem Mahmutajt për Bashkinë e Beratit gjatë ditës së sotme. Ky vendim
PDIU: Drafti i Mediut për tokat e Himarës, strategji greke Drafti i kreut të PR-së, Fatmir Mediut, për pr/ligjin “Për disa shtesa dhe ndryshime në ligjin nr. 8053, datë 21.12.1995
Mediu: Mbi 95 % e shqiptarëve e kanë përcaktuar rrugën e tyre evropiane Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu zhvilloi sot një takim me banorët e fshatit Domje të Bërxullit. Në fjalën e
Gërdeci, familjarët e viktimave kërkojnë rinisjen e hetimeve për Mediun Familjarët e viktimave të shpërthimit të Gërdecit kanë shprehur indinjatën për vendimin e pushimit të akuzave ndaj Fatmi
Gjykata pushon cështjen ndaj Mediut, ministri kundër vendimit Vendimi i Gjykatës së Lartë për pushimin e çështjes në ngarkim të tij ministrit Fatmir Mediu, është kundërshtuar nga min
Gërdeci, familjarët e viktimave kërkojnë rihetimin e Mediut Shoqata e familjareve të viktimave të Gerdecit nëpërmjet një kërkesë drejtuar kryeprokurores Ina Rama kërkojnë nisjen e
Padia ndaj Fatmir Mediut, gjykata pushon çështjen Gjykata e Lartë ka pushuar cështjen ndaj ministrit të Mjedisit Fatmir Mediu me argumentimin se nga akuzat e ngritura nga
Gati gjyqtarët për hetimin e Mediut Shqyrtimi i çështjes në ngarkim të ministrit të mjedisit Fatmir Mediu tashmë është gati. Gjykata e lartë ka caktuar sot
"Gërdeci", familjarët në protestë: Mediut t'i hiqet imuniteti Heqja e imunitetit të ish-ministrit të Mbrojtjes Fatmir Mediu ishte kërkesa kryesore e familjarëve të viktimave të Gërde
Familjarët e viktimave të Gërdecit: Mediut t'i hiqet imuniteti Shoqata e familjarëve të viktimave të Gërdecit publikoi sot një deklaratë me të cilën i kërkon Prokurorisë së Përgjithsh
Shtyhet gjyqi ndaj Fatmir Mediut Gjykata e Tiranës ka shtyrë seancën në ngarkim të ish-ministrit të Mbrojtjes, Fatmir Mediu
Gerdeci, Gjykata pushon ceshtjen ndaj Mediut Gjykata e Larte pushon ceshtjen ne ngarkim te ish-ministrit te Mbrojtjes, Fatmir Mediu, i cili akuzohet per shperdorim d
"Gerdeci", shtyhet gjyqi i Mediut ne Gjykaten e Larte Ka dështuar në Gjykatën e Lartë seanca gjyqësore e radhës në ngarkim të ish-mini