999 rezultate për

mbron

10 këshilla si t'i mbroni sytë nga kompjuteri dhe telefoni Si të mos mjaftonin kompjuterët, tani syve u është shtuar edhe një armik tjetër, smartphone dhe iPad, që na detyrojnë të
10 këshilla si t’i mbroni sytë nga kompjuteri dhe telefoni Si të mos mjaftonin kompjuterët, tani syve u është shtuar edhe një armik tjetër, “smartphone”-t dhe ‘iPad’-t, që na dety
A na mbron vaksina nga versioni i ri i COVID-19 në Angli? Përgjigjen ekspertët Ekspertët kryesorë italianë kanë thënë të hënën se vaksina për COVID-19 do të jetë akoma efektive pasi u zbulua një vari
Vajza e Niko Peleshit del në protestë: Mua më mbron mbiemri, po Klodianin kush e mbron? Ndërkohë që kryeministri Rama e akuzoi protestën për Klodian Rashën, një nxitje politike, një "goditje" i ka ardhur nga
Prodhohet maska 6-mujore, me tri shtresa filtrash Maska është kthyer tashmë në aksesorin më të përdorur duke u bërë pjesë e pandarë e përditshmërisë sonë. Dikush zgjedh a
Flet ekspertja e ISHP-së: A të mbron vaksina e gripit nga Covid-19 Programi i vaksinimit ndaj gripit ka nisur që në fillim të tetorit me personelin mjekësor, atë të arsimit dhe më tej do
U turpërua nga Spanja, Bierhof mbron Joackhim Low Humbja turpëruese që Gjermania pësoi në ndeshjen e fundit të Nations League ndaj Spanjës me shifrat e thella 6-0 ka vënë
"Mbytet" nga pyetjet për rënien e Messit, Koeman mbron kapitenin nga kritikat Ronald Koeman u paraqit në një konferencë për shtyp këtë të premte, në prag të ndeshjes Barça-Betis. Këto ishin reflekti
Tragjike! Nëna shqiptare mbron me trup djalin nga tërmeti në Turqi (FOTO LAJM) Mes viktimave në Turqi, të shkaktuara nga tërmeti shkatërrimtar, ka edhe shtetas shqiptarë. Mes viktimave nga tërmeti
Koloneli Myslim Pashaj: Shqipëria s’ishte e zonja të mbronte kufijtë e saj detarë Koloneli Myslim Pashaj i ftuar në emisionin ”Kjo Javë” me Nisida Tufën në News24 ka folur për zgjidhjen që Gjykata Ndërk
Mjeku flet për përdorimin e maskës në rrugë: Nuk të mbron! Ditët e fundit, në Shqipëri - ashtu si thuajse në të gjithë botën - është parë një rritje e infektimeve me COVID-19. Sa
Rikthehet "Briseida e Tatimeve", sulmon PS dhe mbron LSI Ish-drejtoresha e tatimeve, Briseida Shehaj tashmë është pjesë e LSI. Lëvizja Socialiste për Integrim, ndryshoi disa
5 vjeçari hero, mbron familjen nga hajdutët (VIDEO) Heronjtë e vërtetë nuk janë ata që shohim nëpër filma, por janë ata që janë të gatshëm të sakfrikojnë cddo gjë për njerë
"Të gjithë presin të komentojnë disa humbje", Agnelli mbron Pirlon: E gjithë bota do na godasë Andrea Pirlo e ka nisur karrierën e tij si trajner me një përgjegjësi mjaft të madhe, teksa ka pranuar të marrë drejtimi
Pëllump Pipero i del kundër Ramës për maskat: Jo, nuk jam dakord! "I them Kryeministrit që nuk jam dakort për gjobën, më duket e tepërt si Pëllumb..." Mjeku Pëllumb Pipero ishte i ftu
Si na mbron sistemi imunitar nga ftohjet, viruset dhe sëmundjet e ndryshme Po fillon një panik në lidhje me sëmundjet që do vijnë në këtë kohë. Si mund ta tregoni dallimin mes simptomave të ft
Kurti: LDK dhe PDK po frikësohen nga zgjedhjet Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka kritikuar Presidentin Hashim Thaçi dhe Lidhjen Demokratike të Kosovës
Nuk është Erosi, kush e mbron Oriolën nëse dikush e ngacmon (FOTO LAJM) Dy modelet e njohura, Oriola Marashi dhe Kejvina Kthella, kanë zbuluar prej kohësh se janë dy mikesha shumë të mira dhe
"Suarez nuk mbron, fenomenët si Pirlo rrallë dalin trajnerë të zotë", Van Gal: Dikur kam qenë si Conte Si gjithmonë dëfryes, por edhe sivjet nuk mund të mungonte me vizitën e tij të përhershme në Itali, vend ku çdo vit kalo
Armët gati: Franca mbron Greqinë, Rusia radhitet krah Turqisë në Egje Tensioni ka arritur kulmin në Egjeun Lindor, zonë në të cilën aktualisht ndodhen flotat e një numri të madh shtetesh, pë