999 rezultate për

mbyllura

Hapja e lokaleve në ambiente të mbyllura, Manastirliu kujton rregullat Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka rikujtuar rregullat strikte për klientët dhe punonjësit tani që do hapen
A duhet përdorur maska brenda bareve dhe restoranteve nga 1 tetori?euge Epidemiologia Eugena Tomini flet për masat, nëse duhet mbajtur maska pas 1 tetorit në ambjentet e brendshme, në lokale a
Manastirliu zbulon cilat aktivitete do të vijojnë të jenë të mbyllura Komiteti Teknik i Ekspertëve ka miratuar protokollet e sigurisë për hapjen e bareve, restoranteve dhe pishinave në ambie
Nuk keni marrë ende pagën e luftës, ky është afati i fundit i aplikimit Afati i fundit për personat që nuk kanë plotësuar dokumentacionin për pagën e luftës, është data 25 shtator. Drejtoresha
Ky veprim që bëjmë të gjithë me kondicionerin rrit rrezikun e infektimit nga koronavirusi Ajri i thatë apo i kondicionuar rrit infeksionin e Covid-19. Prandaj një grup studiuesish kërkojnë në studimin e tyre st
Diskoteka të mbyllura dhe maska të detyrueshme, ndryshon jeta e natës për italianët Bllokohen vetëm kërcimet, lokalet aktive si bare apo restorante itali Urdhëri i firmosur dje nga Ministri i Shënde
E detyrueshme në ambiente të mbyllura, sa milionë euro do harxhohen për maska Maska është bërë sot një mjet i domosdoshëm që secili duhet ta mbajë me vete, për më tepër që është bërë e detyrueshme n
​Rritje e numrit të pacientëve në Greqi, maska e detyrueshme në ambiente të mbyllura Greqia do t’i bëjë të domosdoshëm maskat në të gjitha hapësirat e mbyllura publike dhe në hapësirat e hapura ku nuk mund
Rama nuk heq dorë, vendos maskën me shqiponjë dhe i bën apel shqiptarëve Kryeministri Edi Rama i ka bërë thirrje qytetarëve që në ambientet e mbyllura të përdorin maska, për të mbrojtur veten d
Kini kujdes! Kaq kushton gjoba nëse kapeni pa maskë në ambiente të mbyllura Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, ka marrë vendimin që maskat dhe barrierat mbrojtëse të bëhen të detyrueshme
Merret vendimi: Maska, e detyrueshme në ambientet e mbyllura Ministrja e Shëndetësirë Ogerta Manastirliu ka dalë në një deklaratë për shtyp ku ka treguar zyrtarisht vendimin për mba
Manastirliu: Nga sot maskat janë të detyrueshme në ambientet e mbyllura Ministrja Manastirliu u ka bërë apel të gjithë qytetarëve të respektojnë rregullat, për të kufizuar përhapjen e COVID19.
Nga klubet e natës tek dasmat, aktivitet që do vazhdojmë të jenë të mbyllura Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu tha në një intervistë për Euronews Albania, se heqja e gjendjes së fatkeqës
Paradoksi në Shqipëri: MSH deklaron bizneset që mbetet të mbyllura, por janë të hapura Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu tha sonte se, heqja e gjendjes së fatkeqësisë natyrore nuk do të thotë se g
Futbolli sërish pezull, ja çfarë tha sot Kryeministri Rama Në një dalje publike, pak minuta më parë, Kryeministri i vendit, Z.Edi Rama, foli edhe për lehtësimin e masave për javën
Rama: Shqipëria hapet tërësisht, por jo transporti publik e lokalet e natës Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka dhënë një lajm të mirë për shqiptarët. Shqipëria, sipas Ramës, do të hapet tër
Zbulohet plani i La Liga për atmosferën në stadium La Liga po e konsideron si opsion që të përdorë atmosferën e rreme të tifozëve virtualë në ndeshjet që do të zhvillohen
Maqedonia e Veriut, nga sot gjobë 20 euro kush del pa maskë Nga sot, në Maqedoninë e Veriut nis zbatimi i dekretit për mbajtjen e detyrueshme të maskës, shallit apo facoletës për t
Qytetari i lutet të rihapë lokalin, Rama i përgjigjet prerë Për shkak të pandemisë shumë biznese vijojnë të qëndrojnë të mbyllura. Në komunikimin që pati në rrjetet sociale me
Rifilloi jeta? Cilat janë 55 aktivitetet që do të jenë ende të mbyllura (FOTO LAJM) Ministria e Shëndëtësisë ka lejuar një pjesë të madhe të aktiviteteve ekonomike që të qëndrojnë të hapura, duke filluar