999 rezultate për

mbushur

Ku po shkon ky tren i mbushur me skrap? (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar pak minuta më parë një video të një treni të mbushur me skrap, i cili sipas t
Rama ndërpret fjalimin në Durrës: Na çmende, hajde të...(VIDEO) Kryeministri i vendit, Edi Rama në një takim me të rinjtë në Durrës është shprehu se pallati i sporti ishte e mbushur me
Shokuese, kamikazi hedh veten në erë me makinën e mbushur me eksploziv (VIDEO) Një xhihadist i ISIS është filmuar me dron teksa ka hedhur veten në erë së bashku me makinën e mbushur me eksploziv.
OSBE: Referendumi në Turqi nuk i ka përmbushur standardet! Misioni vëzhgues i OSBE-së në Turqi njoftoi të hënën se procedura e votimit nuk ishte sipas standardeve ndërkombëtare.
ALARMI/ Koreja e Veriut mund të sulmojë me raketa të mbushura me sarin Kryeministri i Japonisë, Shinzo Abe, ka paralajmëruar se Koreja e Veriut mund të jetë në gjendje të sulmojë me raketa të
Kërpudha të mbushura për drekë ose darkë Një recetë e thjeshtë dhe shumë praktike për t'u përgatitur. Mund ta konsumoni si në drekë dhe në darkë, pasi është një
Si ta kuptoni nëse trupi juaj është i mbushur me toksina Është koha ideale për të ç'helmuar trupin nga toksinat që keni grumbulluar gjatë dimrit. Me rritjen e temperaturave, tru
SKANDALI/ Tregjet dhe supermarketet shqiptare, të mbushura me mish kancerogjen nga Brazili Pak ditë më parë skandali i zbuluar nga BBC se Brazili ka eksportuar mish të kalbur drejt Evropës dhe Azisë tronditi mba
Haradinaj: Nuk po kërcënojmë me ushtrinë, duam partneritet Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj, ka thënë se Kosova e ka ushtrinë, madje shumë të përgatitur, por vetëm se duhet t’i r
Republikani Roksam: Historia e Kosovës ishte e mbushur me dhunë, sot ajo është shtet modern Republikani Peter Roskam, kryesues i Shtëpisë për Partneritet dhe Lidership në Amerikë, ka udhëhequr një delegacion ku u
Tunelet e ushtrisë në Elbasan e Librazhd u pastruan nga armët për t'u mbushur me mbejtje kimike? (FOTO LAJM) Në muajin mars-qershor 2016, dhe gusht-tetor 2016 nga tunelet e Elbasanit, Labinotit, Qukësit, Xibrakës, Librazhdit, Për
MARKAT/ Kishin mbushur tregun me vaj ulliri dhe salcë domatesh false, arrestohen babë e bir Operacioni “Kimisti” ka prangosur atë e bir, të akuzuar për prodhim e shitje artikujsh dhe mallra industrialë/ushqimorë
Kapet në Portin e Durrësit një kamion i mbushur me plot 450 kg kanabis (VIDEO) Policia Kufitare ne bashkëpunim me Seksionin Kundër Narkotikëve kanë parandaluar dhe goditur tentativën për të trafikuar
70 vjeçari shkoi për të mbushur ujë në lumin e Bunës dhe s'u kthye më Shkoi për të mbushur ujë, por nuk u kthye më. Ky ishte fati tragjik i një 70 vjeçari, i cili ka humbur kontaktet me fami
Frikë nga dentisti? Ky ilaç do t’ju shpëtojë përgjithmonë Një studim i ri sugjeron se këto vizita tmerruese do të jenë pjesë e të kaluarës në një të ardhme jo shumë të largët.
Pas 15 vitesh Saranda bëhet e bardhë (FOTO LAJM) Për herë të parë pas 15 vjetësh ka rënë borë në qytetin e Sarandës. Qytetarët janë gëzuar dhe kanë mbushur rrjetet s
VLORË/ Makina futet në det për një mjet ujor të mbushur me drogë (FOTO LAJM) Sa i takon gjetjes së një mjeti në mes të detit tek Plazhi i Vjetër në Vlorë, policia ka dhënë detajet e para. Dysh
Ka humbur të dyja këmbët, por kjo nuk e pengon për të përmbushur detyrën e tij prej terroristi (VIDEO) Çmenduria e ISIS-it nuk ka të ndalur, së fundmi është shfaqur një video propaganduese e kësaj organizate terroriste, në
DOSJA/ Balili bashkë me biznesmenët grekë do trafikonin drogën në kamionin me portokaj Detaje të reja janë hedhur në dritë lidhur me dosjen e të shumëkërkuarit Klement Balili, ku në një rast ka trafikuar dro
Zgjidhni personazhin sportiv shqiptar për vitin 2016 (SONDAZH) Viti 2016 ka qenë i mbushur me suksese për sportin shqiptar dhe për kombëtaren tonë, e cila luajti për herë të parë në n
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.