999 rezultate për

mbroj

Infermieria e Realit është "full", probleme dhe për Marcelon Infermieria e Madridit vazhdon të ketë punë. I fundit që është dëmtuar në shtëpinë e Los Blancos është mbrojtësi i ma
Luajti kundër Milanit, mbrojtësi shqiptar më i miri i Veronës Marash Kumbulla, mbrojtësi i Kombëtares dhe Veronës, ka qenë titullar ndeshjen e mbrëmshme ndaj Milanit. Skuadra e Ve
Zidane me dhimbje koke, listës së mungesave për PSG mund ti shtohet dhe kapiteni PSG do ta pres në shtëpi Real Madridin për ndeshjen e Ligës së Kampionëve, mirëpo për Real mund të mungojë Sergio Ramos,
Liverpool befasohet në shtëpi, Newcastle e ndëshkon (VIDEO) Liverpooli e ka parë shumë shpejt veten në disavantazh ndaj Newscastle për 0-1. "Redsat" janë ndëshkuar nga një kund
Mandzukic në Katar? E pret skuadra e Benatia Mandzukic është një hap largimit nga Juventusi. Sulmuesi nuk bën më pjesë në planet e klubit bardhezi, dhe pritet të tra
10 mbrojtësit më të vlefshëm në botë, kryeson Van Dijk Ylli i Liverpool, Virgil van Dijk është mbrojtësi më i vlefshëm në botë me një vlerë prej 90 milionë funteve. Holande
Lumi bëhet i gjelbër në Zvicër Ndryshimet klimatike po bëhen një çështje e ndjeshme gjithnjë e më shumë. Në Zvicër një grup aktivistësh në mbrojtje të
Kompany: Van Dijk, mbrojtësi më i mirë në historinë e Premier League Vincent Company ka cilësuar Virgil van Dijk si qendërmbrojtësin më të mirë të historisë së Premier League në prag të nde
Shënoi golin e parë me kombëtaren, Hysaj i nënshtrohet testeve antidoping Elseid Hysaj ka shënuar golin e tij të parë me Kombëtaren shqiptare. Mbrojtësi kuqezi, në takimin e tij të 50-të me fane
Një i plagosur nga rrëzimi i pompës së betonit, arrestohet drejtuesi Një person është arrestuar nga policia e Durrësit për shkak se ditën e djeshme po manovronte një vinç në një pallat në n
Gabim në mbrojtje, Franca na shënon dhe të dytin (VIDEO) Franca na ka ndëshkuar sërish. Një vendosje jo e mire e Kombëtares në mbrojtje na ka kushtuar shumë teksa vendasit kanë
Plas me armë, qëllohet avokati që mbrojti reperin e famshëm (FOTO LAJM) Avokati i shquar suedez që përfaqësoi reperin amerikan ASAP Rocky në një rast sulmi, është qëlluar me armë në Stokholm.
Piatek flet për numrin e "mallkuar" te Milani Në një intervistë për FootTruck, Krzystof Piatek ka folur për shumë gjëra, nga shpërthimi sezonin e kaluar e deri te num
TRONDITËSE/ Futbollisti i skuadrës angleze diagnostikohet me kancer Ditën e sotme skuadra angleze, Hull City ka dhënë një lajm të trishtueshëm. Ata kanë konfirmuar se mbrojtësi i tyre A
Parkon makinën në kuzhinë për ta mbrojtur nga uragani Pasi shkatërroi ishujt Bahama, uragani “Dorian” niset për në brigjet e Floridas, në SHBA. Në Bahama, të paktën shtatë
Fut makinën në kuzhinë për ta mbrojtur nga uragani Pasi shkatërroi ishujt Bahama, uragani "Dorian" niset për në brigjet e Floridas në SHBA. Në Bahama të paktën shtatë n
Pavlevski heq dorë nga mbrojtja e Janevas Avokati Stevan Pavleski nuk do të jetë avokati mbrojtës i prokurores së dorëhequr dhe paraburgosur speciale, Katica Jane
U shpall lojtari i vitit në Holandë, flet De Ligt Mbrojtësi i Juventusit Matthijs de Ligt ka pranuar se "asgjë nuk është e lehtë" në Itali pasi u shpall lojtari më i mirë
Bie në grackën e korrupsionit avokati i Klement Balilit Fiks Fare denoncoi sonte rastin e përfshirjes në korrupsion të dy avokatëve të njohur, që bënin rolin e “sekserit” të pr
Demi kalon gardhin mbrojtës dhe i sulet turmës, plagosen 19 persona (VIDEO) Ky është momenti dramatik kur një dem i tërbuar kapërcen rrethojën mbrojtëse dhe iu vërsulet masës së qytetarëve, që kis