999 rezultate për

mbyll

Mbyllet fasoneria në Përmet, 150 gra dalin në protestë 150 gra punonjëse të një fasonerie në Përmet kanë protestuar ditën e sotme përpara Bashkisë se Përmetit pasi ju është mb
Pse duhet ta mbani një sy mbyllur kur shkoni në tualet gjatë natës Trupi dhe organet e tij punojnë gjatë gjithë kohës, edhe kur jeni duke fjetur. Por nëse ndodh që gjatë natës ju shkohet
Shtimi i ndjeshëm i rasteve, Rama tregon a do të mbyllen shkollat Kryeministri Edi Rama në një dalje për mediat në krah të ministres së Arsimit Kushi, foli mbi situatën e Covid-19 dhe ro
Mbyllet sërish gjykata e Elbasanit, rezultojnë me Covid-19 katër gjyqtarë Koronavirusi vazhdon të godasë keq institucionet me rëndësi në Elbasan. Katër gjyqtarë dhe tre sekretare në gjykatën
Kush përjashtohet nga ky vendim? Mbyllet për 24 orë dogana e Kakavijës "Sipas njoftimit të palës greke, përjashtim do të ketë vetëm për udhëtarët këmbësorë, kamionët që transportojnë mallra u
Mbyllet Kakavija, Drejtoria e Kufirit jep lajmin e rëndësishëm për qytetarët Drejtoria e Kufirit dhe Migracioni në Gjirokastër ka bërë me dije se duke filluar nga ora 07:00 e ditës së nesërme dhe d
Infektohen punonjësit, mbyllet çerdhja në Vlorë Çerdhja numër dy në Vlorë është mbyllur nga Inspektoriati Shëndetësor, pasi një punonjës rezultoi pozitiv me Covid. P
Ibra gjenial, Milani e mbyll në avantazh pjesën e parë ndaj Napolit (VIDEO) Milani e ka mbyllur në avantazh 0-1 ndaj Napolit. Ishte Ibra ai që relizoi një gol të bukur me kokë në minutën e 20.
Mbyllet me sherr Leeds-Arsenal, Xhaka del kundër shokëve të tij (VIDEO) Granit Xhaka i ka dalë në mbrojtje futbollistit shqiptar nga Maqedonia, Ezgjan Alioskit. Leeds United dhe Arsenal lua
Atletico e Madridit e mbyll ne avantazh minimal pjesën e parë ndaj Barcelonës (VIDEO) Atletico e Madridit ka zhbllokuar rezultatin në minutat e fundit të pjesës së parë ndaj Barcelonës. Carrasco ka dërgu
A do të ketë mbyllje totale? Rama ka një mesazh të rëndësishëm për shqiptarët Kryeministri Edi Rama është përgjigjur nëse do të kemi një mbyllje të dytë totale. Kryeministri u kërkoi qytetatarëve
Skandaloze! Dolën në rrugë të infektuar me COVID-19, gjobiten 4 të rinj me 7 milion lekë Inspektorati Shëndetësor Shtetëror Gjirokastër ka gjobitur me 700 mijë lekë të rinj 4 persona për thyerje të karantinës
Mali i Zi mbyll kufirin me Shqipërinë, kush do lejohet të kalojë Duke filluar nga e Hëna nga Muriqani kalojnë vetëm personat me leje qendrimi, me leje pune, ata të cilët kalojnë tranzit
Mbyllet shkolla 9-vjeçare në Sarandë, u infektuan me COVID-19 10 mësues Njësia Vendore e Shëndetit Publik në Sarandë pas rasteve të shumta të regjistruara me Covid-19 urdhëroi sot mbylljen e
Mbyllja e doganës së Kapshticës, nga do të kalojnë kamionët Ashtu sikundër është raportuar, pika Kufitare e Kapshticës do të qëndrojë e mbyllur deri më 4 dhjetor për shkak të përke
Kaos në doganën e Kapshticës, mbyllet deri më 4 dhjetor Mbyllja e pikës kufitare në Kapshticë ka krijuara kaos dhe radhë të gjata. Autoritetet greke kanë bërë me dije se pika k
Mbyllën kufirin me Kapshticën, zënëdhënësi i qeverisë greke tregon çdo të ndodhë me aeroportet Greqia fqinje ka vendosur që nga dita e nesërme ora 06:00 e mëngjesit të mbyllë kufirin me Shqipërinë në zonën e Kapshti
Goool...Manaj dhuron show, Shqipëria e mbyll pjesën e parë me spektakël (VIDEO) Në fund të pjesës së parë ndryshon sërish rezultati në Shqipëri-Bjellorusi, pasi kuqezinjtë realizojnë edhe golin e tret
"Refik, të dua shumë babi", letra emocionuese e Cobbinah: Do e mbyll karrierën te Tirana Pasi dha shumë kontribut për fanellën e Tiranës, Cobina mori një aventurë të re në karrierën e tij duke mbërritur në Egj
COVID-19, ambasada gjermane mbyll "dyert" Rastet e shtuara të COVID-19 kanë bërë që ambasada gjermane në Tiranë të mbyllë sportelet e saj për lëshimin e vizave.