999 rezultate për

mediat

Agjenti i Lautaros: Zërat për largim janë më shumë mediatike se sa po ecin realisht Agjenti i Lautaro Martinez ka zbehur shpresat e Barcelonës për transferimin e lojtarit. Lautaro Martinez tash e disa
Mediat spanjolle: Messi fle në dyshek anti-COVID Lionel Messi duket se e ka gjetur mënyrën sesi të mbrohet nga coronavirusi. Sipas të përditshmes spanjolle ‘El Mundo Dep
Vdes muezini i "Shën Sofisë" pak ditë pasi thirri ezanin, mediat greke zbulojnë "komplotin" Hapja pas më shumë se 80 vitesh për faljen e myslimanëve të godinës së "Shën Sofisë" në Stamboll shkaktoi mjaft reagime
Pamje rrëqethëse! Shkundet nga shpërthimi kryeqyteti i Libanit, të paktën 10 viktima (VIDEO) Dy shpërthime të forta, njëri pas tjetrit kanë tronditur kryeqytetin e Libanit, Bejrutin. Mediat e huaja thonë se dëm
Kështu se keni parë kurrë, dalin fotot topless të Ivanka Trump (FOTO LAJM) Ivanka Trump është cilësuar edhe si mjeshtre për të fituar vëmëndje pasi këtë di ta bëjë mjaft mirë. Ajo bëhet pjesë
U largua pa shpjegim nga mbledhja, Hajdari zbulon si qëndron e vërteta Rudina Hajdari u pa teksa largohej më herët dhe pa asnjë shpjegim për mediat nga Këshilli Politik. Pas këtij veprimi,
Shkak maska, deputeti shqiptar bëhet hit në mediat turke (FOTO LAJM) Deputeti opozitar, Halit Valteri, habiti sot gjatë seancës plenare ku u paraqit me një maskë “I Love Allah” në kuadër të
Ishte lidhur me policin 10 vite më të madh? Detajet nga vrasja e shqiptares në Greqi Sot në orën 18:30 do të mbahet funerali i 16-vjeçares shqiptare e cila u gjend e pajetë në pyllin e oborrit të kishës Pr
ODIHR: Po ndjekim procesin zgjedhor, fushatën dhe mediat Misioni special për vlerësimin e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare në Maqedoninë e Veriut i Zyrës për institucione
Meta kthen në Kuvendi ligjin e rëndësishëm për mediat Presidenti Ilir Meta ka kthyer sërish në Kuvend ligjin mbi kufizimet që u vendiosen ndaj mediave, programeve televizive
"Kujdes kur çoni familjarët në Infektiv, i intubojnë dhe i presin biletën", Bino i përgjigjet Cakos Një ditë më parë konspiracionisti, Alfred Cako u shpreh se të sëmurët te Spitali Infektiv infektohen qëllimisht. Kjo dek
Mediat nga Beogradi: 50 malazezë hyjnë nga Kosova në Serbi për të bërë trazira Shërbimet e sigurimit të Serbisë kanë ardhur te informata se një grup i shtetasve të Mali të Zi po bëhet gati që ditëve
I "fshehur" nga mediat, shikoni si duket sot me flokë të gjatë Ledion Liço (FOTO LAJM) Pas kaq shumë kohësh që publikut i mungonin Sara Hoxha dhe Ledion Liço në praninë e njëri-tjetrit, trashgimtarja e TOP C
Mediat italiane po "ziejnë", bashkëshorti ka tradhëtuar Belen Rodriguez me moderatoren (FOTO LAJM) Mediat italiane po ziejnë, për një tradhti të pretenduar, mes tre personazheve të njohur në vendin fqinj. Balerini St
Kush është mjeku që humbi betejën me Covid-19 Mjeku Hysni Shkjau ndërroi jetë ditën e sotme në Spitalin Infektiv, pasi humbi betejën me koronavirusin, ndërkohë që kis
Kështu se keni parë kurrë, dalin fotot topless të Ivanka Trump (FOTO LAJM) Ivanka Trump është cilësuar edhe si mjeshtre për të fituar vëmëndje pasi këtë di ta bëjë mjaft mirë. Ajo bëhet pjesë
Mediat italiane e bëjnë të kryer: Kumbulla transferohet te Lazio Mediat në Itali e bëjnë fakt të kryer transferimin e Marash Kumbullës tek Lazio Verona ka pranuar ofertën e Lazios pë
Dhuratë super luksoze, Tolga nuk kursehet aspak për të surprizuar Almedën (FOTO LAJM) Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare dhe ato turke. Ata janë m
Si kurrë më parë, Dan Bilzerian i thinjur dhe i shkujdesur zhgënjen me pamjen (FOTO LAJM) Dan Bilzerian është një miliarder dhe lojtar bixhozi amerikan që ka pushtuar Instagramin me jetën e tij të shthurur.
Presidenti flet për mediat për aktakuzën e Gjykatës Speciale Presidenti i Kosovës do i drejtohet për herë të parë medieve pas publikimit të propozim-aktakuzës nga Gjykata Speciale n