999 rezultate për

mbyllur

Misteri i familjes holandeze, qëndruan për 9 vite të mbyllur brenda një qilari Policia ka gjetur një familje “të mbyllur brenda një qilari të vogël” në një shtëpi të izoluar në veri të Holandës, ku p
Pas katolikëve, reagojnë dhe myslimanët: BE s'na i ka mbyllur dyert pse mbrojmë familjen Ditën e djeshme ministret e qeverisë Rama i dërguan një letër të hapur qeverisë Hollandeze. Pas lajmit për këtë hap t
Mbyllen pjesët e para në Champions, PSG udhëheq ndaj Realit, Juventus dhe Atletico Madrid e mbyllin pa gola (VIDEO) Janë mbyllur pjesët e para në Champions. PSG ka shkuar e qetë në dhomat e zhveshjes teksa udhëheq 2-0 në shtëpi ndaj Rea
Mbyllen 45 minutat e para, mbrëmje e vakët në Champions Janë mbyllur në barazim pa gola pjesët e para të dy supersfidave në Champions, Napoli-Liverpool si dhe Borussia Dortmund
9 arsye pse një marrëdhënie pa të ardhme duhet mbyllur sa më shpejt Ndarja nga një person është gjithmonë e dhimbshme, por kjo nuk do të thotë që pesha e një marrëdhënieje pa të ardhme duh
Papa Françesku mbeti i mbyllur në ashensor, e shpëtuan zjarrfikësit Papa Françesku thotë se ai kishte mbetur i mbyllur brenda për 25 minuta në një ashensor të Vatikanit dhe duhej të shpëto
Raporti për Janevën do të diskutohet me dyer të mbyllura? A do të rishikohet raporti i Këshillit të Prokurorëve Publikë që kërkon shkarkimin e Katica Janeva pas dyerve të mbyllur
Po has vështirësi me Correan, Milani kërkon Mariano Diaz Pas më tepër se një muaji negociatash me Atleticon e Madridit, duket se drejtuesit e Milanit kanë hequr dorë përfundimis
Kur u ktheva kishin mbyllur derën! Shoku i Indritit tregon momentin e vrasjes Shoku i Indrit Çelajt, 26 vjeçarit të vrarë pak ditë më parë duke punuar në Tiranë ka treguar se çfarë ndodhi atë ditë.
Mbyllet "Havana" e famshme në Dhërmi (FOTO LAJM) Një prej vendeve më të njohura në plazhin e jugut shqiptar në Dhërmi është mbyllur nga tatimet për shkak se nuk lëshonte
Dritë në fund të tunelit për Neymar, Barcelona: Dyert nuk janë mbyllur për të Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartopmeu i ka dhënë shpresë Neymarit, i cili dëshiron që të largohet nga Paris Sai
Arsyen pse duhet të shkoni natën në tualet me njërin sy mbyllur ndoshta se kemi imagjinuar Sa prej jush kanë një përtesë të madhe për të shkuar në tualet në mes të natës? Ju del gjumi papritur dhe nuk mund të re
Gazetari pyet Braçen për Taiwan-in: Kur e more vesh që s'ishte mbyllur kazinoja, në drekë apo në darkë? Gazetari Klodian Tomorri ka pyetur sot zëvendës kryeministrin Erion Braçe, pas mbylljes së kopmleksit Taiwan. Në një rea
Braçe dëshmoi se "Tajvanit" ju vu kyçi, biznesi vijon rregullisht aktivitetin (FOTO LAJM) Zv.kryeministri Erion Braçe njoftoi mbrëmjen e djeshme, se kompleksi Tajvan në zemër të Tiranës është mbyllur nga shteti
Tatimet i vënë kyçin Taivanit në kryeqytet, merr fund aktiviteti i kafes, restoranit dhe kazinosë (FOTO LAJM) Drejtoria e Hetimit Tatimor ka bllokuar Taivanin, biznesin iconë në zemër të Tiranës. Ky vendim është marrë për mungesë
"Do ta paguajnë shumëfish", nuk ndalet kryemistri Rama, publikon foto nga subjektet e mbyllura nga tatimet Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa foto të subjekteve që janë mbyllur si pasojë e fshehjes së të ardhurave. Në n
"Zero tolerancë", Rama vijon të publikojë foto nga subjektet e mbyllura nga Tatimet (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka vijuar edhe sot me publikimit e të tjera fotove nga subjektet e mbyllura për shkak të e fshehje
Me litar në qafë, pranga në duar dhe gojën mbyllur i riu kosovar proteston para qeverisë Një i ri kosovar ka vendosur të protestojë para objektit të Qeverisë së Kosovës për ikjet që po bëhen nga vendi dhe shka
Takimi Haradinaj-Angel me dyer të mbyllura Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur mëngjesin e sotëm kongresmenin amerikan, Eliot Engel. Takimi mes she
DETAJE/ Nëna 3 herë e divorcuar e kishte mbyllur në shtëpi fëmijën që u hodh nga kati i dytë Një vajzë 5-vjeçare është vetëhedhur nga ballkoni i katit të dytë të pallatit ku banonte. Ngjarja ka ndodhur në Libra