999 rezultate për

mbrojme

Dalin jashtë kontrollit shifrat e reja në Francë, mbi 30 mijë të infektuar vetëm sot Në 24 orët e fundit në Francë është rritur ndjeshëm numri i rasteve të reja me COVID-19. Mësohet se sot në Francë ja
Binden shqiptarët, çfarë ndodhi gjatë natës në Tiranë (VIDEO) Policia e Tiranës ka vijuar kontrollet me qëllim zbatimin e masave të marra për parandalimin e koronavirusit. Në bash
"Do të bëjmë luftë, aty do vdes", banorët paralajmërime të forta nga Astiri Ditën e sotme në Astir ka nisur sërish prishja e objekteve në kuadër të projektit për Unazën e Madhe. Rreth 60 objekt
Si t’i mbrojmë fëmijët tanë nga gripi kur shfaqin temperaturë Mund të fillojë me një ftohje. Ndonjëherë fillon me kollitje dhe dhimbje të butë të muskujve. Herë të tjera është e lidh
Basha krah Metës: Le të mbrojmë kushtetutën! Lideri i Partisë Demokratike e konsideron detyrë për të dalë bashkë me bashkëqytetarët si qytetar, bashkëshort dhe si pr
Lojë e bukur, Lukaku kritika skuadrës: Duhet të mbrojmë më mirë Interi mposhti me rezultatin 3-4 Sasuolon, në një ndeshje të çmendur ku ziklatërit rrezikuan të barazoheshin në fundin e
Protestuesit te Unaza e Re: Me zjarr e benzinë do ta mbrojmë shtëpinë Banorët e Unazës së Re kanë dalë sërish mbrëmjen e sotme në protestë. "Me zjarr e benzinë do ta mbrojmë shtëpinë". Ja
Banori në Astir: Shtëpiat do ti mbrojmë me jetë Mbrëmjen e kaluar pas protestës së zhvilluar nga banorët e Astirit, për mbrojtjen e banesave të tyre, policia ka arrestu
Pas katolikëve, reagojnë dhe myslimanët: BE s'na i ka mbyllur dyert pse mbrojmë familjen Ditën e djeshme ministret e qeverisë Rama i dërguan një letër të hapur qeverisë Hollandeze. Pas lajmit për këtë hap t
Aktori Robert Budina: Do ta mbrojmë fizikisht Teatrin Kombëtar Aktori Robert Budina, një nga aktivistët më në zë të "Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit", në një lidhje telefonike për e
Si të mbrojmë veshët nga uji në plazh E kush është ai apo ajo që nuk e ka provuar ndjesinë e ujit në njërin apo në të dy veshët pas bërjes së një dushi apo la
Greqia sfidon Turqinë: Gati të mbrojmë veten dhe Europën prej jush Presidenti grek Prokopis Pavlopulos i dërgoi një mesazh Turqisë, duke u shprehur se vendi i tij është një avokat par exc
Pensionisti: Ta duam dhe ta mbrojmë qeverinë, Rama: Ulu, ulu aty! Kryeministri i vendit, Edi Rama në takimin e përjavshëm me koordinatorët e platformës së bashkëqeverisjes, ku u prezantu
NATO: Do të qëndrojmë të mbrojmë Kosovën NATO nuk do të tërhiqet nga baza në Bondsteel dhe do t’i mbrojë të gjithë qytetarët e Kosovës, deklaroi sekretari i përg
Veseli: Do ta mbrojmë Mitrovicën Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli tha se qyteti prej nga vjen, Mitrovica, nuk do të shitet, por do të mbrohet ngase ky ë
Të mbrojmë Europën nga shkatërruesit! Thirrja e intelektualëve kundër ekstremistëve “Luftoni për Europën – ose shkatërruesit do ta rrënojnë atë”. Kete titull mban nje shkrim publikuar ne “The Guardian”, k
Jo vetëm fytyrën, si të mbrojmë duart nga acari Në këto ditë të ftohta, nuk duhet të kujdeseni vetëm për fytyrën, por edhe për duart. I ftohti e dëmton lëkurën, edhe në
Banorët në Astir nuk ndalen: Do t’i mbrojmë shtëpitë me gjak Eshtë dita e 36-të kur banorët e Astirit protestojnë për shtëpitë e tyre. Thirrjet e banorëve i janë drejtuar kryemin
"Unaza e Re" frymëzon "Shkozën": Shtëpitë do t'i mbrojmë me gjak Krahas Unazës së Re, edhe zona e Shkozës në Tiranë preket ndjeshmë prej prishjes së shtëpiave për shkak të projektit të
“Shtëpitë do t’i mbrojmë me gjak”, banorët në Astir nuk i ndalin protestat Vazhdon akoma protesta e banorëve të Astirit. Ata vazhdojnë të mohojnë ndërteimin e Unazës dhe mbetjes në rrugë të ma