999 rezultate për

mbushur

Disa nga vendet natyrale që kanë një pamje unike (FOTO LAJM) Shumë njerëz që pëlqejnë të udhëtojnë kanë një listë të vendeve të cilat ata dëshirojnë ti vizitojnë të paktën një herë
Rihapja e kopshteve dhe çerdheve në 1 qershor, rregullat strikte që duhen përmbushur Pas mbylljes për më shumë se dy muaj me qëllim parandalimin e përhapjes së koronavirusit, në datë 1 qershor pritet të bë
Kapet "Toyota'' mbushur me ''mall'', arrestohen tre persona në Vlorë Policia e Vlorës ka finalizuar një tjetër operacion antidrogë, i koduar “Transportuesit”, duke arrestuar në flagrancë 3
Shqetësuese/ Aeroplani i mbushur plot me udhëtarë në kohë koronavirusi Fotografitë vijnë në një kohë kur Britania e Madhe ka numrin më të lartë të vdekjeve nga COVID-19 në Evropë. Në një k
HOROSKOPI/ Ju pret një ditë e mbushur me tension, mos krijoni polemika të kota Dashi Në dashuri do të keni mundësi që të zgjidhni problemet në çift, në sajë të kalimit tranzit të Venusit. Në punë
Infermierja shqiptare tregon çfarë po ndodh në SHBA: Morgu është mbushur plot Infermierja shqiptare Valbona Ishmaku, e cila ushtron profesionin në New York të Amerikës, përgjatë një interviste për “
I karantinuar, ylli i Milanit shpik Dj me letra higjenike në shtëpi (VIDEO) Koronavirusi ka izoluar edhe futbollistët. Theo Hernandez ashtu si shumë futbollistë në të gjithë botën janë duke qën
Historia: Përdhunohet dhe drogohet pa mbushur 18 vjeç, djali rrëfen tmerrin e përjetuar Në studion e emisionit me “Zemër të Hapur” u trajtua historia e frikshme dhe tragjike e djaloshit 18-vjeçar, i cili u pë
Mijëra emigrantë në kufirin greko-turk, përplasje me policinë Vetëm 36 orë pasi qeveria turke hapi dyert ndaj emigrantëve sirianë që ndodheshin në territorin e saj, kufiri mes Greqis
"Spec i kuq dhe i mbushur", Kejvina e tepron me zhveshjen, publikon videon e nxehë (VIDEO) Kejvina Kthella së fundmi ndodhet në Amerikë, dhe këtë e ka treguar vetë modelja me anë të postimeve të saj në Instagram
Barcelona e gjymtuar, "infermierisë" së tejmbushur i shtohet dhe Jordi Alba Skuadra e Barcelonës këtë sezon është duke vuajtur dëmtmet e shumë lojtarëve kryesor sic janë, Suarez, Dembele, Lenglet
Lleshi bën show duke mbushur Durrësin me policë, grabitësi me pistoletë lodër bën "dasëm" në mes të qytetit Një pikë e “Kredo.al”, institucion i dhënies së kredive të vogla është grabitur sot në mes të ditës në Durrës. Autori
Formacioni me lojtarët më të mirë që kanë mbushur 35 vjeç dhe vijojnë të luajnë futboll (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo sot (e mërkurë) ka festuar ditëlindjen e 35-të. Pavarësisht këtyre viteve, ylli portugez po vazhdon
Ana ka ditëlindjen, kështu i organizoi super fesëtn brenda shtëpisë babi Arditi (VIDEO) Ana e Ardit G jebreas ka mbushur 11 vjeç dhe për të festuar babi i kishte organizuar festën surprizë si në përralla.
Me kamionë të mbushur me dasmorë, kështu bëheshin dasmat shqiptare para 25 vitesh (VIDEO) Me kalimin e viteve, festave dhe gëzimeve u janë zbehur kuptimet. Dekada më parë, populli shqiptar shquhej për dasma
Macja me peshë 19 kg më në fund gjen përgjithmonë në shtëpi të sajën Një mace ka arritur një peshë të konsiderueshme dhe kjo për faktin se pronari i saj nuk reshtte së i mbushuri tasin e us
Zalla: Mision i mirë dhe dështim i pastër, paguan lekë për të mbushur stadiumin Në një prononcim për emisionin “Pressing”, Lirim Zalla, moderatori dhe gazetari i njohur thotë mendimin e tij në lidhje
Von der Leyen: Të mbajmë premtimet për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen tha se vendet e Ballkanit Perëndimor, Shqipëria dhe Maqedonia e
Gazetari i propozoi në emision, Era Rusi: S’jam për të të mbushur krevatin ty! Këngëtarja Era Rusi ishte një ndër të ftuarat e puntatës së sotme të “E diell”, ku ka marrë një “propozim” nga gazetari
Receta: Kek i mbushur me krem Përbërësit 2 vezë 1 gotë të çajit sheqer 1 gotë të çajit qumësht gjysme gote te çajit vaj vegjetal 1 vanilje 1 P