999 rezultate për

mediu

Mediu: Ilir Meta të shpërndajë parlamentin! "Axhenda e Edi Ramës është vetëm pushteti, ai do të bëjë gjithçka që të manipulojë, ndaj opozita duhet të mbrojë votën..
Fatmir Mediu këshillon Metën: Nëse Kuvendi nuk të pyet, shpërndaje! "Meta duhet të shpërndajë parlamentin nëse parlamenti nuk merr në konsideratë dekretin e tij për kthimin e ndryshimeve t
Nga Rama tek Fatmir Mediu, politikanët shqiptar që kanë ndryshuar emrin I pari është Edi Rama, kryeministri i Shqipërisë. Sipas formularit të vetëdeklarimit në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve
A do të largohet Basha nëse humb sërish përballë Ramës? Përgjigjet Fatmir Mediu A do të largohet Lulzim Basha nga politika ose nga drejtimi i PD nëse humb sërish zgjedhjet përballë Ramës? I ftuar n
E kërkon Barcelona dhe Real Madrid, çfarë ka vendosur Kante mbi të ardhmen N’Golo Kante thuhet se nuk dëshiron të largohet nga Chelsea edhe pas interesimit të madh nga Barcelona dhe Real Madridi.
Liroi nipin e Enver Hoxhës e mikun e Mediut, kush është gjyqtari "zemërbardhë" i Fierit Çuditë në drejtësinë shqiptare nuk kanë të ndaluar. Ditën e sotme Gjykata e Fierit ka liruar Sardian Sulejmanin duke
I intonuar dhe në qejf, Fatmir Mediu filmohet duke ia marrë këngës (VIDEO) Kreun i Partisë Republikane, Fatmir Mediu duket se ia ka kaluar shumë bukur mbrëmjen e djeshme si ditë e premte që ka qe
Basha merr një "shuplakë" nga aleati i vjetër: Opozita duhet të reflektojë Kur kanë kaluar 6 muaj nga nisja e krizës politike në vend kryetari i Republikanes, Fatmir Mediu zbulon ekskluzivisht pë
Aleati "tradhëton" Bashën: Gati të ulemi me Ramën Në një prononcimin për A2 CNN, kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu është shprehur i gatshëm që të negociojë më
Edhe media serbe shkruan për futbollisten shqiptare, e krahason me Shaqirin (FOTO LAJM) Trupi i pajetë i futbollistes shqiptare, Florijana Ismaili, është gjetur në fundin e Liqenit Como në Itali. 24-vjeçar
Përfundon mledhja e aleatëve në selinë blu, çfarë u diskutua? Sapo ka përfunduar mbledhja e aleatëve në selinë blu të Partisë Demokratike, mes anëtarëve të PD dhe Luzim Bashës. Bë
Zgjedhjet e 30 qershorit, reagon Mediu: E vetmja zgjidhje mbeten zgjedhjet e parakoshme Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu, ka reaguar në lidhje me zgjedhjet të cilat u zhvilluan ditë e sotme. Me
E ofendoi nga Tropoja, Mediu i përgjigjet Ramës “Imagjinoni të jesh Fatmir Mediu çfarë sikleti është se nuk të llogarit njeri fare. Ti del dhe flet dhe të gjithë thonë
Pas largimit të Benitez, Newcastle kërkon Ranierin Claudio Ranieri është i interesuar për tu rikthyer në Premier Ligë. Sipas mediumeve angleze, trajneri italian mund ta
Mediu thirrje ndërkombëtarëve: Të ndalojmë krimin e Edi Ramës (VIDEO) Ditën e sotme Kolegji Zgjedhor vendosi të anullojë dekretin e presidentit Meta për shtyrjen e 30 Qershorit si data e zgj
Mediu citon Dritëroin: "Një kryeministër i marrë të tërë i çmend" Kreu i republikanëve Fatmir Mediu, ka reaguar përmes një postimi në Facebook lidhur me gjendjen aktuale të vendit. Sipas
Flitet për Bashën, Mediun dhe zgjedhjet: Si dolën SMS private të Ramës me Sorecën (VIDEO) Telefoni i diplomatit italian, Luigi Soreca është i mbushur me mesazhe dhe sinjalizime, por ai zgjedh të shohë çfarë shk
Aleatët e Bashës zbulojnë skenarin si do të bllokohen zgjedhjet Një ditë pasi Lulzim Basha deklaroi se opozita do të pamundësojë zgjedhjet e 30 Qershorit nëse ato nuk do jenë të lira e
Mediu shqiptarëve: Po nuk u perballëm dhe ta mposhtim të keqen sot, do të na e shkatërrojë të sotmen dhe të ardhmen Kreu i Partisë Republikane, Fatmir Mediu u bën thirrje shqiptarëve që të dalin në protestën e nesërme të paralajmëruar n
Gërdeci u 'mori' djalin, nëna dhe babai kërkesë në Gjykatën: Rinisni hetimet për Fatmir Mediun Feruzan dhe Zamira Durdaj, të cilët kanë humbur djalin e tyre 7-vjeçar në tragjedinë e Gërdecit kanë depozituar një kërk