999 rezultate për

mbytur

I mbytur në para, Ronaldo fiton më shumë nga Instagrami se sa nga kontrata me Juven Cristiano Ronaldo është një nga meshkujt më të njohur në planet. Futbollisti i Juventusit nuk është vetëm një superstar
"I kam mbytur me duart në fyt", rrëfehet vrasësi më i madh serial në histori Samuel Little ka pranuar për FBI se ka vrarë 93 njerëz në pjesë të ndryshme të Shteteve të Bashkuara dhe tashmë cilësoh
U mbytën nënë e bijë, banorët tregojnë pse u hap gropa me ujë që i mori jetën Një ngjarje e rëndë është shënuar në Pogradec ku janë mbytur nënë dhe bijë. Sipas informacioneve paraprake të polic
Nëna hyri për të shpëtuar vajzën 10-vjeçare por u mbytën të dyja Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Pogradec. Nënë e bijë dyshohen se janë mbytur në rezervuarin e fsha
Gjendet i pajetë 35 vjeçari në Vjosë Një 35-vjeçar është gjetur i mbytur dhe i dekompozuar, ditën e sotme në lumin Vjosë në afërsi të fshatit Hambar. Në t
Shtëpi, biznese e toka të përmbytura, banorët: Institucionet nuk përgjigjen (FOTO LAJM) Eshte përmbytur zona rurale e Fushë-Kujëa ku si pasojë shtëpi, biznese e toka gjenden nën ujë. Ajo ccka është më tepë
I shkatërruar nga tërmeti dhe i përmbytur nga shiu, fati "mizor" i "Gjeologjikut" (VIDEO) Këto janë pamjet brenda fakultetit të Gjeologji-Minierës. Tërmeti i të shtunës ka dëmtuar një pjesë të madhe të ambje
Mbytet në lum 32-vjeçarja Një 32-vjeçare është gjetur e mbytur në lumin e Bulqizës mbrëmjen e së martës. Trupi i pajetë është nxjerrë nga lumi rre
Jahti i braktisur në Shqipëri, biznesmeni turk mund të jetë mbytur ose ekzekutuar Jahti që u zbulua dje i braktisur 12 milje larg brigjeve shqiptare në zonën e Shëngjinit është tashmë një çështje që po
Furtuna shiu edhe në Berat, përmbytet qyteti Pas Elbasanit, moti i keq me rrebeshe shiu dhe stuhi ka përfshirë prej orës 15:30 edhe qytetin e Beratit, duke përmbytur
Mbytet pushuesi në Shëngjin Një ngjarje rëndë është shënuar që në orët e para të mengjesit në Shengjin. Është mbytur një person në plazhin e Shë
I mbytur në borxhe, shqiptari shkruan letrën prekëse dhe var veten në Greqi Një shqiptar ka vendosur t'i japë fund jetës mëngjesin e ditës së sotme. Nggjarja e rëndë ka tronditur komunitëtin sh
Mbytet 15 vjeçari në lumin Pçinja, të Kumanovës Pesëmbëdhjete vjeçari është mbytur mbrëmë në ujërat e lumit Pçinja, të Kumanovës, njofton Policia. Sipas informatave
Ekzekutimi i Armando Gjinit në sy të fëmijëve, i përfshirë në pazare droge dhe i mbytur në borxhe Vrasja e Armando Gjinit katër ditë më parë në Rrëshen, vazhdon ende të jetë pa autor, por grupi hetimor që po punon për
Turp, kulmi i sezonit e gjen Durrësin të mbytur në plehra (VIDEO) Ndërkohë që ndodhemi në kulmin e sezonit turistik, dhe që bregdeti i Durrësit është nga më të frekuentuarit në vend, por
Mbytet 29-vjeçari në plazhin e Zvërnecit Një 29-vjeçar është mbytur ditën e sotme në plazhin e Vlorës. Informacion paraprak Rreth orës 16:56, në plazhin e
Ronaldinho i mbytur në borxhe, s’e lejojnë të largohet nga Brazili Ronaldinho nuk ka ditur ta menaxhojë pasurinë e tij pas tërheqjes nga futbollit. Futbollisti, i cili u bë një nga më
Pasi vrau gruan u gjet i mbytur në det, trondit tezja e Adriatik Kukës: T'ja bëjnë mishin copa copa (VIDEO) Lajmi i vrasjes së Hazbie Kukës nga burri i saj Adriatik Kuka ka tronditur qytetin e Durrësit për mënyrën e makabre të e
Dje vrau bashkëshorten me thikë, sot gjendet i mbytur autori Një ditë më parë qëlloi me thikë dhe vrau bashkëshorten e tij. Policia u vendos në kërkim të tij, por sot është gjetu
"25 vjeçaren e gjetëm të mbytur, të vëllain kapur pas shkëmbit": Zjarrëfikësi tregon tmerrin në Holtë (FOTO LAJM) U kthye në tragjike fundjava që familja Sallaku kishte vendosur të kalonte në kanionin e Holtës. 25-vjeçarja Desanti