999 rezultate për

mbyllej

"Për syrin e keq", marrëveshja Kosovë-Serbi nuk mund të mbyllej pa gafën e Trump Sot u nënshkrua marrëveshja ekonomike mes Kosovës dhe Serbië, ku i pranishëm ishte dhe Presidenti amerikan, Donald Trump
U kujtua pas pilafit, "rrebesh" komentesh negative për Majkon (FOTO LAJM) Ministri per Diasporen, Pandeli Majko, pasi ka dale sot me reagimin e pare, pas stuates kaotike ne Kakavije, ku mijera e
Kaosi në Kakavijë, Majko thyen heshtjen: I kërkova angazhimin Janullatosit (FOTO LAJM) Ministri i Diasporës, Pandeli Majko është përmendur pasi ka përfunduar kriza e emigrantëve në kufi ku ka zbuluar edhe se
Drejtuesi i klubit të Bundesligës: Të ndalen pagat e lojtarëve Futbolli është ndalur për shkak të përhapjes me shpejtësi të koronavirusit, ndërsa presidentët dhe drejtuesit e shumë kl
Juventus ia del përballë Sampdorias, Ronaldo realizon supergol (VIDEO) Juventusi ia ka dalë me sukses të marrë 3 pikë të arta në transfertë përballë Sampdorias, shkruan Albeu.com. Bardhezi
15 vite në depresion, i riu u kërkon falje prindërve Mbrëmjen e sotme, në programin “Dua të të bëj të lumtur” u trajtua historia e një të riu, i cili prej vitesh kishte vuaj
Fjoralba flet për aktorin shqiptar: Nuk i mbyllej goja Fjoralba Ponari mori vëmendjen e të gjithë mediave kohët e fundit me pjesëmarrjen e saj në emisionin "Top Arena", ku për
Prisnin të mbyllej loja por, shikojnë që portieri pa u kuptuar pësoi një dëmtim horror (VIDEO) Atlas dhe Tigres janë takuar gjatë të enjtes në orët e vona në kuadër të ligës elitare meksikane. Takimi kryesor i li
Shkon për të vjedhur, dorëzohet vetë në polici (VIDEO) Ka rezultuar e dështuar tentativa për vjedhje e një hajduti në Kinë. Një i ri u filmua nga kamerat e sigurisë teksa i
Ish-dekani thotë se Fakulteti i Mjekësisë duhej të mbyllej i pari Ish-dekani i Fakulitetit të Mjekësisë, Bajram Hysa, thotë se ky institucion duhej të ishte i pari që duhej mbyllur pasi