999 rezultate për

mcgregor

Fqinj me McGregor, super vila luksoze e CR7 do ju mahnisë (FOTO LAJM) Superylli i futbollit, Cristiano Ronaldo u bë fqinj me yllin e UFC, Conor McGregor vitin e kaluar pasi bleu një super vi
Pensionimi i McGregor, më në fund reagon Khabib (FOTO LAJM) Khabib dominoi mbi McGregor në 2018 dhe ndërsa përballja në kafaz ishte emocionuese. Një përleshje masive shpërtheu m
McGregor zbulon arsyen e pensionimit nga UFC: Nuk më plas fare, jam i mërzitur nga kjo gjë Gjatë kësaj jave, McGregor është pensionuar nga UFC për herë të tretë në katër vitet e fundit. Kjo ngjarje ishte paks
Nuk pritej, Conor McGregor njofton tërheqjen nga UFC Dita e sotme ka nisur me një lajm jo të mirë për tifozët e sportit të MMA. Superylli i arteve marciale, Conor McGregor k
Florian Marku: Truprojat e McGregor janë shqiptarë “Luftëtari” shqiptar që garon në kategorinë MMA (Artet Marciale të Kombinuara),Florian Marku, ishte një nga të ftuarit e
Babai i Khabib në gjendje të rëndë, McGregor ka një mesazh Abdulmanap ka rënë në gjendje kome pas përkeqësimit të shëndetit, dhe mediet në Rusi kanë raportuar se ai është dërguar
McGregor i kërkon ndihmë ushtrisë irlandeze për mbajtur qytetarët mbyllur nëpër shtëpia Ylli i UFC, Conor McGregor, i ka bërë thirrje Ushtrisë së Irlandës që të dalin dhe të marrin situatën nën kontroll. N
McGregor i bashkohet yjeve të tjerë, dhuron 1 milion euro për t’u mbrojtur nga koronavirusi Ylli mediatik dhe ikona e MMA, Conor McGregor ka filluar ndihmën për Irlandën, në luftën me koronavirusin. Ministri I
"Shpërthen" McGregor: Virusi i qelbur më mori tezen Të gjithë janë mësuar të shohin grintën dhe triumfet e Conor Mc Gregor në ring, por kampioni i UFC-së duket se ka humbur
Afron momenti i rikthimit në ring të Conor McGregor Brenda 12 deri në 18 muaj Notorious McGregor do të rikthehet në ring, ka deklaruar trajneri John Kavanagh. Hera e fun
McGregor e konfirmon: Bisedimet me Pacquaio po vazhdojnë Conor McGregor konfirmon se bisedime me Manny Pacquaio për të bërë të mundur një duel boksi po vazhdojnë. McGregor s
Khabib "shokon" McGregor: I bëra çfarë desha, më jepni 100 milionë dollarë për të rrahur sërish atë idiot Khabib Nurmagomedov nuk shfaq interes për një tjetër ndeshje me Conor McGregor, nga e cila do të përfitonte shumë para.
McGregor kërkon sfidë të re, pret fituesin e Khabibit e Fergusonit Rreth 1 vit e gjysëm më parë, McGregor u ndesh me Khabib Nurmagomedov ku triumfoi boksieri nga Degestani. Së fundmi,
E BUJSHME/ Publikohet ndeshja mes Khabib-McGregor Presidenti i UFC-së Dana White ka bërë të ditur hapin e radhës së Conor McGregor pas triumfit të furishëm në rikthimin e
Khabib ngacmon keq McGregorin Khabib Nurmagomedov e ka ngacmuar keq rivalin e tij Conor McGregor, pas rikthimit sensacional të irlandezit në tetëkëndë
McGregor flet për rindeshjen ndaj Khabibit Conor McGregor është i gatshëm për t'u rindeshur me Khabib Nurmagomedov pas rikthimit të tij në UFC me fitore ndaj Donal
Konfirmohet meçi i rradhës i McGregor, ky do të jetë kundërshtari Conor McGregori meçin e radhës në UFC do ta zhvillojë ndaj Nate Diazit. McGregori fundjavën e kaluar bëri rikthimin e ti
Kampioni i UFC i gatshëm për një duel të "egër" me McGregor Conor McGregor është në pritje për një kundërshtar të ri. Menaxheri i Jorge Masvidal, Abraham Kawa ka sugjeruar balla
"Ofroni 90 milionë euro dhe ndeshja fillon", Babai i Khabibit paralajmëron ripërballjen me McGregorin Babai i Khabib Nurmagomedov kërkon 90 milionë euro për të nënshkruar marrëveshjen e rimeçit me Conor McGregorit. 31-v
Brenda festës së madhe të McGregor pas fitores ndaj Donald Cerrone (VIDEO) Conor McGregorit i kanë mjaftuar vetëm 40 sekonda që të fitonte ndaj Donald Cerrones në duelin e zhvilluar në kuadër të