999 rezultate për

mbylljes

A do të shkojë edhe Shqipëria drejt mbylljes? Përgjigjet ekspertja e Komitetit Teknik Ekspertja e Komitetit Teksnik, Albana Fico në një dalje për mediat u shpreh se psioni i mbylljes së Shqipërisë do të ish
COVID-19/ Shifra rekord! Ekspertja: Jemi pranë mbylljes, shumë pranë vijës së kuqe! "Jemi shumë pranë vijës së kuqe! Nuk ka gjë të prerë..." Zv.ministrja e Shëndetësisë, njëherësh drejtuesja e komiteti
A po shkon Shqipëria drejt rimbylljes? Mira Rakacolli: Varet nga shifrat! Prej ditësh në Shqipëri numri i të infektuarve me Covid-19 ka ardhur në rritje, ndërsa ky tregues po shqetëson jo vetëm
Shifrat alarmante nga COVID-19, Greqia drejt mbylljes! Ministri i Shëndetësisë në Greqi, Vassilis Kikilias, duke folur për ANT1 tha se vendi pritet që të mbyllet për 1 muaj.
Universitetet drejt mbylljes, mësimi vetëm online Drejtuesja e Komitetit Teknik, Mira Rakacolli ka njoftuar ditën e sotme se është vendosur që Universitetet do të zhvillo
Drejt një izolimi të dytë?! Ky shtet mbyll baret dhe restorantet Katalonja ka vendosur mbylljen e bareve dhe restoranteve për 15 ditë. Verilindja e Spanjës duke nisur nga e enjtja do
Fituesit dhe humbësit në Premier League, pas mbylljes së merkatos Klubet nga Premier League kanë shpenzuar në total 1.5 miliardë euro. Por, cilat skuadra bën marrëveshje më të mira dh
Pas mbylljes së merkatos, Interi nis rinovimet Me merkaton e mbyllur në shtëpinë e Interit tashmë është koha për rinovimet e kontratave. 3 futbollistë qëndrojnë në rad
Sulmi i "vakët", Reali po tenton një sulmues "9" Real Madrid ka vendosur të transferojë një sulmues të ri, para mbylljes së afatit kalimtar të verës. Mungesa e golit
Hoti: Jemi një hap para përmbylljes së marrëveshjes Kosovë-Serbi Kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti tha se janë një hap para përmbylljes së marrëveshjes “Nesër presim të finalizojm
Rritja e rasteve me koronavirus, Evropa po shkon drejt mbylljes Teksa rastet e të infektuarve me koronavirus vijojnë të rriten, vendet kanë filluar të vendosin kufizime të reja për par
Pas mbylljes së klubeve të natës, Klajdi Haruni bëhet gjinekolog? (FOTO LAJM) Me mbylljen e klubeve të natës në vendin tonë dhe ndalimit të muzikës, si pasojë e situatës me Covid-19 dhe çfarëdo arsy
Ziberi flet pas mbylljes së votimeve (VIDEO) Kandidati për kryeministër nga radhët e BDI-së, Naser Ziberi thotë për TV21 se kanë shënuar rezultat pozitiv dhe se idej
Fotografi të mrekullueshme të bëra nga fotografët gjatë mbylljes nga koronavirusi (FOTO LAJM) Fotografi të bukura të bëra gjatë mbylljes që shfaqin jetën e natyrës në qetësi. Zogj të bukur, kafshë të vogla dhe k
Para se të blini një shtëpi, sigurohuni për këto gjashtë gjëra Blerja e një shtëpie, mund të jetë shpenzimi më i madh i jetës suaj dhe nuk duhet të nxitoheni. Para se të veproni duhet
Nuk ka më dyshime, Premier League starton javën e parë të qershorit Qeveria e Britanisë së Madhe ka publikuar sot një dokument të përbërë nga 50 faqe me planin për atë se si do të veprohet
Pas mbylljes së sezonit L’Equipe publikon formacionin e vitit në Ligue 1 Gjatë kësaj jave ne Francë u mor vendimin për mbylljen e ligave të futbollit ku në League 1, PSG u shpall kampione.
Të bllokuar për shkak të mbylljes së kufijvë, "Lasgushi" sjell në atdhe 120 shqiptarët e parë Ka mbërritur në aeroportin Nënë Tereza në Rinas avioni i parë me shqiptarët që jetonin jashtë vendit. Të riatdhesuarit d
Rama ka një lajm të mirë për punonjësit e izoluar në banesa, çfarë ndodh nga e enjtja Kryeministri Edi Rama ka treguar se nga e enjtja do të bëhet një plan garancie financiare për kompensimin e pagave të m
"Telenovela" Eriksen drejt mbylljes, "spurs" pranojnë ofertën e Interit Telenovela më e rëndësishme e merkatos së dimrit, ajo e transferimit të Christian Eriksen nga Tottenham te Interi, është