mbyllet

Inter-Tottenham, rezultati dhe statistikat e pjesës së parë Inter dhe Tottenhami po përballen mes tyre në “San Siro” në takimin e parë të vlefshëm për Grupin B të Championsit. P
Probleme me higjenën, mbyllet ende pa filluar gjimnazi në Klos Gjimnazi "Shaban Çollaku" do të qëndrojë i mbyllur për 5 ditë për shkak të probleme me godinën sa i përket kushteve higj
Mbyllet shkolla, pezullohen nga detyra 16 mësues 16 mësues janë pezulluar nga puna në Shkollën 9-vjeçare të Çermës në Lushnje me akuzën e shpërdorimit të detyrës. Ven
Java e katërt e Superiores mbyllet me një supersfidë Supersfida mes Flamurtarit dhe Skënderbeut, që do të luhet mbrëmjen e së hënës, do të mbyllë kuadrin e javës së katërt t
Mbyllet raundi i parë, ja në cilat degë ka kuota bosh Kanë përfunduar shtatë fazat e regjistrimeve në raundin e parë të garës në universitete. Nga afro 24 mijë aplikime për s
Kosova dominon ndaj Ishujve Faraoe, pjesa e parë mbyllet në barazim Ka përfunduar pjesa e parë në mes të Kosovës dhe Ishujve Faroe, ndeshje e vlefshme për Ligën e Kombeve. Kosova është
Cardiff barazon gjithçka ndaj Arsenal, mbyllet pjesa e parë (VIDEO) Cardiff City ka barazuar shifrat ndaj Arsenalit duke e mbyllur pjesën e parë me rezultat 1-1. Goli i barazimit erdhi
Mbyllet restoranti i njohur pas skandalit, gatuante mish maceje Një ngjarje shokuese është zbuluar nga inspektorët e restoranteve në Australi. Kopikaran Krishnasamy, pronari i resto
Mbyllet pjesa e parë Licester-Liverpool këto janë statistikat Pjesa e parë e ndeshjes mes Licester dhe Liverpool sapo është mbyllur. Liverpool ka dominuar lojën duke shënuar dy g
Skënderbeu-Laçi/ 2 gola për 4 minuta, pjesa e parë mbyllet në... Është mbyllur në barazim 1-1 pjesa e parë midis Skëndërbeut dhe laçit në Korçë. Ishin miqtë që kaluan të parët në ava
Java e dytë e Superligës, mbyllet me një super ndeshje Të dielën kampionati shqiptar do të vijojë me ndeshjet e tjera të javës së dytë. Nesër zbresin në fushë kampionët e
Djath dhe gjizë me myk, mbyllet baxhoja në Gjirokastër (FOTO LAJM) AKU ka mbyllur një baxho në Gjirokastër, pasi ka konstatuar se djathi ishte me myk. Inspektorët e AKU-së konstatuan
Zyrtare: Mbyllet merkato në Serie A Është mbyllur merkato e Serie A për verën e vitit 2018/2019. Skuadrat e mëdha nuk kanë bërë ndonjë goditje, me përjas
E kryer: Ja ku do të luajë Ajeti sezonin tjetër Arlind Ajeti është pranë kalimit te skuadra e Perugias në Serie B. Pasi nuk arriti të bind me paraqitjet e tij te Tor
Mbyllet kampi që stërviste të miturit për luftë Ministri i Punëve të Brendshme Nebojsha Stefanoviq ka deklaruar se kampi në Zllatibor në të cilin fëmijët kanë mbajtur t
Spektakël dhe gola në derbin e Madridit, mbyllet në barazim pjesa e parë (VIDEO) Është mbyllur pjesa e parë në Tallinn. I pari që kaloi në avantazh është skuadra e Atletikos që në minutën e parë me një
Gazetat spallonje e bëjnë fakt të kryer/ Mbyllet telenovela Modric, kontratë katër vjeçare Luka Modric do të vazhdojë karrierën te Real Madrid, duke mbyllur në këtë mënyrë një nga çështjet kryesore në merkaton e
Zyrtare: Mbyllet merkatoja e transferimeve në Premier League Ora 18:00 ka qenë orari i fundit ku klubet mund të depozitonin kontratat për të nënshkruar me lojtarë të rinj. Këtë v
Këto janë datat kur do të mbyllet merkatoja për ligat elitare të Evropës (FOTO LAJM) Kjo merkato verore është futur në një fazë ku të gjitha klubet janë duke shpejtuar për të mbyllur marrëveshjet me lojtar
Mbyllet lokali ku u helmuan 44 dasmorët në Elbasan Të paktën 44 dasmorë të pranishëm në tre dasma të zhvilluara të shtunën dhe të dielën në Elbasan u helmuan nga ushqimi.