999 rezultate për

mbyllim

Trajneri i Valencias: Çelësi është ti mbyllim hapësirat Messit Nuk është fshehtësi se çdo trajner që përballet me Lionel Messin e kalon shumicën e kohës së përgatitjeve duke i planifi
“Nuk do t’i mbyllim më sytë”, Duka i ashpër ndaj klubeve për licencimet Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, ne fjalën e tij gjatë Asamblesë së Zakonshme që është duke u mbajtur ditën e stome, k
Haradinaj: Këtë vit përmbyllim marrëveshjen me Serbinë Qeveria e vendit ka mbajtur një mbledhje solemne për nder të 11 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Kryeministri i ven
Thaçi: Serbia ka bërë gjenocid por me dialog do ta mbyllim këtë temë Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se Kuvendi i Kosovës ka bërë mirë që ka miratuar Rezolutën e dialogut me Ser
Salvini i përgjigjet Gjermanisë: Do mbyllim aeroportet për charterat me azilantë Zëvendës kryeministri italian njëherësh ministër i Brendshëm Matteo Salvini reagon sot ashpër ndaj informacioneve të ard
Lekaj: Ne mbyllim temat e nxehta, a do të falin diçka tjetër si me Demarkacionin? Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj i është kundërpërgjigjur Avdullah Hotit të LDK-së, i cili tha
Aguero: Unë dhe Messi po mbyllim karrierën Sergio Aguero ka deklaruar se bashkë me Messin po shkojnë drejt fundit të karrierës së tyre dhe se për ta tashmë është e
Thaçi: Jemi gati ta mbyllim konfliktin me Serbinë Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, përmes një postimi në Facebook, ka njoftuar të ketë folur me kryeministrin e Bullgar
Taksa e Kombit, Haradinaj: Po të ishim pyetur, të paguanim edhe ne nga buxheti ynë Zërave të ministrave dhe zyrtarëve të tjerë të qeverisë së Kosovës që thonë se nuk janë konsultuar nga Qeveria shqiptare
Kotzias: Shpresojmë të mbyllim çështjet e hapura me fqinjët Ministri i Jashtëm i Greqisë, Nikos Kotzias, si dhe Komisioneri europian për Zgjerimin, Johannes Hahn, kanë pasur një ta
Babai i Neymarit del hapur: Nuk ia mbyllim derën kalimit tek Reali i Madridit Në fillim të këtij muaji, mediat spanjolle kanë nisur të flasin për një pakt mes presidentit të Realit, Florentino Perez
Grosistët kapin prej fyti Shqipërinë: Do mbyllim dyqanet e lagjeve, ikni blini në supermarkete! Ka bërë jo pak bujë deklarata e fortë e mbrëmshme e kreut të Dhomës së Tregtisë së Tiranës Nikolin Jaka, i cili tha se d
Bicaj: Nuk jemi në vdekje qe të mbyllim gojën Episodi më i veçantë i takimit të sotëm mes Flamurtarit dhe Lushnjës ka qenë ai i minutës së 24-t kur gjyqtari Myrtja nd
Rama sfidon Greqinë: Marrëdhënie reciproke, nuk mbyllim sytë Nuk mund të mos binte në sy fjalimi tepër i hapur i Kryeministrit Rama sa i përket raporteve me Greqinë. Gjatë fjalë
Haradinaj: Do ta mbyllim demarkacionin me Malin e Zi Kandidati për kryeminstër i AAK-së për zgjedhjet e 11 qershorit Ramush Haradinaj ka përshëndetetur futjen e Malit të Zi
Si të mbyllim plasaritjet dhe të çarat e thembrave në kushte shtëpie Thembrat e plasaritura dhe të çara mund të jenë arsyeja kryesore përse shumë femra ende nuk i kanë nxjerrë sandale veror
Gruevski: Do mbyllim Prokurorinë Speciale Mitingu i radhës i koalicionit të VMRO-DPMNE-së u mbajt në qytetin lindor të Shtipit, teksa të pranishëm ishin kandidatë
Veliaj: Mbyllim muajin me 7 mijë pemë të mbjella Nisma e Bashkisë së Tiranës për shtimin e hapësirave të gjelbra ditën e sotme u përqendrua në mbjelljen e pemëve dekorat
Blushi: Nuk mund t'iu mbyllim dyert emigrantëve Deputeti "rebel" Ben Blushi është ndaluur sot në çështjen e emigrantëve, teksa ka apeluar që mos t'ia mbyllim dyert pasi
Ancelotti: Ta mbyllim me nder, e ardhmja ... Carlo Ancelotti pret që të rikonfirmohet nga drejtuesit e skuadrës për sezonin e ardhshëm, ndërkohë që ai e pranon se e