999 rezultate për

mbrojtje

Tanke dhe avionë ekspozohen në oborrin e Ministrisë së Mbrojtjes (FOTO LAJM) Shumë tanke dhe avionë kanë zbarkuar në oborrin e Ministrisë së Mbrojtjes. Prej shumë kohësh në hapësirën e madhe të For
Sulmet ndaj Rudina Hajdarit, një tjetër deputet i del në mbrojtje Deputeti, Andi Përmeti nëpërmjet një statusi në Facebook ka komentuar përçarjet që po ndodhin brenda Grupit Parlamentar
Greqia: Negociatat? Jo pa u plotësuar kushti që kemi vënë "Flasim ndershmërisht me Shqipërinë. Kërkojmë mbrojtjen e të drejtave të pakicës Greke" Në një intervistë për gazetën
Dëshmia e të "fortit" që pritet të kalojë jetën pas hekurave: Më kanë bërë 3 atentate, pistoletën e kisha për vetëmbrojtje “Më kanë bërë tri atentate, pistoletën e kisha për vetëmbrojtje”. Kështu është shprehur Elvis Gaçaj para Gjykatës së Dur
FOTOT/ Hoxholli shkoi me kallash në shtëpinë e ish-të dashurës, polici qëlloi për vetëmbrojtje Detaje të reja kanë dalë në dritë për ngjarjen e rëndë në qytetin e Kavajës. I plagosuri është një efektiv policie i
“Kokërr krimineli”, kush është gjyqtari për të cilin foli Rama (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka sulmuar sot ashpër gjykatësit e prokurorët, të cilët sipas tij kanë ngritur një grup të quajtur
Arsenalin e nderon ylli i mbrojtjes, merr 3 pikë të arta (VIDEO) Arsenalit i ka mjaftuar një gol me kokë i shënuar nga David Luiz për të marrë 3 pikë të arta në Premier League në ndeshj
Mobilizim për zgjedhje dhe mbrojtje të votës Më 6 tetor, qytetarët e Kosovës që kanë të drejtë vote pritet t’i nënshtrohen procesit zgjedhor, ditë kjo kur Kosova mba
Pagoi $35,000 për dy kotele, Justin debaton ashpër me organizatën e mbrojtjes së kafshëve Këto janë Sushi (majtas) dhe Tuna (djathtas), dy kotelet Savannah (një racë e krijuar nga përzierja e maces shtëpiake me
Incident në Kuvend, dora e "hekurt" e Ruçit ndëshkon edhe Ministren e Mbrojtjes Gramoz Ruçi nuk është "dorë e hekurt" vetëm me opozitën. Gjatë seancës së sotme ai i ka ndërprerë fjalën ministres së Mb
Ylli i Milanit shënon një super gol, rindizen shpresat për kuqezinjtë (VIDEO) Pas tre golave te pesuar gjithcka u be e veshtire per Milanin per mos thene e pamundur. Menjehere pas golit te trete
Tirana-Partizani, formacionet zyrtare Tirana dhe Partizani provojnë forcën në ndeshjen derbi që zhvillohet në "Selman Stërmasi". Si bardheblutë, ashtu edhe të
Mbërrijnë në Shqipëri ndihmat e para të BE-së për të dëmtuarit e tërmetit Mbërrijnë në Shqipëri ndihmat e parë të Bashkimit Evropian për familjet e prekura nga tërmeti i 21 shtatorit. Pas aktivi
Zhegrova trullos mbrojtjen dhe shënon për Baselin (VIDEO) Të gjithë kemi pyetur se ku është Edon Zhegrova? Në ndeshjen që Bazeli po fiton ndaj Zurich me rezultatin 3-0, ka ardhur
Sarri: Duhet të rregullohemi në mbrojtje, Cuadrado po bën mjaft mirë Maurizio Sarri, trajneri i Juventusit, menjëherë pas ndeshjes së fituar me Brescian u ndal te paraqitja e ekipit: "Nu
Situata nga përmbytjet, Xhaçka: Shi sa për një muaj, 400 ushtarakë në gjendje gatishmërie Ministrja e Mbrojtjes në një deklaratë për mediat bëri me dije se në një situatë me reshje me intensitet të pazakontë, k
Vjosa Osmani, mesazh kundër ndryshimit të kufijve nga kulla e Isa Boletinit Kandidatja e LDK-së për kryetare të Qeverisë, Vjosa Osmani, së bashku me kreun e LDK-së në Prizren, Anton Quni, kanë viz
Pogba blen një qen roje 17 000 euro (FOTO LAJM) Paul Pogba ka shpenzuar 17 mijë euro për blerë një qen roje nga një firmë e specializuar për mbrojtje. Kompania që ia si
Ministrja e Mbrojtjes qëtëson qytetarët: Nuk parashikohen tërmete Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka ka ftuar qytetarët që të qëndrojnë në shtëpitë e tyre dhe të mos panikojnë pas lajmev
Rama mbledh qeverinë në mesnatë: Pallatet kanë sistem mbrojtje nga tërmet Kryeministri Edi Rama pas anulimit të vizitës në Neë York mblodhi qeverinë në mesnatë, për të bërë bilancin e dëmeve.