E FUNDIT/ Meta paralajmëron shpërndarjen e Kuvendit
999 rezultate për

mbrojta

Kryefinancierja e stomatologjisë me diplomë false: Mbrojta vendin e punës (VIDEO) Në shumë raste punonjës dhe drejtues të administratës shtetërore, rezultojnë me diploma false. Një denoncim i tillë ka a
Shtyhet rasti ‘"Almiri", mbrojta kërkon ndërrimin e prokurorit Procesi gjyqësor për vrasjen e katërvjeçarin Almir Aliu nga Kumanova, për të cilën akuzohet Boban Iliq, është shtyrë për
Qëlloi me grusht drejtoreshën e Liceut, nëna: Mbrojta fëmijët e mi Gjykata e Tiranës liroi dje nga qelitë e paraburgimit Ardiana Hoxhën, prindin e një nxënësi të Liceut Artistik “Jordan M
Plumb në ballë 47 vjeçarit, autori: U vetëmbrojta Update-21-vjeçari Jozef Mujeci, i cili qëlloi për vdekje me plumb në ballë babain e katër fëmijëve, ka thënë se e ka qël
Argjentina publikon formacionin më të mirë të të gjitha kohërave Federata Argjentinase e Futbollit ka zgjedhur formacionin më të mirë në historinë e kombëtares së saj. Ky njëmbëdhjet
Gazetarja italiane plagos të fejuarin: Mbrojta fëmijën nga një bishë Pak ditë pas plagosjes së fejuarit nga ana e gazetares italiane, është rrëfyer kjo e fundit në lidhje me këtë ngjarje. A
Përfundon drafti i parë për hartimin e Planit Kombëtar për Integrimin Qeveria shqiptare ka përfunduar draftin e parë për hartimin e Planit Kombëtar për Integrimin e vendit në Bashkimin Europ
Thaçi nën çadër, Jahjaga në borë (FOTOLAJM) Nën reshjet e dendura të borës, drejtuesit e Qeverisë së Kosovës kanë përuruar përfundimin e ndërtimit të autostradës “I
Stola dhe fishekzjarrë në fushë: "Mbrojta e çmendur" e tifozëve (VIDEO) Nëse zëri nuk mjafton për të mbështetur skuadrën e zemrës, atëherë gjithçka zgjidhet duke hedhur stola dhe fishekzjarrë
Kthimi i Kodit, Topi: Mbrojta Kushtetuten Presidenti i Republikes, Bamir Topi, sqaroi para mediave vendimin per te kthyer per rishqyrtim ne kuvend Kodin Zgjedhor.