999 rezultate për

mbyllet

Mbyllet rasti Sopoti, 11 banorët lirohen nga akuza Prokuroria Speciale ka mbyllur rastin “Sopoti”, në mungesë të fakteve lidhur me akuzën për terrorizëm për 11 banorët e f
Do mbyllet ''Oktapod''? Kështu përgjigjet Turjan Hyska (FOTO LAJM) Duket se emisionit "Oktapod" i ka ardhur fundi. Ky emision do e ketë puntatën e fundit në 16 Mras. Të ditur e ka bërë ve
Derbi tetovar mbyllet me paqe, Shkëndija dhe Renova nuk shkojnë më shumë se 1-1 Kupën e Maqedonisë shijoi sot derbin e Tetovës, mes Shkëndijës së Tetovës dhe Renovës së Xhepçishtit. Ndeshja tetovare p
Mbyllet kompania belge që kishte eksportuar mish të prishur në Kosovë Agjencia e Ushqimit dhe Veterinarisë në Kosovë kishte njoftuar atë Federale për Sigurimin e Rrjetit Ushqimor të Belgjikë
Reali hapa konkret në negociatat me Pulisic, së shpejti mbyllet transferimi Reali i Madridit shikohet si favoriti për të arritur tek shërbimet e talentit amerikan, Kristian Pulisiç. Ai vlerësohet
Rasti “Apex” mbyllet pa proces gjyqësor, të akuzuarit në liri Një prej rasteve më të mëdha të krimit të organizuar tashmë është mbyllur pa proces gjyqësor. Krejt kjo për faj të nj
Si kurrë më parë, mbyllet pas 2 000 vitesh varri i Jezusit në Jeruzalem Me një vendim të pashembullt, tri Kishat kryesore, që kujdesen për Varrin e Shenjt të Jeruzalemit, vendosën ta mbyllin p
Mbyllet LOD PyeongChang 2018, Shqipëria dhe Kosova kthehen duarthatë Kanë përfunduar sot në mesditë me ceremoninë mbyllëse të zhvilluar nga organizatorët, lojërat Olimpike Dimërore në Koren
Do mbyllet ''Oktapod''? Kështu përgjigjet Turjan Hyska (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme u përhap me shpejtësi në media një lajm sipas të cilit emisioni i Turjan Hyskës "Oktapod" do të mbyll
Kjo është axhenda përmbyllëse e aktiviteteve për 10 vjetorin e pavarësisë (FOTO) Nesër pritet të përfundojnë të gjitha aktivitetet që u organizuan me rastin e 10 vjetorit të pavarësisë së Kosovës. N
Gjendet një bombë, mbyllet aeroporti në Londër (FOTO LAJM) Aeroporti i Londrës është mbyllur pasi pranë tij është gjetur një bombë e Luftës II Botërore. BBC, njofton se “London
Janari i tmerrshëm i Interit, mbyllet me dëmtimin e Icardit në stërvitje Mauro Icardi nuk e ka përfunduar të plotë seancën e sotme stërvitore te Interi, duke u larguar nga qendra stërvitore.
Mediat greke: Mbyllet marrëveshja për emrin e Maqedonisë Në një kohë kur ende nuk ka një informacion zyrtar mbi marrëveshjen me Greqinë për çështjen e emrit të Maqedonisë, media
Janari i tmerrshëm i Interit mbyllet me barazim kundër SPAL-it (VIDEO) Të shënosh dy gola dhe të marrësh vetëm një pikë. Kjo i ndohi SPAL-it sot teksa me fillimin e pjesës së parë Vicari iu f
Parisi në alarm, mbyllet muzeu më i vizituar në botë (FOTO LAJM) Paris ka ngritur alarmin ndërsa Lumi Sena vazhdon të rritet dhe Luvri përgatit të mbyllë dyert e saj në mes të dimrit të
Mbyllet për publikun seanca ndaj Azem Sylës Trupi gjykues ka marrë vendim për të mbyllur për publikun seancën gjyqësore ndaj Azem Sylës dhe 38 të tjerëve për rastin
Goretzka është i Bayernit, mbyllet gjithçka Leon Goretzka sezonin e ri me të gjitha mundësitë do të veshë fanellën e Bayern Munich. Mesfushori pëlqehet prej koh
Karriera e Schweinsteiger nuk mbyllet këtu, kërkon rinovimin e kontratës me Chicagon Bastian Schweinsteiger do të vazhdojë të luajë në Major League Soccer. Mesfushori gjerman i cili përfundoi kontratën
Mbyllet barazim pjesa e parë Besiktas - Skënderbeu, turqit tregojnë respekt të veçantë dhe falin golin (VIDEO) U mbyll me rezultatin e barabartë 1-1 sfida miqësore mes Beshiktashit dhe Skënderbeut. Golin për Skënderbeun e ka sh
Mbyllet profili që tentoi të prishë imazhin e Majlinda Kelmendit Faqja në Facebook që keqpërdori emrin e kampiones olimpike, Majlinda Kelmendi, është deaktivizuar pak minuta pas raporti