999 rezultate për

mbylle

Dëbora arrin në lartësinë 10 cm në Elbasan, mbyllen shkollat e katër fshatrave Orët e fundit moti është përkeqësuar në Shqipëri pasi janë shtuar reshjet e dendura të shiut dhe të dëborës. Emergjen
"Kur mbyllet njëra derë, hapet një tjetër, por ne shikojmë aq gjatë nga dera e mbyllur saqë nuk vërejmë atë që është hapur" Thëniet më të mira për lumturinë. Njeriu është i palumtur sepse nuk di të jetë i lumtur; kur ka për ta ditur, do të j
HOROSKOPI/ Si do mbyllet java për secilën shenjë Dashi Në vend që të rendni sa nga një anë në tjetrën, mundohuni të reflektoni dhe të përqendroheni në një vend. Për j
Mbyllet dosja për grabitësin e milionave në Rinasit, pasuritë që i sekuestrohen vëllezëve Çala Prokuroria e Elbasanit përfundon hetimet për Klement Çalën i akuzuar për pastrim të produkteve të veprës penale. Çala ës
Zgjerim me 12 milje? E vërteta e dekretit grek, mbyllen vetëm gjiret (VIDEO) Pak ditë më parë presidenti grek ka miratuar dekretin për mbylljen e gjireve detare nga ishujt greke në detin Jon deri n
Anglia mbyllet sërish, i gjithë populli do të qëndrojë në shtëpi deri në mes të shkurtit Kryeministri britanik Boris Johnson njoftoi një bllokim tjetër kombëtar për Anglinë të hënën në mbrëmje. “Është e qar
Pirlo: Mbyllëm vitin në mënyrë të gabuar, tani e kemi organikën e plotë Trajneri i Juventus, Andrea Pirlo, ka folur për mediat në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Udinese, që do luhet
"Ça the mo plehrë?", plas keq mes Olsit dhe Eglit mes emisionit (VIDEO) Olsi Bylyku dhe partnerja e tij, Egli të ftuar në emisionin e Meriton Mjekiqit "Gjoni Black" janë vënë përballë njëri-tj
Viti mbyllet i përgjakur, detajet nga vrasja e dy motrave në Astir Një krim i rëndë ka ndodhur në një banesë tek zona e Astirit në Tiranë ku dy motra janë vrarë nga bashkëjetuesi i njërës
Në Slloveni mbyllet centrali bërthamor pas tërmetit në Kroaci Pas tërmetit të fuqishëm që tronditi Kroacinë, centrali bërthamor i Sllovenisë, Kërshko, u mbyll sot si një masë parapra
Panik në Vlorë: I riu mbyllet në banesë dhe kërcënon familjen me thikë Një i ri në Vlorë po mban nën kërcënim (dyshohet me armëve të ftohta) familjen. Dyshohet se pas një sherri mes të rinjsh
HOROSKOPI/ E diel, 27 dhjetor: Si do të mbyllet fundjava e fundit e 2020-tës Dashi Pavarësisht ndikimit jo shumë të favorshëm të Hënës, gjendja emocionale parashikohet e mirë. Në sferën private
Super kompjuteri zgjedh fituesin e Premier League, Tottenham i 7-ti Super kompjuteri nuk ka asnjë dyshim, Liverpool do të përsërisë suksesin e sezonit të kaluar në kampionatin anglez. B
10 të vrarë vetëm në dhjetor, 2020 mbyllet përgjakshëm në Shqipëri Ndërkohë që Ministri i ri i Brendshëm Bledi Çuçi fjalimin e parë vendosi ta kthente në një barsaletë duke ngritur në pie
Juventus - Fiorentina, formacionet e mundshme: Pirlo synon ta mbyllë vitin me fitore Juventus takohet sonte me Fiorentinën në Serie A. Juventus ballafaqohet me Fiorentinën me synim të fitores për të vaz
Debat midis Tritan Shehut dhe Silva Binos: Mbylle! Pse flet kot më kot flet? Një debat në studio për vaksinat kaloi në tone të larta zëri mes shefes së Departamentit të Epidemiologjisë dhe Kontroll
Holanda futet në izolim për pesë javë Kryeministri i Holandës, Mark Rutte, tha se vendi i tij do të futet në izolim për pesë javë, për të frenuar përhapjen e
Pa asnjë incident, mbyllet protesta e ditës së gjashtë për Klodian Rashën Ka përfunduar në mënyrë paqësore dita e gjashtë e protestave për vrasjen e të riut Klodian Rasha. Protestuesit marshu
Super dueli e Premier League, Man.United-Man.City mbyllet në barazim pa gola (VIDEO) Nuk ka pasur fitues në derbin e qytetit të Manchesterit në mes të dy kundërshtarëve United-City. Ishte një ndeshje ku të
Mbyllet ndeshja Marku - Stewart, gjithçka barazim (VIDEO) Florian Marku ka përfunduar ndeshjen me Steëart duke mos arritur të mposhte me KO në 8 raunde. Vendimi i jurisë ishte