999 rezultate për

mbylli

Minjtë sa macet pushtojnë qytetin, autoritetet thirrje banorëve të mbyllin dyert Banorët e një qytetit suedez, u është kërkuar që të marrin masa për të mbrojtur veten nga sulmet e minjve gjigantë. B
Në këto orare qytetarët e Prishtinës të mbyllin dritaret Nga sot fillon faza e dytë e dezinsektimit hapësinor në Komunën e Prishtinës. Kjo ditë është zgjedhur pas të gjitha p
Mbylli Facebook-un dhe vrau veten, misteri i vetëvrasjes në Vlorë Mëngjesin e sotëm në Vlorë ka ndodhur një ngjarje e rëndë ku një i ri vrau veten me armë zjarri. Viktima është një 2
Lufta tregtare, BE: SHBA na mbylli derën Evropa ishte e gatshme të ulte tarifat ndaj makinave amerikane e të bashkëpunonte me SHBA, por administrata “Trump” u la
Azilantët shqiptarë në Zvicër duhet të mbyllin profilet në Facebook Edhe Zvicra po shqyrton mundësinë që azilantëve, përfshirë edhe atyre shqiptarë tu kontrollohen edhe profilet e rrjeteve
Gomez "shpërthen" ndaj Aguero-s: Të mbylli gojën Sulmuesi i Atalantas, Alejandro Darío Gomez është vënë shenjestrën e një sulmi kritikash pas dëmtimit që i shkaktoi mesf
Aguero: Unë dhe Messi po mbyllim karrierën Sergio Aguero ka deklaruar se bashkë me Messin po shkojnë drejt fundit të karrierës së tyre dhe se për ta tashmë është e
Drejtorët punojnë jashtëligjshëm, të gjithë mbyllin sytë Drejtori e divizione në Ministrinë e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor për vite me radhë vazhdojnë të udhëhiqen me ush
Stuttgarti "poker" Bayernit, bavarezët e mbyllin me humbje sezonin (VIDEO) Stuttgarti ka shpartalluar sot Bayern Munich me rezultatin e përgjitshëm 1-4 në "Allianz Arena", ndeshja e fundit për kë
Thaçi: Jemi gati ta mbyllim konfliktin me Serbinë Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, përmes një postimi në Facebook, ka njoftuar të ketë folur me kryeministrin e Bullgar
Kamza dhe Luftëtari e mbyllin me paqe (VIDEO) Kamza dhe Luftëtari nuk kanë mundur të bëjnë asgjë më shumë se një barazim pa gola. Në Kamëz, vendasit nuk arritën të
Drogba u kërkon katalanasve ta mbyllin gojën për kritikat ndaj Realit: Ju mos flisni të paktën Reali i Madrit pas kualifikimit në finale po vuan kritikat se u ndihmua nga arbitri në ndeshjen kundër Bayernit, ku gjer
Nuk ka Salah në fushë, Everton dhe Liverpool e mbyllin pa gola Liverpool është ndalur në derbin kundër Evertonit në një barazim pa gola. Barazimi i sotëm do ta ndihmojë Liverpoolin
Taksa e Kombit, Haradinaj: Po të ishim pyetur, të paguanim edhe ne nga buxheti ynë Zërave të ministrave dhe zyrtarëve të tjerë të qeverisë së Kosovës që thonë se nuk janë konsultuar nga Qeveria shqiptare
Ua mbylli gojën të gjithëve! Çiljeta merr hapin e madh në jetë (VIDEO) Ndërkohë që në media shpërthyen lajmet se Çiljeta dhe Alban Hoxha janë ndarë, këngëtarja e njohur u ka mbyllur gojën të
Rrëfimi rrëqethës: Mamaja më mbylli në dhomë me përdhunuesin (FOTO LAJM) Një nënë i dha vajzës së saj pije alkoolike vajzës së saj 16-vjeçare në mënyrë që i dashuri ta përdhunonte atë në një dh
Arbana rrëfen fillimet në media: Sot miku im, por dikur më mbylli derën në fytyrë Sot, 20 vjet pas asaj mbylljeje dere, Bojken Lako, kantautori i njohur shqiptar, duhet të ndihet pak keq. Një prej emrav
Tentoi të shkonte në teatrin e ri, aktorit të njohur i mbyllin derën në fytyrë Aktori Arben Derhemi ka shkuaqr ditën e sotme në atë që Ministria e Kulturës propozon të jetë shtëpia e re e aktorëve, t
Juventus 7-0 Sasuolo, pjesa e dytë thërret tre herë emrin e Higuanit (VIDEO) Juventus i ka treguar dhëmbët e vërtetë Sasuolos. Bardhezinjtë kanë bërë një ndeshje fenomenale duke i shkaktuar 7 pl
Pas ndarjes nga Benardi, Xheni po planifikon të fejohet? (FOTO LAJM) Si brenda shtëpisë së ''Big Brother 9'' ashtu edhe jashtë saj, Xheni ishte një nga vajzat më të komentuara në rrjetet so