999 rezultate për

mbyllĂ

Flet heroi i Beneventos: Unë shkova, mbylla sytë kur pashë topin që po vinte dhe kërceva si portier Në përfundim të barazimit historik me Milanin, ku protagonist ishte portieri Brignoli, i cili shënoi në minutën e 95'-të
Trinjakët 3 vjeçarë digjen në banesë, rrëfehet nëna: I mbylla vetëm të rrinin bashkë Një ngjarje tragjike është regjistruar pasditen e sotme në Durrës, ku tre fëmijë të mitur kanë humbur jetën. Policia
Çiljeta Xhilaga: Ja pse e mbylla biznesin Ka disa kohë që nuk ka publikuar ndonjë këngë të re, por të rejat nga jeta artistike dhe private e Çiljeta Xhilagës janë