999 rezultate për

mclaren

E papritur, Vettel nuk kënaq Ferrarin, gjermani drejt rivalëve Një rokadë pritet të ndodh në botën e Formula 1. Lewis Hamilton i destinuar për të pilotuar makinën Ferrari dhe Seba
14 vjeçari përcillet në banesën e fundit me dhjetra "McLaren" dhe "Lamborgini" (FOTO LAJM) Një adoleshenti iu plotësua dëshira e fundit dhe iu mblodhën me qindra makina luksoze në funeral. Djaloshi 14-vjeçar
Prezantohet "bisha" 1,7 milionë dollar, pa çati dhe dhe xham të përparmë (FOTO LAJM) McLaren ka prezantuar supermakinën e radhës që kushton 1,7 milionë dollarë, por që nuk ka çati. McLaren Elva është thjes
E bërë me porosi, dalin pamjet spektakolare të "bishës" së re te McLaren (FOTO LAJM) Edhe pse prezantimi i saj për publikun është planifikuar për më vonë, prapë fotot e McLaren Vision GT kanë qarkulluar ma
Momenti i tmerrshëm i aksidentit 1 mln paund: Audi Q7 përplaset me McLaren, Bentley dhe Porsche (VIDEO) Ky është momenti i jashtëzakonshëm që një djalëpërplaset me 11 makina përfshirë një McLaren, Porsche dhe një Bentley,
Momenti kur McLaren-i më i shpejtë në botë arrin 100 km/h për dy sekonda (VIDEO) Me 710 kuaj-fuqi dhe makinë 4.0-litërshe, "McLaren 720" nuk ka si të mos jetë kaq e shpejtë. Në një video të ngarkuar
Njihuni me super bishën e CR7, do ju lerë pa fjalë (FOTO LAJM) Futbollisti i Kombëtares së Portugalisë, Cristiano Ronaldo, ka rritur koleksionin e tij të veturave luksoze duke shtuar
Nuk kishte ndodhur ndonjëherë, gomari nga uria kafshon McLarenin Ka mënyra të pafundme sesi mund të dëmtohet një makinë, por kafshimi i një gomari, nëse s’është rasti i vetëm në botë, ë
Zyrtare: Fernando Alonso pensionohet nga Formula 1 Piloti spanjoll i McLaren, Fernando Alonso ka lajmëruar pensionimin e tij nga Formula 1 pas 17 viteve dhe herë fitimit t
McLaren i shpall ‘luftë’ Mercedesit dhe Ferrarit Pas një sezoni mjaft të dobët nga ana e skuderisë McLaren, 2 gara nga fundi, britanikët kanë premtuar sfidë ndaj dominue
McLaren i ri, një sirenë në asfalt (FOTO LAJM) McLaren ka filluar të punojë në vetën e saj të re hibride, të quajtur me emër të koduar BP23. Kjo makinë pritet të je
Dëmtoi makinën me vlerë 300 mijë euro, gomari hidhet në gjyq Një gjykatë gjermane do të vendosë të enjten nëse pronari i një gomari që dëmtoi një makine sportive McLaren Spider me v
Brenda McLaren P1 me 986 kuajfuqi, gjatë një udhëtimi të shpejtë (VIDEO) Teksa pritet që të dalë në treg modeli P1 LM, është publikuar një video që e tregon një McLaren në shtegun e garave.
McLaren nxjerr veturat që sfidojnë Ferrarin (FOTO LAJM) Në botën e veturave sportive ka shumë pak rivalitet të madh siç kanë Ferrari me McLaren. Gjatë viteve, figura legjendar
McLaren rikthen modelin 570GT në vetëm tre njësi (FOTO LAJM) Janë bërë tre vjet, që kur McLaren ka filluar të zhvillojë biznesin në Kinë, ndërsa modeli 570GT ishte i pari që e ka pr
McLaren nxjerr në treg makinën me pupla (FOTO LAJM) Pas disa vitesh inspirim nga elementet natyrore, McLaren më në fund ka dalë me një të re, një opsion të ri të trupit për
Njihuni me djalin e vetëm që ka McLaren në Tiranë (VIDEO) Fatmir Hysenbelliu, njihet për pasionin e tij pas modës. Ai tregon se si të kujdesesh për trupin tënd dhe thotë se veshj
McLaren sjell makinën e saj të parë elektrike për fëmijë McLaren, kompania e makinave sapo ka prezantuar modelin e saj të parë elektrik, McLaren P1TM, një model i frymëzuar nga
McLaren surprizon me P1 LM (FOTO LAJM) Pas prodhimit të Mclaren P1 në vitin 2011, McLaren kundrejt kërkesës së klientëve te tyre prodhoi një version më të egër
Ja si parkohen 500 mijë euro në rrugët e Prishtinës (FOTO LAJM) Makinat e shtrenjta dhe luksoze nuk mungojnë as në rrugët e Prishtinës, mbi të gjitha gjatë pushimeve të verës kur emigr