999 rezultate për

mbytet

"Gomonia po mbytet, ndihmë", flasin sirianët që luftuan me vdekjen për 3 orë në det të hapur Një prej sirianëve të kapur mbrëmjen e djeshme në grykëderdhjen e Vjosës ka treguar për mediat se destinacioni i tyre is
Përmbytet Vlora: Banorët bllokohen në banesa, makinat për pak mbulohen nga uji Reshjet e dendura të shiut të ditëve të fundit, kanë shkaktuar përmbytje të mëdha në disa nga qytetet e vendit. Siç s
Lumi Vjosa del nga shtrati, përmbytet pazari i kafshëve në Novoselë Si pasojë e reshjeve të dendura të shiut, prurjet e shumta te lumit Vjosa gjatë natës kanë bërë që në orët e para të mën
1 metër ujë në shtëpi! Përmbytet Durrësi nga reshjet e vazhdueshme të shiut Reshjet e shiut kanë shkaktuar përmbytje të mëdha në qytetin bregdetar në Durrës. Në orët e mbrëmjes se sotme rrebesh
Përmbytet anija, gjenden të vdekur 20 emigrantë në brigjet e Tunizisë Autoritetet e Tunizisë kanë thënë se 20 emigrantë janë gjetur të vdekur më 24 dhjetor, pasi anija e tyre, që kishte tent
Mbytet në liqenin e Banjës 53 vjeçarja Një grua është gjetur e pajetë mëngjesin e sotëm në liqenin e Banjës në Gramsh. Viktima është rreth moshës 53-vjeç, n
Përmbytet anija me emigrantë , nëna me lot në sy kërkon të birin që ia përpiu deti Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Libi, ku një anije plot me emigrantë është fundosur 30 milje larg brigjeve të Libisë.
"Mbytet" nga pyetjet për rënien e Messit, Koeman mbron kapitenin nga kritikat Ronald Koeman u paraqit në një konferencë për shtyp këtë të premte, në prag të ndeshjes Barça-Betis. Këto ishin reflekti
I dhanë gjithë kursimet e jetës kondrabandistëve për të shkuar në Francë, mbytet tragjkisht familja Katër anëtarë të një familje kurdo-iraniane u mbytën teksa përpiqeshin të kapërcenin Kanalin pasi u paguan kontrabandist
U nisën drejt Anglisë: Mbytet anija plot emigrantë, një burrë e një fëmijë ngrijnë në ujrat e ftohta Një anije plot emigrantë është mbytur teksa po mundohej të mbërrinte në Angli. Bëhet me dije se një person është mby
Njihuni me 5 hapat që shpëtojnë një fëmijë nëse po mbytet A e dini se një fëmijë vdes çdo pesë ditë nga mbytja prej ushqimit dhe më shumë se 80% e prindërve nuk kanë absolutisht
Pamje nga Durrësi, përmbytet frikshëm qyteti bregdetar (VIDEO) Reshjet e vazhdueshme kanë përmbytur qytetin e Durrësit. Pamjet e bashkëngjitura lajmit, janë alarmante ndërkohë nuk
Përmbytet Durrësi, dalin pamjet nga ish-Këneta (VIDEO) Durrësi është përmbytur nga moti i keq i ditës së sotme. Kreu i degës së Partisë Demokratike në Durrës, Ferdinand Xh
Mbytet në rezervuar një grua Një shtetase ëshë gjetur e pajetë mëngjesin e sotëm në Surrel. Mësohet se viktima është mbytur në një rezervuar. Nga
Mesdheu "pushtohet" nga viktimat, mbytet gomonia e mbushur plot me emigrantë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Mesdhe, ku të paktën 24 njerëz vdiqën kur një gomone që mbante emigrantë. Ngjarja e
Mbytet pushuesi në Velipojë Një pushues nga Kosova, ka humbur jetën këtë të dielë në plazhin e Velipojës. Viktima është i moshës rreth 70 vjeçare
KAVAJË/ Mbytet në plazhin e Gjeneralit një person nga Tirana Një person është mbytur pasditen e sotme në plazhin e Gjeneralit, Kavajë. Ai është një 41-vjeçar nga Tirana dhe dysho
Mbytet në rezervuar 19 vjeçari në Kukës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme fshatin Novosej në Kukës, ku një i ri është mbytur në rezervuar. Dysh
Tragjedi në bregdet: Futet të lahet me vajzën e mitur, babai mbytet e 9-vjeçarja në gjendje kritike Një tjetër ngjarje tragjike ka ndodhur në Durrës, në bregdet. Një 44-vjeçar ishte futur në det bashkë me vajzën 9-vje
Tjetër viktimë, mbytet në det 26-vjeçari Një pushues vetëm 26-vjeç me iniciale, Z.T, është mbytur tek plazhi i Gjirit të Lalëzit. Policia njofton se rreth orë