999 rezultate për

mccain

McCain përshkruan në "Twitter" vizitat që zhvilloi në Kosovë (VIDEO) Senatori amerikan, John McCain, së fundmi ka realizuar një vizitë në Kosovë. Me sa duket, i kënaqur nga kjo vizitë,
Ja dhurata e veçantë e Ramës për senatorin amerikan McCain (FOTO LAJM) Senatori amerikan John McCain ka përmbyllur takimet e tij në Tiranë me vizitën e fundit në kryeministri. Për të përsh
DETAJET/ Basha takon McCain: S’do të ketë zgjedhje, kërcënohemi nga krimi Kryetari i Opozitës, Lulzim Basha priti sot në Selinë e Partisë Demokratike Senatorin John McCain, Kryetar i Komitetit t
Nishani takim me senatorin amerikan McCain Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Bujar Nishani priti dhe zhvilloi një takim me Senatorin amerikan dhe ish-kandidatin për
Basha takim me McCain: Mik i shqiptarëve! Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me senatorin John McCain. "Kënaqësi dhe nder i veçantë takimi i
Senatori Mcain takohet me kryetarin e Kuvendit Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, z. Ilir Meta, priti sot Kryetarin e Komisionit të Forcave të Armatosura në Senatin Am
Masa të rrepta sigurie për McCain, e shoqërojnë tre Hummer-a të RENEA-s (VIDEO) Senatori amerikan John McCain ndodhet që prej mesditës së sotme në Tiranë. Pasi u prit në aeroporton nga ambasadori Dona
Pas vizitës në Kosovë, McCain arrin në Tiranë Senatori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, John McCain, ka arritur para pak minutash në Tiranë. Lajmi është bërë i
Senatori McCain viziton Manastirin e Graçanicës Senatori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, John McCain, në kuadër të vizitës së tij 2 ditore në Kosovë dhe pas takimi
McCain: Kosova ka nevojë të përparojë më shumë (VIDEO) Në kuadër të vizitës së senatorit John McCain në Kosovë, presidenti Thaçi i ka ndarë çmimin "Urdhri i lirisë" në nder të
Thaçi dekoron senatorin John McCain me "Urdhrin e Lirisë" (VIDEO) Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i cili është takuar sot me senatorin e SHBA-ve John McCain, pas një takimi me dyer t
Thaçi takohet me senatorin McCain (VIDEO) Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka pritur në takim senatorin e SHBA-ve, John McCain. Takimi mes presidentit Thaç
Thaçi dekoron sot Senatorin McCain me "Urdhrin e Lirisë" Senatori amerikan, John McCain, po vazhdon sot vizitën dy ditore në Kosovë. Sipas agjendës së tij, ai pritet të takoh
Thaçi sot do të takohet me McCain Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, pret sot në takim senatorin amerikan dhe mikun e Kosovës, John McCain.
Veseli: Demarkacioni do të jetë këtë muaj në Kuvend SHBA-të mbeten aleatët më të veçantë të Kosovës në rrugëtimet veri-atlantike. Kështu ka thënë në edicionin e lajmeve qen
McCain: Kadri Veseli lider i madh Senatori amerikan, John McCain, e ka quajtur sot kryetarin e PDK-së, Kadri Veseli, lider të madh. McCain e ka bërë kë
McCain i konfirmon Veselit mbështetjen e SHBA-ve për Kosovën Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka pritur Senatorin amerikan John McCain, ku kanë diskutuar për bashkëpuni
Rrëfen McCain: Falë Nënë Terezës, tani unë kam një vajzë Senatori amerikan, John McCain, i cili ka mbajtur një fjalim para deputetëve të Kosovës, ka rrëfyer një histori personal
McCain pro Ushtrisë së Kosovës, por përmes ndryshimeve kushtetuese Senatori amerikan, John McCain i cili mbajti sot një fjalim para politikanëve të Kosovës, ka trajtuar një sërë cështjesh
McCain: Demarkacioni me Malin e Zi heq vizat për Kosovën Senatori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, John McCain, gjatë fjalimit të tij në Kuvendin e Kosovës, ka përshëndetur
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.