999 rezultate për

mbushur

Benzema te Reali deri në 2022 Kohë rinovimesh në shtëpinë e Real Madridit. Drejtuesit e Los Blancos kanë nisur nga puna për të vazhduar bashkëpunim
"E enjtja e etjes", këshu po i presin të rinjtë britanikë Krishtlindjet (FOTO LAJM) “E enjtja e etjes”, kështu është quajtur nata e mbrëmshme nëpër rrugët e Britanisë, të cilat janë mbushur plot me person
Në 1 vjetorin e saj, Anjeza Shahini i organizon të bijës festën përrallore (FOTO LAJM) Nga martesa me diplomatin anglez Paul Edward Conolly, këngëtarja shumë e dashur për publikun, Anjeza Shahini, solli në j
Qeqa: Nuk rri për të mbushur numrin dhe as për të zbukuruar Bordin Gazetarja dhe komentatorja e sportit, Qëndresa Krelani – Qeqa, ka dhënë dorëheqje nga detyra e anëtares së Bordit të Sho
Lot e dhimbje, ceremonia e lamtumirës për 9 shpirtrat e humbur të familjes Lala Në Pallatin e Kulturës në Durrës, dhimbja ka pllakosur cdo cep. Sot familjarët përcjellin në banesën e fundit anëtarë
Shtiret si shtatzënë për të kaluar kufirin, por barku i saj ishte i mbushur me... 34 vjeçarja identiteti i të cilës nuk bëhet me dije, është shtirur sikur ishte shtatzënë dhe kishte vendosur për të udhë
Stadiumi plot: Albeu.com ju sjell pamje në brendësi të impiantit të ri (VIDEO) Kur duhen dhe 45 minuta nga starti i ndeshjes Shqipëri-Francë tifozët kanë mbushur plot stadiumin. Albeu.com ju sjell
Ceferin: Ndërtimi i futbollit nis nga infrastruktura, Shqipëria e mbushur me talent (VIDEO) Presidenti i UEFA-s, Aleksander Ceferin ka dalë në një konferencë zyrtare, ku foli rreth impiantit "Air Albania Stadium"
Horoskopi 10 nëntor 2019, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje Dashi Për të lindurit e kësaj shenje parashikohet një fundjavë gjithë grintë në sajë të ndikimit të Hënës në shenjën
Milani i mbushur me rekorde negative këtë sezon – E djeshmja ishte hera e gjashtë në historinë e Milani që humb pesë nga 9 ndeshjet e para të kampionatit. Diçka e tillë
Mos u habisni kur të mësoni sa vjeç mbushi sot Kim Kardashian (FOTO LAJM) Ylli i serialit “Keeping Up With The Kardashians”, Kim, feston sot ditën e saj të lindjes. Të shumta janë urimet që a
Kush ka ndërmend të përlotet, të hedhë një sy këtu (FOTO LAJM) Padyshim që dasmat pavarësisht se janë një nga gëzimet më të mëdha të jetës, sjellin edhe shumë emocione. Shpesh foto
Flinin në çadra, policia spanjolle zbulon kampin e mbushur me shqiptarë Policia spanjolle ka zbuluar tenda të ngritura nga emigrantët në Bilbao, kampe në të cilat nuk kishte as edhe kushtet më
7 mënyrat e fshehura që dikush përdor për të na mbushur mendjen (VIDEO) Ka dicka që ndodh në gjithë sistemin njerëzor që shumë pak arrijnë ta kuptojnë. Bëhet fjalë pikërisht për mënyrën ses
Gjykata e Lartë e Hungarisë: Nuk janë përmbushur kushtet për ekstradimin e Gruevskit në Maqedoni Ministria e Drejtësisë që nga 5 gushti e ka pranuar të vetmin njoftim se Gjykata e Lartë Rajonale e Hungarisë ka marrë v
Ilaçi që rigjeneron dhëmbët pa nevojën për t’i mbushur ato Tashmë mund t’i themi 'stop' mbushjes së dhëmbëve , me zbulimin e një ilaçi të quajtur Tideglusib. Ky medikament pun
Liverpooli i shpëton përjashtimit nga kompeticioni Liverpooli ka qenë duke u hetuar nga Federata Angleze për një lëshim që ka bërë. Kampionët e Evropës kanë aktivizuar
HOLANDE/ Valixhe të mbushura plot e përplot me para: Sekuestrohen 13 milion euro, prangosen shqiptarët Policia holandeze ka sekuestruar sasinë më të madhe te parave ‘cash’ prej 12.8 milion eurosh të ndara në disa valixhe.
Mesi i shtatorit e gjen Vlorën të mbushur me turistë Jemi në mes të shtatorit, por për shumë shqiptare e të huaj pushimet nuk kanë mbaruar. Në Vlorë këtë të dielë ishin t
"Shkupi në veçanti i ka përmbushur kriteret", Hahn kërkon hapjen e negociatave Për komisionerin e zgjerimit të BE, Johannes Hahn, Maqedonia Veriore dhe Shqipëria meritojnë hapjen e negociatave të pra