999 rezultate për

meazza

Inter - Genoa, formacionet zyrtare: Mungon Martinez Dhurata më e mirë për tifozët, për festat e fundvitit, do të ishte triumfi në "Giuseppe Meazza". Interi do të kërkojë
Kupa e Italisë: përcaktohen çiftet dhe stadiumet e 1/8-ve. Ekipet "big" në lojë! Eshtë hedhur shorti i Kupës së Italisë për fazën e 1/8-ve pasi u luajt turi i katërt. Ndeshjet do të luhen ose më 15 jan
Frankfurt i jep mësim Interit në "Guiseppe Meazza" (VIDEO) Interi zhgënjen sërish në kupat e Europës. Zikaltërit nuk arritën ti shënonin as edhe një gol gjermanëve të Frankfurt.
Festival golash në "Giuseppe Meazza", Juventus fiton në derbin e çmendur ndaj Interit (VIDEO) Juventusi ka marrë një fitore të jashtëzakomshme sonte ndaj Interit me shifrat e përgjithshme 2-3 në "Giuseppe Meazza",
Nuk ka fitues në "Giuseppe Meazza" mes Interit dhe Napolit (VIDEO) Inter dhe Napoli kanë barazuar pa gola sonte në kryendeshjes e javës së 28-të në Serie A. Ky rezultat ka qenë i pafa
Crotone befason Interin në Giuseppe Meazza (VIDEO) Crotone ka befasuar Inter në "Giuseppe meazza" duke barazuar shifrat. Goli është shënuar nga Barberis në minutën e 6
Spalletti: Pastore? Nuk kam folur kurrë me të Javier Pastore nuk u transferua në “Giuseppe Meazza” për shkak të rrogës së lartë, kështu ka lënë të kuptohet Spalletti.
Inter kontakton Liverpoolin për të mbyllur transferimin e Sturridges Interi është i interesuar për shërbimet e Sturridges. Por zikaltrit nuk mund ta blejnë në mënyrë të drejtpërdrejt
Polici i Portokallisë komenton ndeshjen Inter - Roma (VIDEO) Humoristi Florjan Binaj ishte i pranishëm sonte në “Giuseppe Meazza” për të shijuar nga afër spektaklin mes Romës dhe In
Nuk ka fitues në Giuseppe Meazza, Inter dhe Roma ndahen në paqe (VIDEO) Nuk ka fitues në “Giuseppe Meazza”, Interi ka barazuar 1-1 me Romën, ndeshje kjo e vlefshme për javën e 21-të të Serie A
Inter barazon shifrat ndaj Romës në Giuseppe Meazza (VIDEO) Inter ka barazuar shifrat në 1-1 ndaj Romës në "Giuseppe Meazza". Autori i golit është mesfushori Vecino që barazon
Formacionet zyrtare: Inter V Sampdoria (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet e skuadrave për ndeshjen që do të zhvillojnë sonte në Giusepper Meazza". Trajneri Spallet
GOL MILAN - Bonaventura barazon shifrat (VIDEO) Giacomo Bonaventura ka barazuar shifrat në "Giuseppe Meazza" në derbin mes Interit dhe Milnat . /albeu.com/
Interi mposht Genoan në “Giuseppe Meazza” (VIDEO) Pas humbjes prej 3:0 nga Napoli, Interi i Stefano Piolit i është rikthyer fitores në Serie A. Zi Kaltrit fituan 2:0 ndaj
Inter e nis shumë keq, mundet nga Hapoel në Meazza (VIDEO) Skuadra italiane, Inter e ka nisur shumë keq edicionin e ri në garat evropiane, pasi është mposhtur nga Hapoel me rezult
Nga Meazza te Messi, ja 12 futbollistët më të mirë në historinë e futbollit (FOTO LAJM) Gazeta më e njohur italiane ‘La Gazzetta dello Sport’, në përvjetorin e 120-të të saj, ka sjellë një speciale me 12 futb
Motra e Rey Manajt ju lë pa fjalë (FOTO LAJM) Alvi Manaj, e motra e sulmuesit të Interit, Ray Manaj është shumë e bukur dhe një tifozë e flakët e skuadrës ziklatër.
Benitez: Luftojmë akoma për kreun Rafael Benitez ende beson se Napoli ka shanse të mira për të luftuar për Scudetto këtë sezon, edhe pse është tetë pikë l
Interi mposht Chievon (VIDEO) Interi ka mposhtur me rezultatin 3-1 ekipin e Chievos në takimin e zhvilluar të dielën mbrëma në Giuseppe Meazza. Int
'Stadiumi Meazza nuk do të quhet Berlusconi' "Stadiumi Meazza do te quhet stadiumi Berlusconi? Jo nuk mendoj." Kështu është përgjigjur presidenti i Milanit, Silvio B