999 rezultate për

mbushin

Festë pak para izolimit, britanikët mbushin rrugët e Liverpool-it (FOTO LAJM) Të rinjtë britanikë janë gjykuar gjatë gjithë pandemisë si të "pabindur" dhe mesa duken nuk i tremben pandemisë. Së f
Shqiptarët dhe sllavët mbushin Europën me kokainë përmes porteve spanjolle Portet e Spanjës janë kthyer në një parajsë për trafikantët nga vendet e ish-Jugosllavisë dhe Shqipërisë, raportojnë med
Muriqi te Lazio, mbushin xhepat Teuta dhe Besa Kalimi i Vedat Muriqit nga Fenerbahce te Lazio për 18 milionë euro, me bomberin kosovar që firmosi një kontratë 5-vjeçar
"Si në Kosovë", Arbenitës i mbushin çantën luksoze me "tradita" (FOTO LAJM) Duhet ta pranojmë se për hir të së vërtetës zakonet shqiptare janë shumë të bukura dhe të veçanta. Dhe kur flasim për za
I mbushin makinën me trëndafila, Aida Shtino: Nuk di nga më erdhën (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur për shqiptarët, Aida Shtino e ka nisur mëngjesin e parë të korrikut me shumë dashuri dhe e surprizu
Mos i bëni më, këto gabime jua mbushin shtëpinë me baktere 1. Nuk keni një plan-rutinë pastrimi Filloni dhe mendoni për një mënyrë strategjike të të pastruarit të shtëpisë në m
Zbardhet takimi Kim-Basha: Udhëheqësit të përmbushin premtimet! Në përfundim të takimit të zgjatur rreth 50 minuta me kryedemokratin Lulzim Basha, ambasadorja e Shteteve të Bashkuara t
Policia e re: Jo të gjithë ata që mbushin moshën 55 vjeç do të largohen! Polici më e re në moshë. Këtë parashikon projektligji i ri që synon të ul moshën mesatare të uniformave blu me rreth dy
5 mënyrat që e bëjnë kafen të shëndetshme, e mbushin me vitamina dhe antioksidantë Shtoni një dozë të shëndetshme të vitaminave, antioksidantëve dhe përfitimeve ushqyese për të rregulluar kafeinën tuaj t
Sikur të ishte një ditë e zakonshme, nënat dhe fëmijët mbushin rrugët në Elbasan Kjo pamje është fiksuar paraditen e sotme në Elbasan. Si asnjëherë më parë gjatë këtyre javëve, qyteti ka gumëzhirë nga
I përmbushin amanetin, përcillet në banesën e fundit aktori i madh Rikard Ljarja Aktori i madh shqiptar Rikard Ljarja u nda nga jeta ditën e djeshme në moshën 77 vjeçare për shkak të një sëmundje të rë
Basha i kthen përgjigje akuzave të Ramës: Kryeministri tregoi se nuk ka asnjë plan Numri një i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i ka kthyer përgjigje akuzës së Ramës se opozita po cënon unitetin mes qev
Kantautori shqiptar i shqetësuar për familjen në Itali: Nuk kanë ku të mbushin telefonat (VIDEO) Kantautori i njohur Gjergj Leka ka rrëfyer merakun e madh që ka për fëmijët e tij të cilët ndodhen në Itali. Në një l
Refozojnë izolimin nga koronavirusi: Turistët mbushin plazhet e Florida-s Plazhi Clearwater Beach, në Florida, ishte i mbushur me vizitorë që mesa duket nuk i kanë vënë mend udhëzimeve për ruajt
Pamje të frikshme: Të vdekurit nga koronavirusi mbushin rrugët në Kinë (FOTO LAJM) Janë pamje të tmerrshme ato të vijnë nga rrugët e Wuhanit nga ku nisi edhe koronavirusi. Deri më tani raportohet për
Tifozët mbushin stadiumet, Serie A gati të thyejë rekordin 29-vjeçar Kampionati italian në sezonet e fundit është krenuar vetëm me Juventusin në Itali, me “Zonjën e vjetër” që ka ndërtuar n
Fotot e këngëtares shqiptare po mbushin rrjetin, era ia nxjerr të gjitha sheshit (FOTO LAJM) Disa foto të këngëtares me origjinë shqiptare, Rita Ora po bëjnë xhiron e rrjetit. Teksa ishte duke realizuar një spo
Eventi "Pa pantallona", londinezët mbushin rrugët veshur me të brendshme (FOTO LAJM) Eventi Pa Pantallona në Ditën e Tubit ka zhveshur me qindra londinezë. Duke hedhur një sy në Londrën e ftohtë të ditë
E trishtë, mijëra kafshë të ngordhura mbushin rrugët e Australisë (FOTO LAJM) Pamje të tmerrshme mbërrijnë nga zjarret apokaliptike, ndërsa në mediat sociale janë përhapur video kangurësh që përpiqe
Pse suedezët jetojnë vetëm sapo mbushin 18 vjeç? Suedezët zakonisht largohen nga prindërit e tyre më herët se çdo vend tjetër në Evropë. Por largimi nga shtëpia në n