999 rezultate për

medet

Melisa e "Përputhen" i krahason me italianët: Djemtë shqiptarë vaj medet (FOTO LAJM) Konkurrentët e "Përputhen" ishin të ftuar këtë të diel në "E diell", ku zbuluan prapaskenat e emisionit dhe treguan më s
Rama ironizon keq Bashën: Hapu det se vajmedet ka dalë të të mbrojë Lulzimi me PD! Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish për çështjen e detit. Rama ka ironizuar kreun e PD-së, Lulzim Basha, që i ka
Rama tall opozitën pas akuzave: Vaj medet, nuk paska ikur kush nga Shqipëria?! "Po t’i mbledhësh siç i numëron PD bëhen 2 milionë! Plus fëmijë..." Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur ti përgjigjet m
Rama për Prekë Calin: Kur e kujtoja te Amarcord, vajmedetët ku ishin?! Kryeministri Rama ka reaguar sërish sot me anë të një postimi në llogarinë e tij në Facebook për akuzat që i janë bërë p
Rama: ‪Vajmedet PD‬ që kërcen si "prifti nga belaja" Kryeministri Edi Rama nuk ka qëndruar në heshtje, por ka reaguar përmes një statusi në rrjetin social Facebook, gjatë ko
Kastriot Islami: Vajmedet kush po drejton vendin! Deputeti i PD-së, Kastriot Islami, me anë të një postimi në rrjetin social Facebook ka komentuar vendimin e qeverisë për
Rama: Vajmedet PD, ju nxirrni veç llum e për lumë Kryeministri Edi Rama akuzon opozitën se nxjerr veç llum edhe sot kur duhet të shprehte solidaritet në ditën e rënies së
Rama: ‪Vajmedet PD‬ ku je katandisur, çfarë tufe! Kryeministri Rama, në Facebook është ndalur në akuzat e parashtruara nga PD në lidhje me çështjen e Tom Doshit. Sipas ti
Rama-Bashës: Problemi është ku i gjetëm ndihmat, ‪Vajmedet PD‬ Kryeministri Rama i është përgjigjur menjëherë akuzave të parashtruara në mesditë nga kreu i PD, Lulzim Basha, me anë të
Basha-Ramës: Këndon gjeli majë plehut Lulzim Basha i është rikthyer edhe një herë energjisë elektrike, duke hedhur një sërë akuzash kundrejt kryeministrit Ram
PD protesta për naftën, Rama: Vajmedet kush i dëgjon "Qytetarët të ndalin makinën për 5 minuta në orën 11 të hënën e javës që vjen"! Kjo është thirrja e Partisë Demokratike
Rama: Nuk do ta padis Bashën, vajmedet PD ku të lamë e ku na mbete! Kryeministri Rama i është kundërpërgjigjur menjëherë deklaratës së Bashës, me të njëjtën monedhë. Në rrjetin social Fac
Malltezi akuzon Ramën e Metën për tenderat, PS: Vajmedet për PD Jamarbër Malltezi sot ka akuzuar Ramën dhe Metën për tenderat. Një kundërpërgjigje ka ardhur menjëherë nga Partia Social
Të burgosurit shtyjnë makinën e policisë, ja si tallet Berisha Teksa Rama apelon për sigurinë në vend, ish-kryeministri Berisha nga ana tjetër i ka dhënë një shuplakë, duke i'u kundër
Basha: Vajmedeti ka urdhëruar bllokimin e punimeve Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, me anë të një statusi të postuar në rrjetin social Facebook i kundërpërgjigjet
Basha: "Vajmedeti" shtyn ditët duke pështyrë mllefe Edi Rama dhe Lulzim Basha vijojnë replikat në rrjetet sociale. Pas shkrimit të kryeministrit Rama për Obeliskun, me të n
Basha reagon ndaj Ramës: Vajmedeti e ha turpin me bukë Vazhdojnë replikat në distancë mes kryeministrit Edi Rama dhe Kryetarit të Bashkisë Lulzim Basha. Ky i fundit, ka reagua
Mbyllja e universiteteve, Rama: Vaj medet për PD Kryeministri Edi Rama ka ironizuar me PD në lidhje me mbylljen e disa universiteteve. "PD kunder shkuljes se piramida