999 rezultate për

medieve

Smalling gati të pranojë ulje page për të qëndruar te Roma Mbrojtësi anglez, Chris Smalling, dëshiron qëndrimin në Romë. Smalling ka kaluar një sezon të mrekullueshëm me skuadr
Bayern nuk do të ketë në dispozicion për disa javë yllin e ekipit Probleme nga infermieria për skuadrën kampione të Gjermanisë, Bayer Munich. Sipas medieve gjermane, mesfushori Leon G
Qeveria zbulon ku ka marrë ligjin për shpifjen e medieve Dy muaj më parë, zyrtarë të lartë të shtetit folën për një paketë antishpifje që do të ndëshkonte deklaratat e pavërteta
Milani me pagë të majme për Antonio Conte Edhe pse u shkuar ai nuk do të rrijë pa punë, emri i Antonio Contes po flitet shumë që do të marri drejtimin e Milanit.
Vulinit i dhemb e vërteta, i vërsulet ambasadorit amerikan Ministri serb i Mbrojtjes Aleksandar Vulin sërish ka këmbyer deklarata grindëse me ambasadorin amerikan në Beograd Kyle
Alex Ferguson në gjendje të rëndë shëndetësore Trajneri Legjendar i Manchester United Sir Alexs Ferguson raportohet se është shtruar me urgjencë në spital. Sipas me
Menaxher i medieve sociale do të jetë puna e së ardhmes Në fillim të viteve 2000-ta figura e manaxherit të medieve sociale, specialistit të menaxhimit të faqeve Facebook apo In
Këto janë temat që priten të diskutohen sot në Bruksel Marrëdhëniet në rajon dhe vazhdimi i integrimit evropian janë temat kryesore që do të zhvillohen sonte në mbrëmje, në Br
Policia bastis një komunë serbe të Kosovës Medie serbe njoftojnë sot se “forca të mëdha policore nga Policia rajonale e Pejës në bashkëpunim me pjesëtarë të njësis
Reformat në media përshpejtojnë procesin e integrimit të Maqedonisë Kryetari i Shoqatës së Gazetarëve të Maqedonisë, Naser Selmani, duke komentuar planin e qeverisë, të njohur si Plani për
Shpërthim në Iran, 5 të vrarë dhe 9 të plagosur Pesë persona kanë vdekur në vend ndërsa nëntë të tjerë raportohet se janë plagosur rëndë si pasojë e një shpërthimi të s
Zyrtare/ Napoli blindon edhe një mbrojtës Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis ka bërë të ditur se Raul Albiol ka zgjatur kontratën e tij me klubin deri në
Përplaset balona në ShBA, 16 persona të vdekur (VIDEO) Më shumë 16 njerëz janë vrarë nga rrëzimi i një balone në një fushë në qytetin Lokhart në Teksas të Shteteve të Bashkuar
Kriza politike në Maqedoni nxit gjuhën e urrejtjes në media Kriza politike që ka përfshirë Maqedoninë, po përcillet me gjuhë urrejtje nga personalitete të ndryshme, të cilët nëpërm
Barça prezanton blerjen e re, i vendos një klauzolë të frikshme Barcelona ka prezantuar blerjen më të re për sezonin e ri. Bëhet fjalë për mbrojtësin e Lionit, Umtitit, i cili zhvilloi
Svoboda: KE reagoi me vonesë ndaj ngjarjeve në Maqedoni Komisioni Evropian me vonesë ka reaguar ndaj zhvillimit të ngjarjeve në Maqedoni, vlerësoi euro deputeti austriak Hanes
Miratohet plani urgjent për refugjatët, përjashtohet rihapja e itinerarit ballkanik Shtetet e BE e miratuan përfundimisht planin e ndihmës urgjente për të furnizuar refugjatët në Greqi. Ndërkohë, kryemini
Gazetarët: Mediat jo të lira, gënjejnë qytetarët Kryetari i Shoqatës së Gazetarëve në Maqedoni, Naser Selmani ka deklaruar se, mediat në Shkup nuk shërbejnë për të infor
Shkëmbim zjarri në veri të Francës (FOTO) Francës nuk po i ndahen rastet e vështira për tu kontrolluar nga ana e shtetit. Mediet prestigjoze raportojnë se në q
Inter-Juve, formacionet e mundshme Seria A rezervon një ndeshje shumë të rëndësishme në orën 16:00 teksa përballë do të vendosen dy rivalë të përbetuar. De