999 rezultate për

mediatik

Andi Bejtja: Na terrorizuan që në mëngjes me matrapik Andi Bejtja ka reaguar i revoltuar, pasi shumica e televizioneve kanë transmetuar live prishjen e restorantit të Mihal K
E dashura e Putinit bëhet sërish nënë Normalisht, lindja e binjakëve është një arsye për të festuar. Madje, kur njëri prej prindërve është kreu i qeverisë dhe
E mbani mend Ermelën fituese e BB4 ? Nuk do ta njihni sot (FOTO LAJM) Besoj të gjithë e mbajmë mend atë vajzën e çiltër, çapkëne dhe pozitive që fitoi Big Brother 4, shkruan Albeu.com E k
Albin Kurti: Pa u finalizuar marrëveshjet, e gjitha është një lojë mediatike Kryetari i Lëvizjes ‘Vetëvendosje’, Albin Kurti e vlerësoi të rëndësishme mbledhjen e qeverisë shqiptare me atë kosovare
Vieri kritikon sulmuesit: Janë shumë mediatikë dhe pak profesionistë Ish-sulmuesi i kombëtares së Italisë, Christian Vieri ka theksuar se sulmuesve të sotëm i mjafton një adresë në Instagra
Saimir Tahiri rikthim të bujshëm? Çfarë po përgatit ish-ministri (FOTO LAJM) Ish-ministri i brendshëm Saimir Tahiri duket se po përgatit rikthimin e tij të bujshëm në skenën politike, të menduar de
Mami i Oriola Marashit merr postin e rendësishëm në televizionin e madh shqiptar (FOTO LAJM) Ish-drejtoresha e burgut të grave, Xhoi Jakaj me anë të një postimi në rrjete sociale ka njoftuar se është bërë administ
Mediat e BE duan të rrëzojnë qeverinë italiane Vazhdojnë të mbeten të hapura e me tone debatet mes qeverisë italiane e institucioenve Europiane të cilat kritikojnë pol
Programi mediatik dhe stërvitor i kombëtares Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë publike programin mediatik dhe stërvitor të kombëtares A në prag të dy ndeshjeve
Ahmeti: Debati për ndryshim kufijsh, më tepër i ngjan një debati mediatik se sa një platforme që shtrohet për zgjidhje Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim në Maqedoni, Ali Ahmeti thotë në një intervistë për Zërin e Amerikës se deb
Ligji i mediave has në kundërshtimin e forcave politike, shtyhet sërish Diskutimi rreth ndryshimeve në Ligjin për shërbime mediatike audio dhe audiovizuele është shtyrë për të tretën herë radh
Kush janë vajzat që erdhën nga "hiçi" dhe morën vëmendje të madhe mediatike? (FOTO LAJM) Të qenurit personazh i njohur, zakonisht kërkon disa kritere. Duke filluar që nga talenti (në një fushë të caktuar), e d
Pastore i cilëson lojëra mediatike spekullimet rreth largimit të Neymarit Bashkëlojtari i Neymarit tek PSG, Javier Pastore,mendon se spekullimet për transferimin e brazilianit tek Reali janë loj
Biznesmeni i Erdoganit blen grupin mediatik opozitar në Turqi Grupi më i madh mediatik opozitar në Turqi, Doğan Holding, është shitur ditën e mërkurë për një shumë prej 1.2 mili
Kush janë 3 familjet e mëdha që kontrollojnë median në Shqipëri? Tre familje dhe interesat përreth tyre kontrollojnë pothuajse krejtësisht tregun televiziv të vendit. Frangaj, Hoxha
"Kokat e prera" të gazetarëve dhe monopoli mediatik Nga Dr.Elvin Luku Krisja e marrëdhënieve mes “Top Channel” dhe qeverisë “Rama 2” e shënoi “kurbanin” e parë: Dre
Analisti: Rreziku i kalimit nga regjimi mediatik te narkoregjimi |Analisti Fatos Lubonja në një shkrim të gjatë ku ka komentuar rrezikun e kalimit nga regjimi mediatik te narkoregjimi.
Nga e hëna fillon monitorimi i mediave për mbulimin e fushatës zgjedhore Konform kalendarit për veprime zgjedhore, nga e hëna, 25 shtator, fillon fushata zgjedhore për zgjedhjet lokale. Agj
Barcelona e ka në shtëpi yllin e së ardhmes, ky është fenomeni mediatik i saj (FOTO LAJM) Barcelona e ka në shtëpi yllin e saj të së ardhmes. Xavi Simons i ka mahnitur të gjithë me supertalentin e tij dhe prite
EKSKLUZIVE/ AKR bëri "kurban" Skënderbeun për të mbuluar pazaret mbi qeverisjen në Kosovë Duket një skenar i pabesueshëm, por fushata mediatike mbi mbulimin ose jo të bustit të Gjergj Kastriot Skënderbeut gjatë