999 rezultate për

mediatike

Salsano Rrapi publikon si asnjëherë momente me 2 vajzat e tij (FOTO LAJM) Aktori dhe moderatori i njohur, Salsano Rrapi preferon që jetën private ta mbajë larg vëmendjes mediatike. Ai është baba
Agjenti i Lautaros: Zërat për largim janë më shumë mediatike se sa po ecin realisht Agjenti i Lautaro Martinez ka zbehur shpresat e Barcelonës për transferimin e lojtarit. Lautaro Martinez tash e disa
Do të shkarkohet në fund të sezonit? Setien: Zhurmë mediatike Trajneri i Barcelonës, Quique Setien, është në qendër të vëmendjes, pas barazimit të Barcelonës kundër Celta Vigo. E
"Tërbohet" Maradona, bën gjestin e turpshëm teksa vallëzon (VIDEO) Kur shikon një ish-kampion si Maradona në këtë gjendja nuk është ndjesi pozitive, por duhet pranuar se sjelljet dhe vepr
Mike apo rivale? Si është marrëdhënia e dy velinave bukuroshe jashtë "Stop" (FOTO LAJM) Velinat e emisioneve investigative po marrin gjithmonë e më shumë vëmëndje mediatike dhe kështu ndodh edhe me bukuroshet
Po heton pallatet e shembura nga tërmeti, jepet vendimi për gjyqtaren e Durrësit KPK konfirmon në detyrë drejtuesen e Prokurorisë së Durrësit, Anita Jella, kandidate për SPAK. Drejtuesja e prokurori
E mbani mend Ermelën fituese e BB4 ? Nuk do ta njihni sot (FOTO LAJM) Besoj të gjithë e mbajmë mend atë vajzën e çiltër, çapkëne dhe pozitive që fitoi Big Brother 4, shkruan Albeu.com E k
Albin Kurti: Pa u finalizuar marrëveshjet, e gjitha është një lojë mediatike Kryetari i Lëvizjes ‘Vetëvendosje’, Albin Kurti e vlerësoi të rëndësishme mbledhjen e qeverisë shqiptare me atë kosovare
Vieri kritikon sulmuesit: Janë shumë mediatikë dhe pak profesionistë Ish-sulmuesi i kombëtares së Italisë, Christian Vieri ka theksuar se sulmuesve të sotëm i mjafton një adresë në Instagra
Saimir Tahiri rikthim të bujshëm? Çfarë po përgatit ish-ministri (FOTO LAJM) Ish-ministri i brendshëm Saimir Tahiri duket se po përgatit rikthimin e tij të bujshëm në skenën politike, të menduar de
Ligji i mediave has në kundërshtimin e forcave politike, shtyhet sërish Diskutimi rreth ndryshimeve në Ligjin për shërbime mediatike audio dhe audiovizuele është shtyrë për të tretën herë radh
Kush janë vajzat që erdhën nga "hiçi" dhe morën vëmendje të madhe mediatike? (FOTO LAJM) Të qenurit personazh i njohur, zakonisht kërkon disa kritere. Duke filluar që nga talenti (në një fushë të caktuar), e d
Pastore i cilëson lojëra mediatike spekullimet rreth largimit të Neymarit Bashkëlojtari i Neymarit tek PSG, Javier Pastore,mendon se spekullimet për transferimin e brazilianit tek Reali janë loj
EKSKLUZIVE/ AKR bëri "kurban" Skënderbeun për të mbuluar pazaret mbi qeverisjen në Kosovë Duket një skenar i pabesueshëm, por fushata mediatike mbi mbulimin ose jo të bustit të Gjergj Kastriot Skënderbeut gjatë
Lufta mediatike Chelsea- Costa vazhdon, blutë e thumbojnë sërish spanjollin Chelsea ka goditur përsëri me deklaratat e Conte, i cili po e detyron Costan të alrgohet nga klubi. Trajneri Conte ka
Këshilltari i LSI-së shpërthen ndaj deklaratave të PD-së: Takimi i fshehtë… Këshilltari i Lëvizjes Socialiste për Integrim në Bashki, Eltjon Halimi ka reaguar ndaj statusit të kolegut të tij të dj
I quajti kazanë mediatikë, Zheji dhe Shkullaku i kthehen keq Ramës Artur Zheji dhe Armand Shkullaku janë shprehur sonte mbi deklaratën e bërë nga kryeministri Edi Rama të premten e kaluar
Manipulimet mediatike për rastin e Kumanovës?! Si është e vërteta? Edhe sot pas reth 2 vitesh rasti i Kumanovës është akoma një mister në vetëvete. Për këtë rast që kishte reth 18 viktima
Zhurmë mediatike pas largimit të kompanisë “Omnix Albania” Mediat e huaja i kanë bërë një jehonë të jashtëzakondshme largimit të kompanisë “Omnix Albania”. Anulimi i projektit pre
Miratohet propozim-metodologjia për prezantimin zgjedhor në media Këshilli i Agjencisë për shërbime mediatike audio dhe audio-vizive, në mbledhjen e sotme e ka miratuar Propozim-metodolo