999 rezultate për

medhenj

"Lojtari më i mirë i shekullit 21-të", CR7 dhe Messi sfidojnë emrat e mëdhenj Ronaldo, Messi, Ronaldo "Fenomeni" Zidan, Shevçenko, Salah etj do të konkurojnë për çmimin e "Lojtarit të shekullit të 2
U larguan nga Reali dhe morën ftesë nga Spanja, formacioni me emra të mëdhenj (FOTO LAJM) Marcos Llorente është produkti më i fundit i akademisë së Real Madridit, që ka luajtur për ekipin kombëtar spanjoll.
Pse njerëzit hanë më pak kur kanë pirunë të mëdhenj? Madhësitë më të mëdha të pjesëve zakonisht nënkuptojnë se hamë më shumë ushqim, por sipas studimit të ri, kafshimet më t
"Merimanga", një nga më të mëdhenjtë e UFC-së e mbyll karrierën me humbje Legjendari Anderson Silva nuk arriti ta përfundonte karrierën e tij në artet marciale me një fitore, pasi u mund nga Uri
Mashtruesit më të mëdhenj kanë lindur në këtë shenjë të horoskopit Janë dinakë e tinëzarë dhe do t’ju bindin se ata në fakt i keni shoqërinë më të mirë. E dinë saktësisht si t’ju përfi
Seks, drogë, puro kubaneze dhe prostituta kolumbiane, ja si i joshin kazinotë "Peshqit e Mëdhenj" Ti fitosh një lojtari edhe dollarin e fundit, pra në depozitimin e milionave të tij në një tavolinë kazinoje, nuk është
Lleshaj i bindur: Kemi kapur "peshq të mëdhenj"! Ministria i Brendshëm Sandër Lleshaj deklaroi, të premten, se nën drejtimin e tj policia ka mundur të godasë kriminelë t
Ekspertë në intriga! Këta janë mashtruesit më të mëdhenj të horoskopit Mbase nuk e keni lidhur ndonjëherë seriozisht, aftësinë që kanë disa njerëz për të gënjyer, me shenjën e tyre të zoodiak
"Na bashkohet një prej talenteve më të mëdhenj shqiptarë", Lokomotiva prezanton Kallakun Sherif Kallaku prezantohet zyrtarisht te Lokomotiva e Zagrebit. Klubi kroat publikoi mirëseardhjen e futbollistit shqipt
Anulimi i Topit të Artë, këta yje janë humbësit më të mëdhenj Për herë të parë që nga vitit 1956, Topi i Artë nuk do të ndahet për edicionin 2019/20 shkaku i ndikimit që kishte coron
Yuri Kim ua vë syrin "peshqëve të mëdhenj" në Shqipëri dhe bën paralajmërimin e fortë Ambasadorja Yuri Kim paralajmëron se nuk do të heqë dorë nga Reforma në Drejtësi. Në një intervistë në ‘A2’, ajo i mësho
Kanë turbulluar rrjetin, puthjet e "nxehta" të liderëve të mëdhenj të botës (FOTO LAJM) Mjafton një gjest i tyre që të bëhët lajm botëror. Njerëzit më të rëndësishëm të botës patjetër që përbëjnë shumë int
"Çmendet" Berlusconi, do te Monza dy ish-yjet e mëdhenj të Milanit Silvio Berlusconi është rikthyer te suksesi në futboll falë Monzas, që sapo ka siguruar ngjitjen në Serinë B. "Kavali
10 lojtarët më të mëdhenj në historinë e Premier League, Ronaldo i 3-ti Ikona e Manschester United, Ryan Giggs ka fituar në konkurrencë të ashpër me legjendat e tjera të futbollit për tu shpal
Chiellini: Icardi ndër kundërshtarët më të mëdhenj që jam përballur Giorgio Chiellini e ka vlerësuar lartë yllin e Interit, Mauro Icardi në autobiografinë e tij dhe ka thënë vetëm imagjino
Messi apo Ronaldo? 10 trajnerët e mëdhenj zgjedhin Se cili është më i miri, Cristiano Ronaldo apo Lionel Messi ka qenë gjithmonë një pyetje e vështirë. Por më së miri k
Pamje nga hapat e parë të një prej futbollistëve më të mëdhenj në botë, Leo Messit (VIDEO) Në vitet e fundit, videot e futbollistëve të vetë promovuar mund të gjenden shumë lehtë në internet. Janë baballarët
LISTA/ Lojtarët që mund të largohen nga Reali gjatë verës Futbolli është në pritje deri të një njoftimi të ri për vazhdimin e kampionateve. Por, zyrat e Real Madrid po punojnë
NEGOCIATAT/ Holanda nuk i harron "peshqit e mëdhenj": Të dënohen zyrtarët e lartë! Shqipëria pritet ta ketë shumë më të vështirë se Maqedonia Veriore fillimin zyrtar të negociatave, pavarësisht votës së
Zheji: Koronavirusi do kosisë fytyrëverdhët e paushqyer e do shtojë b*thëmëdhenjtë Gazetari Artur Zheji ka dhënë opinionin e tij për situatën e shkaktuar në vend si pasojë e koronavirusit. Zheji shkr