999 rezultate për

mece

LUFTË E VËRTETË/ Dalin pamjet e atentatit ndaj Plarent Dervishajt dhe Julian Meçes (VIDEO) Pak ditë më parë, Plaurent Dervishaj dhe Julian Meçe i shpëtuan vdekjes pas një atentati, gjatë të cilit ndaj tyre u zbr
45 plumba ndaj makinës së Julian Meçe, detaja të plota nga ngjarja Mbi 45 plumba kallashnikovi janë lëshuar në drejtim të Plarent Dervishaj dhe Julian Meçe, dy anëtarë të bandës së Durrës
Shokut të Lul Berishës ia bënë makinën shosh me plumba, kush është "i forti" Julian Meçe Një breshëri e gjatë automatiku tmerroi banorët e zonjës së ish-Kënetës në Durrës. Shënjeshtra Julian Meçja i shpëto
Neymar "harrohet" në prokurori, jep deklaratën-memece Me paterica dhe pa praninë e mediave, Neymar Jr i është përgjigjur për rreth 5 orë pyetjeve të prokurorisë për tu përgji
Kombëtarja U-17 zbulon kundërshtarët për në turneun "Mecedez Benz Cup" Kombëtarja e moshave U-17 është njohur sot me kundërshtarët që do të ketë përballë dhe kalendarin e “Mercedez Benz Cup”
Asnjë fjalë, kush janë deputetët "memecë" në Kuvendin e Shqipërisë Në kuvendin e Shqipërisë është debatuar, është sharë dhe kanë ndodhur incidente të shumta. Por, në Kuvend kemi dhe d
Mjerim dhe dhimbje në shtëpinë e shurdhë-memecëve, historia që i përloti të gjithë Një histori rrëqethëse është vënë përballë publikut këtë herë nga “Shqiptarët për shqiptarët”. Ngjarja ndodh në Elba
4 shqiptarë kandidojnë për deputetë në Parlamentin italian Ndër qindra kandidatë për deputetë që kandidojnë për parlamentin italian këtë të dielë janë edhe 4 të kandidatë shqiptar
Detajet, kush është avokati që iu dogj makina në Tepelenë Makina e avokatit Xhaferr Meçe në Tepelenë, u shkrumbua nga zjarri natën e kaluar. Djegia e makinës ka qenë e qëllims
I shkrumbojnë mes natës makinën, flet ish-kryetari i PD-së Makina e avokatit Xhaferr Meçe në Tepelenë është shkrumbuar nga zjarri mbrëmjen e shkuar. Ngjarja ka ndodhur rreth or
A e dini se ekzistojnë? Këto janë deputetët "memecë" në Kuvend (FOTO LAJM) Kuvendi i Shqipërisë karakterizohet nga debatet e forta, akuza të rënda e deri në bllokim seance e përjashtim deputetësh
KOMENT/ Bandat e Elbasanit, lal Qazo dhe deputetët memecë të Bashës Nga Albeu.com Fjalimi i sotëm i Lulzim Bashës ishte mbi ato mesatare të tij duke marrë vlerësim jo vetëm nga dem
12-vjeçarja memece, letër prekëse: Mësuesja më fyente Shkolla fillore është momenti kur fëmijët mësojnë të inkurajohen por për Kaitlyn Evans, eksperienca e saj e parë në klas
SHËNIM/ "Çarçaf" për një fatkeq në Devoll dhe "memecëri" për një VIP në Tiranë Nga Albeu.com Organizatat e gazetarëve si edhe institucione të ndryshme ndërkombëtare zhvilluan në mënyrë të vaz
I dënuari vdes nga kanceri, familjarët kishin apeluar për ta liruar Artur Meçe vetëm 22-vjeç ishte dënuar me 5 vite burg për armëmbajtje pa leje dhe më pas ishte diagnostikuar me kancer.
Hendbollistja nga Maqedonia në gjendje të rëndë, ra nga kati 5 Robertina Meçevska, përfaqësuesja e Maqedonisë në hendboll, është rrëzuar nga kati i pestë i një godine në rrugën “Vlla
Abuzoi seksualisht me shurdh memecen, arrestohet 26 vjeçari Nje 26 vjeçar u arrestua nga policia e Elbasanit i akuzuar per seks me persona te pambrojtur. Nertil Kruja u ndalua pasi
Meçe kërkon hetim për CV-në e Bashës Ish- deputeti i Partisë Demokratike Arben Meçe, në një intervistë për gazetën Dita shprehet se Berisha nxitoi për të bër
Çështja "Bare" në Kushtetuese Avokati i Aldo Bares ka njoftuar se ndaj klientit të tij është zhvilluar një process i parregullt ligjor. Vladimir Meçe
29 deputete "memece" ne parlamentin e Maqedonise Në gjysmën e parë rë këtij viti, 29 deputetë kurrë nuk kanë folur në seanca