999 rezultate për

mbrojtes

Real Madridi dhe Barcelona pas mbrojtësit të Juventusit Real Madridi dhe Barcelona kanë rikthyer interesimin për Matthij de Ligt. Mediat italiane kanë raportuar të premten s
Real Madrid gati për transferimin e mbrojtësit Wan-Bissaka Klubi spanjoll, Real Madridi thuhet se është i gatshëm të tentojë transferimin e mbrojtësit të Manchester Unitedit, Aaro
Duket e pabesueshme, Theo Hernandez regjistron një rekord negativ me Milanin AC Milan ka humbur pozitën e parë në tabelë dhe madje së fundmi ka barazuar 1-1 ndaj Udineses. Milani është në vendin
Bayerni "piketon" mbrojtësin e Napolit si alternativë për Alaban Kalidou Koulibaly do të largohet nga Napoli gjatë merkatos së verës. Për mbrojtësin interesohen shumë klube të mëdha mes
Sergio Ramos, mbrojtësi me më shumë gola në shekullin e 21 Sergio Ramos është në prag të largimit nga Real Madridi pasi kontrata e tij përfundon më 30 qershor, ndërsa ende nuk ësh
ESPN: PSG interesohet për Hysajn, Leonardo nis kontaktet me shqiptarin PSG o monitoron situatën e mbrojtësit shqiptar Elseid Hysaj raporton ESPN. Raportohet se drejtori sportiv i ekipit fr
Pasardhësi i Sergio Ramos, Real Madrid mahnitet nga mbrojtësi i Atalantës Atalanta u përball me kokën lart kundër Real Madrid në takimin e parë të raundit të 1/8 të Champions League. Ekipi itali
Kushti i çuditshëm i Alabas për klubet që dëshirojnë transferimin e tij David Alaba është një nga lojtarët më të kërkuar momentalisht në futbollin europian. Lojtari i Kombëtares së Austrisë
Ish-mbrojtësi rrëfen vështirësitë te Barça: Më hodhën fajin për humbjen me Juventusin, në stol më lanë vetëm Atmosfera te Barcelona në këto vitet e fundit ka ardhur gjithnjë e më shumë duke u përkeqësuar. Këtë e kanë faktuar futb
Gjobiten rreth 3 mijë qytetarë për shkeljen e masave anti-Covid Gjatë fundjavës 2986 qytetarë janë ndëshkuar për shkeljen e masave anti-Covid ku 2958 prej tyre për mosvendosjen e maskë
Ka "rilindur" me Tuchel, Alonso vendos të qëndrojë te Chelsea Me Thomas Tuchel në stol ka rilindur edhe Marcos Alonso. Mbrojtësi spanjoll ishte jashtë projektit kur Chelsea drejtohej
Ylli i Fiorentinës nuk pranon rinovimin e kontratës, pranë transferimit në Angli Mbrojtësi serb Nikola Milenkovic ka refuzuar rinovimin e kontratës me klubin e Fiorentinës, duke ua barë të qartë drejtu
"Është Bonucci i ri", AS artikull për mbrojtësin shqiptar: Interi do të pendohet E përditshmja spanjolle "AS" i ka kushtuar një artikull mbrojtësit 17-vjeçar të Kombëtares Shqiptare, Ramën Çepele, të c
Pirlo konfirmon mungesën e mbrojtësit për Porton, Dybala udhëton Andrea Pirlo, ka qenë ditën e sotme në konferencë për të folur rreth ndeshjes së nesërme që bardhezinjtë kanë në kuadër
ZYRTARE/ Alaba konfirmon largimin nga Bayerni, flet mbi të ardhmen Ashtu sic edhe ishte raportuar, Alaba ka dalë sot një konferencë për mediar për ti dhënë lamtumirën nga Bayern Munchen.
Mbrojtësi legjendar i Man.United: Lindelof dhe Maguire nuk luajnë dot bashkë, po penalizojnë ekipin Me vetëm një fitore në 5 javët e fundit në kampionat, Manchester United ka mbetur plot 7 pikë mbrapa City-t kryesues dhe
Ulërimat e Rrahmanit, zbulohen fjalët e Chiellinit (VIDEO) Napoli arriti që të fitonte ndaj Juventusit në shifrat 1-0 falë penalltisë së fituar nga Amir Rrahmani. Ky i fundit
Surpriza e madhe, Pique rikuperohet për ndeshjen me PSG Barcelona luan të martën duelin e rëndësishëm në Champions League ndaj PSG për raundin e 16-ave të Champions League. Kat
E Kryer: Kontratë 5-vjeçare, Bayern merr mbrojtësin francez Mbrojtësi francez Dayot Upamecano do të bashkohet me Bayern Munich dhe këtë e ka konfirmuar drejtori sportiv i këtij klu
Gjimshiti luajti ndeshjen e veçantë, Atalanta uron mbrojtësin shqiptar Berat Gjimshiti është kthyer në një nga shtyllat kryesore të mbrojtjes së Atalantës. Skuadra nga Bergamo ka nisur pr