999 rezultate për

mbushura

Dash Shehi: Rrugët, të mbushura me mllef ndaj Rilindjes Deputeti dhe kreu i LZHK-së Dashmir Shehi ishte i ftuar në studion e lajmeve në Fax News ku tha se është plotësisht dako
Misteri që fshihet pas kësaj shtëpie i ka lënë të gjithë gojëhapur Një shtëpi trekatëshe, në Skoci, pranë qendrës së qytetit dhe atraksioneve lokale, ka dalë në shitje vetëm për një 1 pau
Patate të mbushura Përbërësit 4 patate 200 gr mish 1 qepë kripë Biber i zi qimnon PËR SOS 4-5 lugë vaj vegjetal
Petë të mbushura Çerkeze Përbërësit PËR BRUM 1 gotë ujë të vakët 1 lugë çaji kripë 1,5 gota miell PËRBËRËSIT E BRENDSHËM spinaq
Kungullesha tё mbushura me kёrpudha Përbërësit 800 gr kungullesha 50 gr kërpudha 1 kokë hudhër 100 gr oriz 1 kg domate 5-6 gjethe borzilok
Zbulimi tronditës: Bashkitë janë të mbushura me militantë injorantë Komisioneri për Mbikëqyrjen e Shërbimit Civil ka konstatuar se mbi 8 mijë punonjës të administratës shtetërore janë dipl
Qepë të mbushura me mish Përbërësit 4 qepë 1 lugë të gjellës Salce domate 1 lugë Biber i zi 1,5 gota oriz 100 gr mish 1 lugë kr
Riska buke të mbushura Përbërësit ½ spec i kuq ½ spec i gjelber 1 vezë ¼ gota kaçkavall 1 bukë 4 copa sallame Hapat 1 S
Foto të mbushura me dramë! Të drejtosh qindra dele në rrugët më të rrezikshme në botë (FOTO LAJM) Tusheti është një rajon malor i Gjeorgjisë i cili dallohet për menyrën e vështirë të jetesës. Njerëzit e quajtur Tush
Greta Koçi le nam, fotot i zbulojnë të pasmet e mbushura me proteza (FOTO LAJM) Faqja demaskuese “Vipat e Bllokut”, këtë herë ka “goditur” këngëtaren Greta koçi. Disa foto të saj para disa vitesh
Si të bëni patate greke të mbushura Recetë e thjeshtë dhe me shumë shije për të gjitha stinët. Ideale për shtesë në drekë apo darka të ndryshme. 4 patate
Si të përgatisim gjethe lakre të mbushura Një pjatë e lehtë për tu gatuar, shumë e shëndetshme dhe e ushqyeshme. E përshtatshme në çdo stinë. Përbërësit: 1
Patate të mbushura me proshutë pule dhe djathë Kjo recetë është një garniturë shumë e mirë për pjata të ndryshme kryesore dhe është shumë e lehtë për t’u gatuar.
Dy çanta të mbushura plot me drogë gjenden në kufirin shqiptaro-grek (FOTO LAJM) Një tjetër sasi kanabisi është sekuestruar nga policia në kufi me Greqinë. Në kufi të gjelbër me Greqinë nga Kapshtic
ALARMI/ Koreja e Veriut mund të sulmojë me raketa të mbushura me sarin Kryeministri i Japonisë, Shinzo Abe, ka paralajmëruar se Koreja e Veriut mund të jetë në gjendje të sulmojë me raketa të
Kërpudha të mbushura për drekë ose darkë Një recetë e thjeshtë dhe shumë praktike për t'u përgatitur. Mund ta konsumoni si në drekë dhe në darkë, pasi është një
SKANDALI/ Tregjet dhe supermarketet shqiptare, të mbushura me mish kancerogjen nga Brazili Pak ditë më parë skandali i zbuluar nga BBC se Brazili ka eksportuar mish të kalbur drejt Evropës dhe Azisë tronditi mba
Pikat e basteve në Shkup të mbushura me fëmijë (VIDEO) Pikat e basteve në Shkup përveç faktit që janë përplot me qytetarë, shpesh herë frekuentohen edhe fëmijë, edhe pse kjo
Modelja e mbushur humb 107 kilogramë Rosie Mercado, modelja e mirënjohur amerikane me format e saj të mbushura kishte krijuar një stil të saj dhe të gjithë e
Tabelat e reja shqipe në Shkup të mbushura me gabime Vazhdon tjetërsimi i gjuhës shqipe në tabelat e rrugës në Shkup. Mediat në Maqedonia raportojnë se udhërrëfyesit janë