999 rezultate për

mbushet

Testoni logjikën tuaj! Cili nga filxhanët e kafesë do mbushet i pari? (FOTO LAJM) Përgjigja është 5. Të gjitha kupat e tjera nuk do të marrin asgjë sepse tubat që çojnë në to bllokohen në një moment.
Pamje virale, një shiringë mbushet me vaksinë dhe vret koronavirusin (VIDEO) Një video që tregon se si vaksina mund të mposhtë koronavirusin u publikua nga Animaak, duke uruar një vit të mbarë.
Testoni veten: Cili nga filxhanët e kafesë do mbushet i pari? (FOTO LAJM) Përgjigja është 5. Të gjitha kupat e tjera nuk do të marrin asgjë sepse tubat që çojnë në to bllokohen në një moment
Quiz: Cila enë mbushet e para? A e gjeni dot cila enë mbushet e para? Nëse nuk e gjeni dot me të parën atherë ja u themi ne. Ena "2" mbushet e p
Çfarë ndodhë nëse lidhni 100 karikues në një iPhone? (VIDEO) Të gjithë duam që telefonat tanë të mbajnë më shumë baterinë, ose të mbushen më shpejtë, sepse ne vazhdimisht i përdorim
Fenomeni i çuditshëm, bregu i detit në Greqi mbushet me shkumë Goditja që cikloni po sjell në Greqi ka shkaktuar alarm te banorët. Në një fshat bregdetar në Itakë, një nga tre ishu
"Infektivi po mbushet frikshëm", mjekja bën rrëfimin prekës Mjekët janë ata që kanë vendosur jetën e tyre në rrezik e po përballen me betejën e koronavirusit. Një prej radhëve të b
Nuk ishte akoma Zonjë e Parë, rrjeti mbushet me fotot e Melania Trump kur ishte e re (FOTO LAJM) Sa herë shfaqet në publik, Melania Trump tërheq vëmendjen jo vetëm se është gruaja e presidentit amerikan, por edhe për
Deputeti bën deklaratën e fortë: Shqipëria po mbushet me varreza greke me eshtra qensh Deputeti Kostaq Papa ka kërkuar në Kuvend më shumë vëmendje ndaj çështjes Çame, e cila sipas tij është lënë pas dore në
Nuk ishte akoma Zonjë e Parë, rrjeti mbushet me fotot e Melania Trump kur ishte e re (FOTO LAJM) Sa herë shfaqet në publik, Melania Trump tërheq vëmendjen jo vetëm se është gruaja e presidentit amerikan, por edhe për
Rikthehet Bundesliga, stadiumi i skuadrës gjermane "mbushet" me tifozë (VIDEO) Bundesiga rikthehet ditën e sotme dhe sigurisht që do të jetë pa tifozë. Populli gjerman është shumë i veçantë dhe për t
New York / Kafeneja mbushet plot me shqiptarë, shokohet gazetarja amerikane: S’ka virus që i ndalon (VIDEO) Shtetet e Bashkuara po marrin masa ekstreme për t’i bërë ballë situatës nga përhapja e virusit vdekjeprurës që ka gjunjë
"Mbushet" spitali me pacientë: Shtohen rastet me lijë dhe zjarr nate Shumë pacientë kanë mbushur spitalet, pasi janë prekur nga viruse të ndryshme. Shefja e infektivit, Najada Çomo ka bë
Tifozët e Arsenal të pakënaqur me skuadrën, nuk mbushet as gjysma e stadiumit Pavarësisht që ndeshja me Eintrachtin e Frankfurtit, cilësohet si sfida më e rëndësishme e grupit, kjo nuk i ka joshur t
Stadiumi i ekipit shqiptar mbushet i gjithi me ujë, bën xhiron e rrjetit edhe në mediat e huaja (VIDEO) Siç dihet, infrastuktura në shumicën e stadiumeve shqiptare, është thuajse e shkatërruar. Mjafton të bjerë pak shi d
Buna mbushet me pula me salmonelë, malazezët japin alarmin Bregu i lumit Buna për rreth tre kilometra nga grykëderdhja e deri në fshatin Reç në pjesën e Malit të Zi është i mbushu
LISTA/ "Camp Nou" mbushet "full", Barcelona është skuadra më e ndjekur nga tifozët Kampionatet në Europë janë ndalur për t’u lënë vendin ndeshjeve eliminatore të Euro 2020-ës dhe tani është koha për bila
Biletat drejt fundit, "Selman Stërmasi" do të mbushet plot në derbin kryeqytetas Të dielën në orën 19:00 do të luhet derbi i parë i këtij sezoni mes Tiranës dhe Partizanit. Pritet që stadiumi “Selma
Çfarë po ndodh në Gjykatën e Krimeve të Rënda, holli mbushet plot (FOTO LAJM) Gjykata e Krimeve të Rënda ka qenë ‘e rrethuar’ sot që në mëngjes herët nga gazetarë dhe operatorë që vijojnë të jenë në
Vendi i luleve mbushet me shishe plastike në Prishtinë Hedhja e mbeturinave në vendet publike është bërë një dukuri e zakonshme tashme në vendin tonë. Ndonëse në qytet mund