999 rezultate për

mbron

Basha: Prokuroria e Ramës po mbron kriminelët Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha pas takimit me ambasadorin gjerman ka dalë në një deklaratë për media. Basha ka
E tradhëtoi disa herë, Khloe mbron publikisht parterin (FOTO LAJM) Bota s’e ka marrë ende veten nga skandali i tradhtisë që Tristan Thompson dhe Jordyn Ëoods shkaktuan, por Khloe duket se
"Qeni hero" mbron komshijntë nga ariu (VIDEO) Një ari i zi gjigant në Nju Xhersi ka mbetur i bllokuar në oborrin e një shtëpie e cila i takonte Mark Stinzianos. Du
Ky objekt kushtoi 1.5 miliard dollar dhe po mbron të gjithë Europën nga vdekja (FOTO LAJM) Reaktori numër 4 i centralit bërthamor në Çernobil të Ukrainës kishte shpërthyer më 26 prill të vitit 1986, duke shkaktu
Kjo video është parë miliona herë: Bebushi hero mbron gjyshen e vet nga policia Ky është një hero i vogël. Kjo video ishte përhapur gjerësisht në mediat sociale kineze në ditën e publikimit, rreth dy
Dardha mbron zemrën dhe forcon eshtrat Dardha është një ndër frutat që u rekomandohet të gjithë njerëzve, të cilët kanë probleme me zemrën. Pasi dardha me të
Rama mbron Gjiknurin: Ça tha Damiani? Ta shohin tërmetin nga Vlora Kryeministri Edi Rama nga mbyllja e fushatës në Vlorë ka përmendur edhe përgjimet e publikuara nga Bild. “Damianin e
Boronica ju mbron nga sëmundjet e zemrës Duke ngrënë një filxhan boronica çdo ditë ul rrezikun tuaj për të zhvilluar sëmundje të zemrës, sipas hulumtimit. Shk
Nesër protesta e opozitës, Ambasada Amerikane apel qytetarëve: Kush shkakton dhunë do mbajë përgjegjësi Nesër opozita e bashkuar do të zhvillojë protestën e 9 në orën 20:00. Për shkak se mund te priten trazira, Ambasada Amer
Rama duke përdorur nacionalizmin mbron Dakon, akuzon opozitën se nuk e do vendin Kryeministri Edi Rama deklaroi nga Belshi se zgjedhjet nuk janë pa kundërshtarë por me kundërshtarët e zgjedhjeve. Ai th
Berisha: Shikoni si e mbronte muaj më parë Rama-Dakon (VIDEO) Pas publikimit të përgjimeve nga gjermanja "Bild", Krimet e Rënda ndaluan prerazi publikimin e pamjeve. Ditën e djes
Vasili: Shikoni si e mbronte Rama-Dakon muaj më parë (VIDEO) Ish-deputeti i LSI-së Petrit Vasili në një postim në facebook ka punlikuar një video të kryeministrit Edi Rama, të 12 ma
Greqia kërcënon Shqipërinë, mbron të akuzuarin për masakrën e Peshkëpisë Ministria e Jashtme greke ka “kërcënuar” Shqipërinë duke iu adresuar rastit të Fredi Bejlerit, kandidatit të OMONIA-s pë
Hoxhaj mbron shefin e tij, a kanë prova kundër Rrahim Hashimit? Zëvendëskryetari i PDK’së, Enver Hoxhaj ka mbajtur konferencë për media një ditë pasi u publikua një video të personave
Haradinaj mbron Berishën kundër Thaçit: Ja historia që më tregoi për Kosovën Kryeministri Ramush Haradinaj në emisionin Pressing ka komentuar përplasjet e ashpra mes Presidentin Hashim Thaçi dhe is
Vuçiç tregon fytyrën e vërtetë, mbron austriakun prorus që u kap mat në punë të pista Presidenti i Serbisë, Alekander Vuçiç, ka folur për skandalin në të cilin është përfshirë tashmë ish-zëvendës kancelari
Mbroni lëkurën e kokës me këto 4 mënyra Nga përdorimi i shampos së duhur deri te përzgjedhja e brushave, ekspertët japin këshilla për lëkurë të shëndoshë të kok
Manchester City kalon pengesën e fundit dhe mbron titullin kampion (VIDEO) Manchester City është kampion i Anglisë për sezonin 2018/19 Pas 38 xhirove të çmendura në Premierligë, sezoni u mbyl
"Tmerri i Qafë Barit dhe si më dënoi Spartak Braho, ndërkohë që e shoqja më mbronte" Ish- i dënuari politik tregon si u kap në kufi duke u arratisur një muaj pasi vdiq diktatori dhe si vuajti dy dënime me
Njihuni me gardisten seksi që mbron Putinin (VIDEO) Anna Khramtsova u zgjodh si vajza më e bukur që ka Garda Kombëtare e Rusisë. Pjesëmarrës në votime ishin mijëra rusë.