999 rezultate për

mbuluar

Rrugët e Dibrës të mbuluara në akull, bëhen të pakalueshme këto akse Temperaturat e ulëta dhe reshjet e dëborës gjatë ditës së sotme kanë bërë që shumë akse në rugët e Shqipërisë, të bëhen
Sa kushtuan vaksinat nga Pfizer? Rama habit me përgjigjen Kostoja e 1170 dozave të vaksinës Pfizer të mbërritura mbrëmjen e sotme në vendi tonë do të mbeten sekret. Kryeminist
Trendi i vitit që lamë pas, VIP-e të mbuluara në para (FOTO LAJM) Tashmë prej kohësh VIP-at duket sikur kanë marrë në duar edhe dinastinë e modës dhe janë ata që vendosin për trendet e f
Ekspertja e shëndetësisë: Qeveria po fsheh realitetin në spitalet COVID-19 "Është e pandershmë që mjekët të përdoren si mburojë për të mbuluar dështimin e qeverisë me pandeminë..." Ekspertja e
Mustafa Nano kundër perçes: Më fyejnë gratë e mbuluara! Mbrëmjen e sotme në emisionin “Open” u diskutua një prej çështjeve më të nxehta të momentit, ku në qëndër të debatit qën
E zhveshur në vaskë, juristja joshëse pozon e mbuluar me trëndafila (FOTO LAJM) Ajo njihet si “juristja seksi” dhe është mjaft e komentuar në mediat online. Është fjala për Redona Koçin, e cila m
E mbuluar vetëm me lule, "Hyrrem" pozon si asnjëherë e zhveshur (FOTO LAJM) Meryem Uzerli është aktorja gjermano-turke e cila u bë e njohur ndërkombëtarisht për shkak të rolit të saj tek “Sulejman
Pluhuri mbulon zonën, nis shpërthimi i pallatit që tërmeti e bëri të pabanueshëm IKMT ka kryer disa shpërthime të kontrolluara për shembjen e një pallati 13-katësh në Durrës, i cili u bw i pabanueshwm
E mbuluar vetëm me lule, "Hyrrem" pozon si asnjëherë e zhveshur (FOTO LAJM) Meryem Uzerli është aktorja gjermano-turke e cila u bë e njohur ndërkombëtarisht për shkak të rolit të saj tek “Sulejman
Pamje tragjike, Anisa Josifi në shtratin e vdekjes e mbuluar me batanije (FOTO LAJM) Janë publikuar pamjet me të cilat u përballën mbrëmjen e 2 Korrikut zjarrfikësit, të cilët u futën në shtëpinë e familje
I mbuluar me para nga Arabët, Hasi me mendje te gjigandi turk E ardhmja e Besnik Hasit mund të jetë larg Arabisë Saudite, edhe pse ka kontratë për një tjetër vit me klubin e Al Raed.
''Qeverinë e ka mbuluar m*ti'', Manjani: Perëndimi u panikua për letër higjenike, ne për bukë e makarona Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka ironizuar deklarimet që bëhen kur krahasohet menaxhimi i situatës së koronav
SKANDAL/ Ambulanca lë te dera e qendrës shëndetësore gruan mbuluar me batanije (VIDEO) Disa qytetarë kanë denoncuar përmes një video një skandal që ka ndodhur së fundit në qendrën shëndetsore Lira në qytetin
Pranga të mbuluara, dalin pamjet pas arrestimit të Ronaldinhos (VIDEO) Së fundi janë publikuar disa video ku shihet Ronaldinho në pranga pas arrestimit në Paraguai këtë javë. Legjenda braz
Nëse mendoni se shmangni mikrobet duke mbuluar tualetin me letër, e keni gabim! Shumë njerëz mendojnë se tualetet publike nuk janë të pastra dhe e mbulojnë me letër higjenike kur përdorin tualete publ
TURQI/ I zuri banesa sipër, babai i kishte mbuluar fëmijët e tij me trup (VIDEO) Një tërmet i fortë ka goditur ditën e sotme Turqinë. Mbrëmjen e sotme në Sivrice të Elazig ka rënë një tërmet i fort
Pemë të rrëzuara dhe rrugë të përmbytura, Berati "gjunjëzohet" pas stuhisë (FOTO LAJM) Rrebeshet e shiut pushtuan pasditen e sotme një pjesë të Shqipërisë duke paralizuar rrugët dhe duke shkaktuar përmbytje.
Pema e Krishtlindjes së Kylie është gjigante këtë vit dhe askush s'mund ta konkurrojë! (VIDEO) Kylie Jenner po e kthen shtëpinë e saj në një mrekulli të vërtetë këtë dhjetor. 22-vjeçarja tregoi të mërkurën pemën
76-vjeç e mbuluar me flamur, kush është gjyshja e mbrojtësit që “kalli” stadiumin (FOTO LAJM) Kombëtarja Shqiptare e Futbollit mbrëmë luajti kundër Kampionëve të Botës, ndeshje të cilën e humbi me rezultatin 0-2.
Kështu se keni parë, Kida në shtrat dhe e mbuluar me para (VIDEO) Këngëtarja e njohur, Kida ka zbuluar për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj se këtë javë do të sjellë një projekt të