999 rezultate për

mbulohet

Ishulli mbulohet nga gjaku, theren barbarisht 150 balena dhe delfinë (FOTO LAJM) Në ishujt Faroe që prej vitit 1584 është kthyer në traditë therrja e balenave dhe delfinëve. Therja e tyre bëhet pu
E pabesueshme, kinezi mbulohet me 637 mijë insekte (VIDEO) Kina vërtet që është vendi i vakive dhe aty ndodh edhe më e papritura dhe e çuditshmja. Ruan Liangming nga Kina para
Rugova mbulohet nga dëbora, trashësia ka arritur dëri në 15cm Edhe pse jemi vetem 2 javë larg stinës së verës, në Kosovë po vazhdojnë temperaturat e ulëta. Përvec reshjeve të shiut,
Dibra mbulohet nga bora në muajin maj Qarku i Dibrës është mbuluar me borë sot gjatë ditës. Edhe pse jemi në stinë pranverë, në lartësinë mbi 800 metër mbi
Mbulohet me shami deputetja e famshme kosovare (FOTO LAJM) Dude Balje konsiderohet si një nga deputet më të bukura të Kuvendit në Kosovë. Ajo shpeshherë tërheq vëmendjen e mediave
Dasma e djalit të Remzies, dhëndri mbulohet me para Po vazhdon dasma e Gëzime Krasniqit dhe Hamza Hamzajt. Ceremonia që po zhvillohet në periferi të Prizrenit ka kulmuar
Harrojini pozat provokuese, Beatrix mbulohet dhe shkon në xhami (FOTO LAJM) Këngëtarja bukuroshe në vazhdimësi sjell foto nga jeta e saj private dhe kështu tërheq vëmendjen e mediave rozë, ajo gji
Thaçi mendon se me ca fjali në Facebook mbulohet raporti i Departamentit Amerikan Presidenti Thaçi ka kërkuar që të luftohet ashpër korrupsioni në vend dhe të garantohen të drejtat e të gjithë banorëve.
Dyshemeja mbulohet me dollar, këngëtarja shqiptare i mbledh me fshesë Big Mama është një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare. Ajo e ka pranuar edhe vetë se muzika është një fushë s
Mbulohet me mister "vetëhelmimi" i 16-vjeçares në Kavajë (VIDEO) Vdekja e 16 vjeçares nga fshati Shën e Premte në Divjakë të Lushnjes u raportua në fillim nga burime të policisë si vetë
Dhërmiu mbulohet nga bora (FOTO LAJM) Dhërmiu është një nga destinacionet kryesore turistike të Shqipërisë gjatë verës. Ai njihet për ujin e kaltër e të kr
Françeska Jaçe mbulohet me dhurata të shtrenjta për ditëlindje (FOTO LAJM) Françeska Jaçe, një nga modelet më seksi të shoëbizit shqiptar dhe ndër më të komentuarat në media e rrjete sociale, ka
Françeska mbulohet me dhurata luksoze për ditëlindje (FOTO LAJM) Ish banorja e Big Brother Françeska Jaçe feston sot ditëlindjen. Ajo ka organizuar një festë private por mjaft luksoz
Pamje fantastike, stadiumi i Manchester United mbulohet me dëborë (FOTO LAJM) Pas shkarkimit të Jose Mourinhos, te klubi i Manchester ka mbërritur harmonia. Në fundjavë "Djajtë e Kuq" shkatërrua
Në Dibër mungojnë mjekët, "mbulohet" nga pensionistët Të sëmuresh në zonat veriore shpëtimin e gjen vetëm në Tiranë, gjithmonë nëse problemi shëndetësor të premton të arrish
Familjarët e viktimave apel shtetit: Të mos mbulohet e vërteta për shkak të ambasadores turke Familjarët e 4 personave të vdekur në aksidentin në Mramor ku u përplasën me eskortën e ambasadores turke në Prishtinë v
Mbulohet me "pjeshkë", Cortez tërbon fansat në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Modelja braziliane, Suzy Cortez siç njihet ndryshe me nofkën "Miss BumBum" është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo
Harrojini bikinit dhe fustanet e shkurtra, Ilda mbulohet me shami (FOTO LAJM) Ilda Bejleri është padyshim një nga moderatoret më të komentuara shqiptare. Shpesh e vënë në shenjstër për fotot proo
Një kështjellë në qiell, zbulohet misteri i kësaj ndërtese (FOTO LAJM) Historia e saj është po aq mistike sa edhe pamja e saj. Kjo vilë e quajtur “Kështjella mbi re” është ndërtuar në viti
Xhamia 350 vjeçare mbulohet nga ferrat, si filloi degradimi Xhamia ne fshatin Vokopolë të Bashkisë së Poliçanit po shkon drejt shkatërrimit edhe pse është një monument kulturorë i